Dětský lékař, Praha 10. Poraďte

helenky
7. říj 2009

ahoj holky, neporadíte některá dobrého dětského lékaře na Praze 10? díky za tipy

miya1
8. říj 2009

Ahoj,
já chodím k MUDr. Chládkové na polikliniku na Zahradním Městě - přijde mi dobrá a k dětem laskavá, všechno vysvětlí.

sabuse1
9. říj 2009

taky chodíme k dr.Chládkové a jsem s ní moc spokojená, jak píše miya k dětem je laskavá, naše zvědavá slečinka jí má dost ráda, hodně na ní mluví takže jí zaujme a pak jí vůbec nevadí když jí cokoliv dělá.
Jinak na stejné poliklinice je ještě dr.Jonášová kam jsme chodili na kardiologii, ale má i normální ordinaci pro děti a je taky super, řekla bych, že stejný přístup

anicka164
9. říj 2009

A kde na Praze 10? My máme paní doktorku Kunstýřovou na Floře, kdybys bydlela někde poblíž, můžu jedině doporučit - www.detskalekarka.cz
Všechno nám vysvětlí, doporučí, ale nic nenutí, vždycky jsem měla pocit, že i když má v čekárně třeba plno, tak se ti bude věnovat dokud to bude potřeba...

helenky
autor
12. říj 2009

holky, díky za tipy.🙂

alunka001
17. říj 2012

My chodíme k paní doktorce Švarcové K Edenu. Je hrozně moc hodná a pečlivá 🙂 Nikdy jsem s ní neměla problém.

mufinka26
17. říj 2012

@miya1 můžu se optat, kde na zahradním městě je ta dětská lékařka? Máme totiž sice dobrou, ale přes celou Prahu, zahardní město máme kousíček 🙂