Dětský lékař v Praze 7, Holešovicích. Doporučte

petua
26. říj 2008

Ahoj holky, jsme sem do Prahy přistěhovaný 😀 a já vůbec nevim, podle čeho vybrat pro miminko dětskýho doktora (my sami ho tu taky ještě nemáme). Nechodíte sem některá k nějakýmu, kterýho můžete doporučit?

zuska20
6. lis 2014

@prumyslovacka dekuji 🙂

zuska20
6. lis 2014

4. Tak nevím kdo mi to psal tu sms možná sestra. Dnes jsme tam byli a žádna Jandova tam není tak nevím 😀 jinak malej celou prohlídku pro řval a doktorka na me koukala jako kdybych za to mohla ☹

zuska20
6. lis 2014

@kvetinkaivanka nene jsou tam 4 dr dnes jsme byli na prohlídce a žádna Jandova psana nikde nebyla tak jestli tp nepsala sestra ta nevim jak se jmenuje jinak pani dr jmeno mi vypadlo ale docela zvastni jmeno ma tak na me koukala nepříjemne protoze malej celou prohlídku pro řval koukala jako kdybych za to mohla :-/

kvetinkaivanka
7. lis 2014

@zuska20 náš taky celou prohlídku řval a pan doktor si myslí i se sestřičkou po 5 minutách co ho poprvé viděli, že asi není ok ☹ docela mě to dlouho mrzelo a vlastně i mrzí, tak nevím co dál ☹ Sestřička se jmenuje Jandová a krom Horové je tam nějaká mudr. Krásničanová- teda aspoň tak to je napsáno na stránkách 😉

zuska20
12. lis 2014

@kvetinkaivanka jojo tak u ty krasnicanovy jsme byli jdem tam az v lednu na roční tak uvidíme zase mi přišlo ze ta nova dr prohlíží syna líp než horova sahala na něj a dělala s nim věci co od Horove neznám 😖

liiibu
28. únor 2015

Ahoj, je to sice starší diskuze. Ale chci se zeptat. My chodíme do restrialu na ortenově náměstí k Mudr. Krásničarové. No nejsem z ní moc nadšená. Syn má 4měsíce. Ani jednou se mě nezeptala jak je aktivní myslim tím, jestli se přetáčí atd. Po očkování jak reagoval zda měl teplotu nic... Apsolutní nezájem... Když se na něco zeptám tak se tváří,jak kdych byla z jiné planety. Jediné co je fajn je sestra, která ochotně vše zodpoví. Nevím přemýšlím o změně....

kvetinkaivanka
4. bře 2015

@liiibu takže taky nejsi spokojena???? ☹ ☹ ☹

liiibu
4. bře 2015

@kvetinkaivanka jsem tak nějak v rozpacich... Zajimal by me nazor i nekoho jineho. Mudr. mi prijde bez zajmu. 😔

liiibu
4. bře 2015

@kvetinkaivanka ty tam chodis taky?

kvetinkaivanka
4. bře 2015

@liiibu jj,mudr Jan Karas a taky nejsem nadšená. Před tím jsme chodili k mudr. Petrusové a byla jsem spokojenější. Teď se snažím tam ani nechodit . Nad změnou uvažuji už delší dobu.

liiibu
4. bře 2015

@kvetinkaivanka to je dílo, Petrusova je pomlouvana a už jsi druhá která ji chválí. Pana doktora jsem zažila 2x když jsme dojeli z porodnice a pak po telefonu. Ale ten byl teda lepší Krasnicarova. Asi to chce změnit.

kvetinkaivanka
4. bře 2015

@liiibu takhle, Petrusová není taky žádná výhra. Mudr Karas viděl syna poprvé a ještě při očkování a syn se strašně bál . Bylo to nové prostředí, nový lékař a ještě očkování, tak vyváděl ☹ Pan doktor nám napsal do té knížky, že dítě je sociálně nevyspělé, nepřiměřená výživa ,nikdy nebyl u psychologa ..... sestřička taky nebyla extrémně příjemná ☹ U mudr Petrusové je sestřička super!!!!

liiibu
4. bře 2015

@kvetinkaivanka Cože?! To je vrchol! Setra byla jedine pozitivum. Přijde mi, že to jsou sice vystudovaní pediatri, ale apsolutne zadny vztah k detem nemaji. Myslela jsem si, ze je to jen ta co k ni chodime, ze mozna nema jeste sve deti a proto je takova... Jen se utvrzuji, ze fofrem najdu neco jineho.

kvetinkaivanka
4. bře 2015

@liiibu jj, ani nevíš jak jsem byla vytočená,když jsem si to přečetla doma 😠 ano až doma!!! Já přiznávám, že syn vyváděl víc, než by měl, ale tohle bylo na mě fakt silné kafe ☹ U Petrusové byl pokaždé v pohodě. Já budu určo hledat taky nového pediatra. Já měla takovou radost, když jsem tam syna zaregistrovala a potom toto ☹

liiibu
4. bře 2015

@kvetinkaivanka přečíst si toto v karte tak bych si mohla volat rovnou 155 pac by mi asi praskla cevka v hlave 🙂

kvetinkaivanka
4. bře 2015

@liiibu noooo, do teď když si na to vzpomenu je mi špatně ☹ Ale už jsem nějak zatím a neřeším to. Naštěstí jsme tam museli pouze jednou a celou zimu jsme vydrželi bez návštěvy u nich. Kdyby byl syn víc krát nemocný, raději bych ho dala zpátky k Petrusové. Tento rok se chceme stěhovat a nevím ještě přesně do které části Prahy tak nechci tolik krát měnit pediatra.

nofreenames
25. led 2016

Ahoj,
Předem děkuji za nové názory a zkušenosti.
znovu bych ráda otevřela tuto diskusi - váháme mezi Mudr. Petrusovou a Res Trial - na webu jsou teď uvedené dvě paní doktorky - Eliška Vokurková a a Petra Plicková.

Hanka.

dragonfly01
18. bře 2016

To vypadá, že je to s těmi pediatry na 7 bída s nouzí....budeme se na P7 stěhovat a teda nevím, kam se s tou naší malou slečnou přihlásit, jak to tak čtu.... :-/

slunecko123
18. bře 2016

@nofreenames Od Petrussové jsem odešla. Poslouchala dceru stetoskopem přes oblečení. Na kašel dávat Nurofen a podobné věci.... Chodíme do Res Trial k Mudr. Plickové... jsem tam docela spokojená.

zuzanadur
2. kvě 2016

Mile maminky, mate nektera z vas zkusenosti s MUDr. Sladkovou? Dekuji mockrat za vsechny nazory ☺

gaja79
16. kvě 2016

@slunecko123 Též uvažuji o Mudr. Plickové, jste s ní tedy spokojena? já tedy rodím až na konci září, ale již se poohlížím po dětském lékaři. Kolik je paní doktorce asi let a jaký je její přístup? díky za info 🙂

merope
23. říj 2018

Ahoj holky, v jiné skupině mě holky nalomily, že bych si pomalu měla shánět pediatra pro budoucí miminko. Bydlím v dolních Holešovicích, takže nejraději tam (ať s nemocným dítětem nemusím MHD ani autem).

Pochopila jsem, že tu je p. doktorka Petrusová, kterou tady nedoporučujete. Doporučovaná MUDr. Tomsová dle těchto stránek už neordinuje.

Potom se dívám na https://www.atodamedical.cz/detsky-lekar-pediatr - což je nestátní zařízení, podle webu by měli mít smlouvy s pojišťovnami, ale moc jsem to nepochopila, zda tedy ano či ne (MUDr. Agnieszka Podstolská). Nemáte s nimi některá zkušenosti?

Pak ještě zůstává MUDr. Horová (zde doporučená), MUDr. Plicková (ResTrial) a MUDr. Valovič (ResTrial) - ty poslední dva asi chce když už tak oba, když se v jedné ordinaci střídají (= pokud je něco akutního, asi člověk jde, kdo tam zrovna je).

Díky moc za každou zkušenost (a případně aktualizaci údajů, pokud je něco nového) - na Dukelských Hrdinů se mi moc nechce právě kvůli dostupnosti.

allilla
Autor odpověď smazal
Zobraz
tamara50
16. led 2019

Já mám dobré zkušenosti z ambulance U Průhonu 2, dr. Plicková