Dětský lékař v Praze 7, Holešovicích. Doporučte

petua
26. říj 2008

Ahoj holky, jsme sem do Prahy přistěhovaný 😀 a já vůbec nevim, podle čeho vybrat pro miminko dětskýho doktora (my sami ho tu taky ještě nemáme). Nechodíte sem některá k nějakýmu, kterýho můžete doporučit?

petua
autor
27. říj 2008

Tak nikdo nic? ☹

lenerka
27. říj 2008

ahoj

já mám kámošku co bydlí v letňanech,ale jezdí s prckem do Holešovic k dětské doktorce
tak jí písnu mail
ať ti napíše jak se jmenuje jo
snad bude ještě brát nové pacienty

adua
27. říj 2008

Nejlepší je MUDr. Helena Korbelářová.
Mrkni na www.praha7.cz a tam je někde seznam lékařů. My za ní jezdíme až z Černého Mostu. 😉

petua
autor
27. říj 2008

Holky díky 😉. Mohla bych jít podle seznamu, ale radši bych někoho na doporučení, abych pak mrňouse nepřihlásila k nějaký nerudný babě... 😅

patricien
29. říj 2008

Ahoj Petua , jak psala Lenerka chodíme k dr. Vlastě TOmsové , mají ordinaci na ul U Uranie 16. tel 283871505 je to příjemná doktorka i sestra .... mají mašinu která při nemoci prcka zjistí z kapky krve z prstíku jestli je to virové nebo bakteriové onemocnění (protože antibiotika pusobí jen na bakterie ) takže zbytečně nenasazují antibiotika a nezatěžují dětsky organismus .
Pak znám dr.Olgu Horovou ,Jateční 1223/29 taky příjemná ženská .......myslím když vybereš jednu znich tak neudělaš chybu 😉

hlavinka
30. říj 2008

Dr. Olgu Horovou muzu jen doporucit. Pamatuju si ji, jeste kdyz jsem k ni sama chodila. Vypada porad stejne a je desne mila 🙂

petba
3. zář 2013

Zkusim navazat na tuto starsi diskuzi. Mate nekdo zkusenosti s MUDr. Petrusovou z Prahy 7?

zuska20
6. lis 2013

@petba K ní NE!! jen co jsem slyšela že vyšetřuje bolesto břicha ve stoje na všechno dava ty samí antibiotika tak bych k ní nešla škoda že tu je mela bych jí za barakem ale radsi budu dojíždet nekam jinam nez k ní

petulik31
25. lis 2013

Ahoj,petrusovou Ne .Sama odcházím .Pani mudr Tomsová boužel odešla tu jsem měla jako dítě i já a i pak se svím pak přišla petrusová a ja šla k ní jednou a stačilo ,dcera několik dní horečky nanic se neptala jen poslechla a dala leky na který řekla že nejsou antibiotika a šli jsme domu pak jí nechtěla ani vidět jestli je jí dobře tak nemusí.Věčně tam není to mi řekla neteř kamarádky .Tak ted chodíme na krční a hledám novou

zuska20
28. lis 2013

@petulik31 Prej odevřeli novou pediatrii kousek od ty petrusovy jestli vís jak je knihovna na ortenáku tak tam v prosinci to tam jdu omrknout 🙂

zuzicek
5. únor 2014

Petrůsovou rozhodně NE. Malá dostala opruzeninu na krku a jejíma serepetičkama se nám rozlezla z toho vyrážka po celém těle. Téměr 10 dní léčení a ani nás neposlala na kožní. Šli jsme sami a na kožním se sami divili proč už dávno nejsme u nich. Dnes jsme jí dali novou šanci, ale po diskuzi z jednou maminkou, která také není spokojená a též odchází jsme se rozhodli též odejít.

nikaburesova
24. bře 2014

@zuska20 Nezkusila jsi tu pediatricku na ort.nam.?

zuska20
24. bře 2014

Nika jakou myslis?vim že nový lékaři jsou jak je bývalá policie jinak nevím.

zuska20
25. bře 2014
nikaburesova
25. bře 2014

No jak jsi psala,je tam i pediatr,ke komu nakonec chodite ?

66p
31. bře 2014

Pediatrie Res Trial, Ortenovo nám ( u logopeda, neurologa a mateřského klubu) , vedle knihovny.

vitalist
2. kvě 2014

Dr. Horová?! Nevím, v jakém mentálním stavu byla tato paní před několika lety, ale při naší nedávné návštěvě nám nebyla schopna podat jedinou užitečnou informaci, ani odpoveď na otázku. Její projev sestával v podstatě jen z parazitních slov a frází navíc naprosto neadekvátních v daném kontextu ("to nemůžu říct, řečeno", "to vážně nejde posoudit, řečeno", "jaksi taksi", "teoreticky, prakticky" apod.) Ta paní na mě i mou přítelkyni, působila jako naprosto nekompetentní osoba s nějakou poruchou kognitivních funkcí. Myslím, že její zdravotní sestra by její funkci zastala lépe.

kvetinkaivanka
2. kvě 2014

máte někdo osobní zkušenost s pediatrii Res Trial na Ortenově náměstí????My jsme u Petrusové a rozhodně u ní nechci zůstat ☹ moc děkuji.

zuska20
27. říj 2014

Holky píšu trochu pozde 😀 😀 nejak sem moc nechodím jinak jsme byli u pani dr horové a ta se spolcila s tim restrialem 😖 no ted tam pujdeme ndo poradny tak jsem na to zvedava moc se mi to nelíbí 😢

kvetinkaivanka
31. říj 2014

@zuska20 noooo ,já z ResTrial byla nadšená , ale nadšení opadlo po první návštěvě ☹ Teď váhám nad odchodem zpátky k Petrusové ☹ Už jenom to,že tam bude tolik doktorů ,mě netěší a sestřička je tam asi od mudr. Horové. Dávám jim ještě jednu šanci 🙂 ☹

zuska20
3. lis 2014

@kvetinkaivanka fakt? My tam jdeme ted 6.11.tak uvidím spíš si myslím ze se tam bude dost čekat když člověk nebude objednaný :-/ ale na petrusovou jsem slyšela sami nedobry věci :-/ hlavně sama ma prý dvojčata s cukrovkou a vůbec nedodržuje co by měla ☹kdybych měla přejít tak asi na strosmajrak tam jsou taky doktoři 🙂

prumyslovacka
3. lis 2014

Vida a my jsme u Petrusové nadmíru spokojeni. Vždy vše pečlivě zkontroluje, poradí i po telefonu a vždy bylo rychle vše vyřešeno 🙂

zuska20
3. lis 2014

@kvetinkaivanka jinak asi mas starší dítko než mam ja mohla by jsi mi poradit? Kde tady seženu zubaře?? 🙂

kvetinkaivanka
3. lis 2014

@zuska20 nooo,čekat asi budete. Mě i vyhovovalo, že tam nebude tolik dětí a nakonec jak tam jsou i od Horové, tak se tam taky čeká. Čekárna je malinká a z ordinace slyšet skoro všechno. Z Petrusové taky nejsem nadšená, byli jsme u ní a právě mě potěšila nová ordinace a tak blízko bydliště. A koho na Strossmayerově náměstí by jsi doporučila??? Mě se teda v ordinaci nelíbí ani sestřička v té ordinace ☹ ☹ ☹ jinak držím palečky a hlavně neboj, možná tě to překvapí a budeš nadšená a hlavně spokojena 😉 Potom dej vědět jak se ti tam líbilo 🙂

kvetinkaivanka
3. lis 2014

@zuska20 tak k zubaři chodíme až na Budějárnu, tady jsem nikoho nesehnala a nechtěla jsem u dítěte zkoušet jenom tak kdo jaký je.

zuska20
3. lis 2014

Na štrosmajráku paní dr Sládková tedy jestli tam ještě vube je 😉 Jinak v do Restrialu jsme prišli od dr Horové sestřička je asi naše 😀 je rázná ale my jsme na ní zvyklí 🙂 už jsme tam jednou byli a zatím dobrý jsem zvedavá ted na navštevu mame jit k nejaky dr Jandlové nebo tak nejak 😖 Tak ja se tu mrknu po nejakém zubaři 🙂

prumyslovacka
3. lis 2014

@zuska20 můžu doporučit Frkalovou, chodí tam celá rodina, včetně Ver 🙂 máme s ní dobré zkušenosti

zuska20
3. lis 2014

@prumyslovacka myslíš zubníí??

prumyslovacka
3. lis 2014

@zuska20 jj, Michaela Frkalová, v Tovární

kvetinkaivanka
4. lis 2014

@zuska20 tam je ještě další doktorka??? Kolik jich tam je???Já myslela, že pouze tři a teď s Horovou čtyři. Tak to mi už přijde fakt hodně ☹ My byli dva krát u Mudr. Karase