Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dětský lékař, Praha 10. Poraďte

helenky
7. říj 2009

ahoj holky, neporadíte některá dobrého dětského lékaře na Praze 10? díky za tipy

miya1
8. říj 2009

Ahoj,
já chodím k MUDr. Chládkové na polikliniku na Zahradním Městě - přijde mi dobrá a k dětem laskavá, všechno vysvětlí.

sabuse1
9. říj 2009

taky chodíme k dr.Chládkové a jsem s ní moc spokojená, jak píše miya k dětem je laskavá, naše zvědavá slečinka jí má dost ráda, hodně na ní mluví takže jí zaujme a pak jí vůbec nevadí když jí cokoliv dělá.
Jinak na stejné poliklinice je ještě dr.Jonášová kam jsme chodili na kardiologii, ale má i normální ordinaci pro děti a je taky super, řekla bych, že stejný přístup

anicka164
9. říj 2009

A kde na Praze 10? My máme paní doktorku Kunstýřovou na Floře, kdybys bydlela někde poblíž, můžu jedině doporučit - www.detskalekarka.cz
Všechno nám vysvětlí, doporučí, ale nic nenutí, vždycky jsem měla pocit, že i když má v čekárně třeba plno, tak se ti bude věnovat dokud to bude potřeba...

helenky
autor
12. říj 2009

holky, díky za tipy.🙂

alunka001
17. říj 2012

My chodíme k paní doktorce Švarcové K Edenu. Je hrozně moc hodná a pečlivá 🙂 Nikdy jsem s ní neměla problém.

mufinka26
17. říj 2012

@miya1 můžu se optat, kde na zahradním městě je ta dětská lékařka? Máme totiž sice dobrou, ale přes celou Prahu, zahardní město máme kousíček 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli