• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský lékař v Praze 7, Holešovicích. Doporučte

16. května 2016 
Ahoj holky, jsme sem do Prahy přistěhovaný :grinning: a já vůbec nevim, podle čeho vybrat pro miminko dětskýho doktora (my sami ho tu taky ještě nemáme). Nechodíte sem některá k nějakýmu, kterýho můžete doporučit?
26. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nikdo nic? :frowning2:
27. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

já mám kámošku co bydlí v letňanech,ale jezdí s prckem do Holešovic k dětské doktorce
tak jí písnu mail
ať ti napíše jak se jmenuje jo
snad bude ještě brát nové pacienty
27. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší je MUDr. Helena Korbelářová.
Mrkni na www.praha7.cz a tam je někde seznam lékařů. My za ní jezdíme až z Černého Mostu. :wink:
27. říj 2008 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky :wink:. Mohla bych jít podle seznamu, ale radši bych někoho na doporučení, abych pak mrňouse nepřihlásila k nějaký nerudný babě... :sweat_smile:
27. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petua , jak psala Lenerka chodíme k dr. Vlastě TOmsové , mají ordinaci na ul U Uranie 16. tel 283871505 je to příjemná doktorka i sestra .... mají mašinu která při nemoci prcka zjistí z kapky krve z prstíku jestli je to virové nebo bakteriové onemocnění (protože antibiotika pusobí jen na bakterie ) takže zbytečně nenasazují antibiotika a nezatěžují dětsky organismus .
Pak znám dr.Olgu Horovou ,Jateční 1223/29 taky příjemná ženská .......myslím když vybereš jednu znich tak neudělaš chybu :wink:
29. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr. Olgu Horovou muzu jen doporucit. Pamatuju si ji, jeste kdyz jsem k ni sama chodila. Vypada porad stejne a je desne mila :slight_smile:
30. říj 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusim navazat na tuto starsi diskuzi. Mate nekdo zkusenosti s MUDr. Petrusovou z Prahy 7?
3. zář 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petba K ní NE!! jen co jsem slyšela že vyšetřuje bolesto břicha ve stoje na všechno dava ty samí antibiotika tak bych k ní nešla škoda že tu je mela bych jí za barakem ale radsi budu dojíždet nekam jinam nez k ní
6. lis 2013 v 18:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,petrusovou Ne .Sama odcházím .Pani mudr Tomsová boužel odešla tu jsem měla jako dítě i já a i pak se svím pak přišla petrusová a ja šla k ní jednou a stačilo ,dcera několik dní horečky nanic se neptala jen poslechla a dala leky na který řekla že nejsou antibiotika a šli jsme domu pak jí nechtěla ani vidět jestli je jí dobře tak nemusí.Věčně tam není to mi řekla neteř kamarádky .Tak ted chodíme na krční a hledám novou
25. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulik31 Prej odevřeli novou pediatrii kousek od ty petrusovy jestli vís jak je knihovna na ortenáku tak tam v prosinci to tam jdu omrknout :slight_smile:
28. lis 2013 v 08:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrůsovou rozhodně NE. Malá dostala opruzeninu na krku a jejíma serepetičkama se nám rozlezla z toho vyrážka po celém těle. Téměr 10 dní léčení a ani nás neposlala na kožní. Šli jsme sami a na kožním se sami divili proč už dávno nejsme u nich. Dnes jsme jí dali novou šanci, ale po diskuzi z jednou maminkou, která také není spokojená a též odchází jsme se rozhodli též odejít.
5. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuska20 Nezkusila jsi tu pediatricku na ort.nam.?
24. bře 2014 v 16:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika jakou myslis?vim že nový lékaři jsou jak je bývalá policie jinak nevím.
24. bře 2014 ve 20:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2014 v 10:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak jsi psala,je tam i pediatr,ke komu nakonec chodite ?
25. bře 2014 v 18:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pediatrie Res Trial, Ortenovo nám ( u logopeda, neurologa a mateřského klubu) , vedle knihovny.
31. bře 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr. Horová?! Nevím, v jakém mentálním stavu byla tato paní před několika lety, ale při naší nedávné návštěvě nám nebyla schopna podat jedinou užitečnou informaci, ani odpoveď na otázku. Její projev sestával v podstatě jen z parazitních slov a frází navíc naprosto neadekvátních v daném kontextu ("to nemůžu říct, řečeno", "to vážně nejde posoudit, řečeno", "jaksi taksi", "teoreticky, prakticky" apod.) Ta paní na mě i mou přítelkyni, působila jako naprosto nekompetentní osoba s nějakou poruchou kognitivních funkcí. Myslím, že její zdravotní sestra by její funkci zastala lépe.
2. kvě 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte někdo osobní zkušenost s pediatrii Res Trial na Ortenově náměstí????My jsme u Petrusové a rozhodně u ní nechci zůstat :frowning2: moc děkuji.
2. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky píšu trochu pozde :grinning: :grinning: nejak sem moc nechodím jinak jsme byli u pani dr horové a ta se spolcila s tim restrialem :confounded: no ted tam pujdeme ndo poradny tak jsem na to zvedava moc se mi to nelíbí :cry:
27. říj 2014 ve 20:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuska20 noooo ,já z ResTrial byla nadšená , ale nadšení opadlo po první návštěvě :frowning2: Teď váhám nad odchodem zpátky k Petrusové :frowning2: Už jenom to,že tam bude tolik doktorů ,mě netěší a sestřička je tam asi od mudr. Horové. Dávám jim ještě jednu šanci :slight_smile: :frowning2:
31. říj 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkaivanka fakt? My tam jdeme ted 6.11.tak uvidím spíš si myslím ze se tam bude dost čekat když člověk nebude objednaný :-/ ale na petrusovou jsem slyšela sami nedobry věci :-/ hlavně sama ma prý dvojčata s cukrovkou a vůbec nedodržuje co by měla :frowning2:kdybych měla přejít tak asi na strosmajrak tam jsou taky doktoři :slight_smile:
3. lis 2014 v 18:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vida a my jsme u Petrusové nadmíru spokojeni. Vždy vše pečlivě zkontroluje, poradí i po telefonu a vždy bylo rychle vše vyřešeno :slight_smile:
3. lis 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvetinkaivanka jinak asi mas starší dítko než mam ja mohla by jsi mi poradit? Kde tady seženu zubaře?? :slight_smile:
3. lis 2014 v 18:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuska20 nooo,čekat asi budete. Mě i vyhovovalo, že tam nebude tolik dětí a nakonec jak tam jsou i od Horové, tak se tam taky čeká. Čekárna je malinká a z ordinace slyšet skoro všechno. Z Petrusové taky nejsem nadšená, byli jsme u ní a právě mě potěšila nová ordinace a tak blízko bydliště. A koho na Strossmayerově náměstí by jsi doporučila??? Mě se teda v ordinaci nelíbí ani sestřička v té ordinace :frowning2: :frowning2: :frowning2: jinak držím palečky a hlavně neboj, možná tě to překvapí a budeš nadšená a hlavně spokojena :wink: Potom dej vědět jak se ti tam líbilo :slight_smile:
3. lis 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuska20 tak k zubaři chodíme až na Budějárnu, tady jsem nikoho nesehnala a nechtěla jsem u dítěte zkoušet jenom tak kdo jaký je.
3. lis 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na štrosmajráku paní dr Sládková tedy jestli tam ještě vube je :wink: Jinak v do Restrialu jsme prišli od dr Horové sestřička je asi naše :grinning: je rázná ale my jsme na ní zvyklí :slight_smile: už jsme tam jednou byli a zatím dobrý jsem zvedavá ted na navštevu mame jit k nejaky dr Jandlové nebo tak nejak :confounded: Tak ja se tu mrknu po nejakém zubaři :slight_smile:
3. lis 2014 v 18:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuska20 můžu doporučit Frkalovou, chodí tam celá rodina, včetně Ver :slight_smile: máme s ní dobré zkušenosti
3. lis 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prumyslovacka myslíš zubníí??
3. lis 2014 ve 21:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuska20 jj, Michaela Frkalová, v Tovární
3. lis 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuska20 tam je ještě další doktorka??? Kolik jich tam je???Já myslela, že pouze tři a teď s Horovou čtyři. Tak to mi už přijde fakt hodně :frowning2: My byli dva krát u Mudr. Karase
4. lis 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek