Dětský lékař na Praze 9, máte tip?

falix
8. kvě 2012

Ahoj holky,
jsem tu nová a hned mám na vás otázečku 🙂 Budeme se stěhovat na Prahu 9 a budu si muset najít i nového pediatra pro mé děti, jednak bych to měla k té naší daleko a hlavně jsem s ní bohužel stejně nebyla moc spokojená. Koukala jsem tak po netu, pak mi poradila kamarádka jednu doktorku na poliklinice na Černém mostě, že je prý super, ale že bere asi jen novorozence, tak se chystám to obvolat, ale byla bych fakt ráda za nějaký tip.Díky 🙂

moni85
9. kvě 2012

Ahoj, my jsme se nedávno z Černého mostu odstěhovali, ale u paní doktorky v poliklinice jsme zůstali, je opravdu super, velmi pečlivá, vstřícná, jen doporučuji, je to dr i pro dorost, tak třeba vás vezme. Jinak je to Dagmar Mašková.

collette
11. kvě 2012

My jsme u Dr. Chaloupky v Kyjích (bývalá poliklinika Bioregena na Vajgarské, když zadáte webové stránky bioregena s českým ocáskem, tak ještě fungují). Je fajn, má úžasnou sestřičku. Ale jestli bere nevím. Za zkoušku nic nedáte:o)

falix
autor
14. kvě 2012

Děkuju holky 🙂 K Maškové chodí právě kamarádka, taky si jí chválí, ale ta prý nabírá jen novorozence, ještě si tam zkusím zavolat, mám ještě čas, jinak jí prý zastupuje nějaká Trousilová a ta je prý taky bezva a ta bere určitě, tak když tak zkusím tu 🙂