Dětský lékař v Olomouci - poradíte?

sisinka74
26. únor 2015

Ahojte, je nejvyssi cas se rozhodnout, kam budu s miminkem chodit. Lekarku, kterou jsem mela vybranou na doporuceni, jsem ale musela zrusit. Nejspis by vznikl u nas
problem v nazoru na ockovani a chci tomu predejit.
Prosim, poradite mi nekdo dobreho pediatra z Olomouce, ktery zaroven je ochoten akceptovat muj postoj k ockovani? Dokazal by mi poradit, nebo me upozornit
na mozne nasledky? Nejsem proti ockovani, chci ockovat s co nejvetsim odkladem a pouze to, co je nezbytne nutne. Priznam se, ze sama to nedokazu vyhodnotit.
Zacala jsem se o tuto problematiku zajimat nedavno a nemam z toho dobry pocit.
Jsem primo z Olomouce a jsem mobilni. Neni problem tedy dojet kamkoliv. Dekuji🙂

marecekavendulka
26. únor 2015

ahoj,ono najít dneska pediatra.který se staví volněji k očkování ,je trochu problém.Ale mohla bys zkusit najít pár pediatrů na netu,obvolat je a na rovinu se zeptat,zda by bylo možné se domluvit na individuálním očkovacím plánu.Pokud ti už do telefonu bude argumentovat klasickými řečmi o neškodlivosti vakcín a nezodpovědné biomatce,tak prostě k tomu dr. s miminkem nepůjdeš. 🙂

lucifereeek
27. únor 2015

já chodím k MUDr. Pínové a teď jsme měli odložený Priorix-běžně se očkuje v 15m, dostala ho až teď v lednu ve 2letech a 7m, dá se s ním na čemkoliv dohodnout a rozhodně není z těch doktorů, kteří očkují uplně všechno. Dokáže poradit.

katynka83
2. bře 2015

ahoj, my chodíme k MUDr. Červinkové na Hálkovu, jsme tam spokojení. Nevím teda, jak se staví k odkládání očkování, to já neřešila, ale zkus tam zavolat a zeptat se, sestřičky jsou moc příjemné a určitě Ti řeknou, nebo poradí, tady mají stránky http://www.pediatr-ol.cz/.

noname24
1. čer 2015

@katynka83 Ahoj, můžu se zeptat na nějaké bližší info k MUDr. Červinkové? Chtěla bych najít takového lékaře, který nebude na vše dávat atb, ale udělá zároveň všechna potřebná vyšetření, který bude ochotný diskutovat a mít individuální přístup např. k očkování. A taky, jak dlouho se čeká v čekárně, zda je přizpůsobena miminkům, apod.? Děkuji

noname24
1. čer 2015

@lucifereeek Ahoj, můžu se zeptat na nějaké bližší info k MUDr. Pínové? Chtěla bych najít takového lékaře, který nebude na vše dávat atb, ale udělá zároveň všechna potřebná vyšetření, který bude ochotný diskutovat a mít individuální přístup např. k očkování. A taky, jak dlouho se čeká v čekárně, zda je přizpůsobena miminkům, apod.? Děkuji

lucifereeek
1. čer 2015

@noname24 s miminkem nebo zdravym dítětem nechodím do čekárny ale cekam před bočním vchodem. Dlouho určíte nečekám max 15 min. Mala nemocna ještě nebyla tak nevím jak s atb ale rozhodne to není dr. Co třeba očkuje vse. A dá se s ni na všem domluvit. Třeba priorix mela mala odloženy a dostala teprve první davku ve 31 měsících a to hlavně kvůli školce jinak by mi ji nevzali. Dr i sestra jsou hodne a v pohodě. Já osobne jsem spokojena 🙂

katynka83
1. čer 2015

@noname24 Ahoj, myslím, že na vše antibiotika nedává, dělá před tím testy CRP (píchnutí do prstu) nebo výtěry. Vždycky vše vysvětlila, sestřičky jsou moc milé. Lidí tam bývá jak kdy - někdy tam není nikdo nebo jen málo lidí, ale zažila jsem i párkrát plnou čekárnu...ale to je asi všude. Jinak se nemocné a zdravé snaží oddělovat ordinačními hodinami - dopo většinou pro nemocné, ale chodíme i na kontroly, pro zdravé objednané (poradny miminek) většinou odpoledne, mají to vypsané na webovkách. Chodíme tam na doporučení několika známých a jsme spokojení.