• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský lékař, Otrokovice, prosím poraďte

28. dubna 2016 
Milé maminky, plánujeme se stěhovat do Otrokovic a já se poohlížím po nějaké dobré dětské doktorce pro našeho Vašíka. Chtěla bych Vás poprosit o doporučení nějaké dobré dětské lékařky. Na internetu jsem našla pár názorů na tři doktorky z Polikliniky v Otrokovicích, ale nejsem z toho moc moudrá. Můžete mi někoho doporučit, popřípadě komu se mám vyhnout. Pokud to půjde, připojte prosím také např. přístup doktorky, sestřičky, jak dlouho se s mimčem čeká v čekárně, zda má objednávkový systém..atd. V Brně máme skvělou doktorku, která nasadila laťku, tak bych nerada k nějaké, která hned nasazuje ATB nebo bagatelizuje problémy......Moc všem děkuji!
26. led 2012 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chodíme na polikliniku k dětské lékařce Haně Červenkové. webové stránky pošlu raději do IP - nevím, zda by to tady prošlo. I sestřička je velmi milá. Jen se musíš trošku počítat s tím, že když příjdeš mimo objednání - např. nachlazení, teplota, kašel ... - čekáš delší dobu. Ptá se maminky na miminko, pravidelně kontroluje. My třeba bojovali přes 3 měsíce se žloutenkou a to se odrazilo na játrech. Tak do půl roku synka byly pravidelné odběry krve, teď už to máme za sebou :slight_smile:. Jsme zdraví. Za pár dní bude mít synek 11 měsíců a už cupitáme :grinning:.
9. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Ráda bych obnovila diskuzi. Kterou detskou doktorku (doktora .)) byste midoporucily? Diky moc
:slight_smile:
28. dub 2016 v 10:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek