Dětský lékař v Brandýse nad Labem + ostatní info

vrabcak0007
1. črc 2015

Dobré ráno všem, za měsíc se budeme stěhovat do Brandýsa nad Labem a tak bych Vás, které zde bydlíte, chtěla požádat o doporučení nějakého dobrého pediatra - jak diagnostika, tak také trochu benevolentního v očkování - např naše současná lékařka netrvala na mé požádání (kvůli reakcím, i když ne velkým) na současném očkování hexy a prevenaru, což se běžně dělává a nikdo se s vámi moc nebaví - chodili jsme vždy po 14ti dnech (pokud byl malý v pořádku)...teď třeba další očkování by se prý podle plánu mělo očkovat hned v 15ti měsících, ale ona doporučuje o něco pozdější termín (jsme s ní předběžně domluveni při 18ti měsíční kontrole, pokud do té doby někoho neseženeme). Takže asi tak, prostě aby to tabulkově nehrotil děj se co děj. 😉
Dále jsem v rychlosti koukala, ale v celém městě ani snad nejbližsím okolí jsem nenašla jediný kurz dětského plavání. Znáte či doporučíte mi nějaká dobrá či zajímavá rodinná či dětská centra? Zejména přes podzim a zimu - nějaké dobré herny, dětské kurzy apod.
Mám k ruce auto, takže to může být klidně v nějaké rozumné dojízdnosti v okolí (cca 15min)
Budu zde úplně nová, nikoho zde neznám, tak abychom nezkejsli s malým pořád doma, ráda se podívám mezi lidi.
Děkuji moc a přeji hezký den 😉

vrabcak0007
autor
1. črc 2015

nikdo tu v brandýse nebo okolí nikoho nezná? 🙂

hanih
1. črc 2015

@vrabcak0007 Co se týká pediatra tak bohužel neporadím, jedině tak v Lysé nad Labem, ale to máte už dost z ruky. Dětské plavání myslím bývalo v Čelákovicích v bazénu, ale vzhledem k tomu, že miminko teprve čekáme, nemám zatím zjištěné, jestli tam ještě probíhá...

themis
1. črc 2015

@vrabcak0007 Bydlím přímo v Brandýse, ale miminko teprve čekám, takže s doktory zatím zkušenosti nemám. Plavání je, tuším, v nedalekých Mešicích, pak v Neratovicích nebo Čelákovicích. Zkuste se ještě optat zde ve skupině Praha-východ nebo na facebooku možná poradi ve skupině Brandýs nad Labem.

vrabcak0007
autor
1. črc 2015

@themis děkuju moc..ten fb je dobrý nápad..to mě nenapadlo

vrabcak0007
autor
1. črc 2015

@hanih děkuju 🙂