Dětský lékař na Praze 13, poradíte?

misa_svubova
16. led 2014

Ahoj,
dnes mi oznámila naše pediatrička, že ke konci měsíce končí. Budu tedy hledat nového pediatra. Brzy se budeme stěhovat a tak bych chtěla najít někoho na Praze 13. Poradí mi nekterá z Vás dobrého dětského doktora / dětskou doktorku?

Díky moc, Míša

dadushe
16. led 2014

@misa_svubova MUDr. Karel Kopecký, fantastický doktor, jedinečný člověk. Chodila jsem k němu jako malá, teď u něj mám dceru, bohužel se stěhujeme a musím jí odhlásit ☹ Fakt kapacita a strašně super chlap. Očkování bere individuálně, homeopatie není problém, antibiotika rozhodně nejsou automatika, navíc je pečlivý a věnuje se každé "kravině"🙂 Vygoogli si kdyžtak o něm reference, fakt je opěvovaný maminkama, sestřičku má manželku, on flegmatik, ona organizačně schopná 😀 Je na poliklinice Lípa, bere tak 2 nové děti za měsíc, ale vyplatí se počkat, pokud jdeš se starším dítkem podle mě tě vezme🙂 Tak hodně štěstí 🙂

misa_svubova
autor
16. led 2014

@dadushe Děkuju, určitě to zkusím. Patrikovi je skoro 9 měsíců, za měsíc se budeme stěhovat na třináctku a tak bych ráda doktora tam a hlavně dobrýho doktora. Pže MUDr. Kučová, která nám teď odchází do důchodu je z mého pohledu nepřekonatelná.. Takhle lidskou, příjemnou a profesionální doktorku jsem zatím nepotkala a o to víc mě mrzí, že končí.. I když si to určitě zaslouží.. :-/

dadushe
16. led 2014

@misa_svubova Tak ať se vám na třináctce líbí🙂 Každého dobrého doktora škoda, což mi připomíná, že jestli budeš chtít dobrýho gynekologa, tak můžu ódy pět na MUDr. Ptáčka z Medivy, sídlí na Jeremiášově na Lužinách, budeš to mít coby kamenem🙂 Jinak tam jiné senzační doktory neznám, spíš pak průměr🙂 U Ptáčka jsem zatím stále hlášená, nejradši bych si ho nechala protože mi moc pomohl s problémy a finálně i k mimču, navíc je to porodník z Neratovic a velmi příjemný, jo a má dost dobré vybavení ordinace + certifikát na NT screening🙂 Škoda, že to budeme mít tak daleko 😝 lepšího gyndaře tu teď asi nenajdu 😝 Tak páčko🙂

misa_svubova
autor
16. led 2014

@dadushe Chodím do Medivy od svých 16 let. Bydlela jsem s rodiči na Lužinách, pak jsem se odstěhovala za přítelem do Dejvic a teď už s manželem a dítkem se budeme stěhovat na Ohradu.. 😉

dadushe
16. led 2014

@misa_svubova Jéé no tak to to tam znáš perfektně 😀 Dejvice jsou btw taky fajn🙂 Aspoň sis ho dotáhla do "svého", to ten můj frflal tak dlouho až mě ufrflal na Slovensko 😎

misa_svubova
autor
16. led 2014

@dadushe No, upřímně, neumím si představit, že bych se odstěhovala na Slovensko.. Ale já si neumím ani představit, že bych odešla z Prahy.. Přítel bydlel u rodičů v Kobylisích, pak jsme se sestěhovali do Dejvic do 1+1, což nám stačilo. Ale když se narodil prcek, začali jsme mít problém s místem.. 😒 Takže jsme hledali, až jsme našli 3+1 na Ohradě a to už půjdeme do svého.. 🙂

dadushe
16. led 2014

@misa_svubova Já si to taky neuměla představit a wuala 😀 3+1 zní výborně, není nad to jít do svého, tak ať se vám prima bydlí 🙂

damada
16. led 2014

@misa_svubova dr. Kopecký je fakt dobrej, už jsem to slyšela mockrát, ale bohužel je tak vytíženej, že nový pacienty nepřibírá (většinou, nebo my nikdy neměli to štěstí). Přímo na Ohradě je poliklinika a tam jsou 3 dětští doktoři, my chodíme k Petráškovi, ten je hodnej, pokud chceš nějaký vyšetření nebo něco napsat, nikdy není problém, jsou oba se sestrou moc hodní a příjemní. Pak jsem ještě slyšela, že je dobrá i ta hned první dr. (nepamatuju si jméno), má tam samostatnou svoji čekárnu...

michalapickova
17. led 2014

Za mě též dr. Kopecký, holky jsem k němu dostala díky tomu, že jsem k němu coby dítě taky chodila, jinak to má teď neprůstřelný, sourozence pak teda bere automaticky, ale rozumim tomu, že moc nenabírá, už teď poradny s miminkama řeší hodně mimo svý běžný ordinační hodiny. Každopádně je to profík a nejlepší doktor, kterýho jsem kdy měla tu čest.

mataharyy
17. led 2014

@misa_svubova dobrá je doktorka Filoušová, ve středisku Stodůlkách, nikdy jsem s ní neměla problém, vždy se s ní dá domluvit a myslím že bere nové děti bez problémů 🙂
@dadushe A kde na Slovensku? My jsme se vrátili před rokem a půl, po třech a půl letech 😉

dadushe
17. led 2014

@mataharyy Konkrétně Nitra🙂 Odkud jste se vrátili vy? U nás to bylo 5 let v Praze a teď uvidíme jak dlouho vydržíme🙂

mataharyy
17. led 2014

@dadushe Z vesnice kousek od Prievidze 🙂 A jsem celkem ráda že jsme zpět, bylo tam fajn, měli jsme tam dům, ale s prací to šlo dolů, tak jsem zase přesídlili, zůstali nám dluhy, nemáme dům, ale je nám krásně 😀 😀

misa_svubova
autor
17. led 2014

@damada Děkuju za tip, zkusím tohoto doktora.. Budeme totiž bydlet kousíček od polikliniky.. 🙂
@mataharyy POkud by to nevyšlo, zkusím doktorku Filoušovou.. Děkuju za tipy, holky..

damada
17. led 2014

@misa_svubova to je právě výhoda 🙂 jen něco málo hodíš na dítě, šoupneš ho do kočárku a jsi tam 🙂 taky jsme tam bydleli a byla to pohoda, žádný velký výpravy kdovíjak dlouho dopředu 😀

mataharyy
18. led 2014

@misa_svubova Tak držím palce 🙂

andrea5
6. únor 2014

Doporučuji doktorku Filoušovou, tak je fakt bezva. Jinak Gynda Mediva, tam chodím taky. Jsem přímo ze stodůlek, synovi budou dva..třeba se někdy sejdem na písku.. původně jsem z Prahy 8 - Bohnic :D Andrea

elisekkuchtik
Autor odpověď smazal
Zobraz