Dětský oční lékař Jihočeský kraj. Máte tip, prosím?

standa2
30. čer 2020

Synovi 3,5 roků jsme nechali v optice vyšetřit zrak, dle výsledku bude potřebovat brýle. Mám doporučení od dětské doktorky na oční, ale kam jsem se zatím dovolala, mi řekli, že momentálně nové pacienty neberou. Prosím o tip na dětského očního lékaře a ještě by mě zajímalo, jak se vaše děti vyrovnali s brýlemi? Děkuji.

almara2
30. čer 2020

Syn má brýle od roku a půl a dobrý. Chodím s ním k primářce Loulove. Pracuje v nemocnici v Jindřichově Hradci. Mají tam oční ambulance. Jestli berou, nevím. Případně pošlu číslo. My k ní chodíme do Dacic, tam je každé úterý. Jsme s ní velice spokojeni. V pátek byl syn u ní na druhé operaci.

standa2
autor
30. čer 2020

@almara2 Děkuji. Zkusím zavolat do nemocnice JH.

almara2
30. čer 2020

Zkus, pak dej vědět, jak jste uspěli.

loupgarou
30. čer 2020

Je to tu marné, my se s velkým štěstím dostali do ČB ke Kostohryzové. Jinak se nejvíc jezdí do Prahy do Kukátka.

squezy
1. črc 2020

@standa2 Ja jsem celé dětství a pak i v pubertě chodila k doktorce do Českého Krumlova. Nevím, jestli berou nebo jak moc bys to měla daleko. Mudr. Mirka Divišová

standa2
autor
1. črc 2020

Děkuji. Zjistila jsem, že dnes otevírá v Soběslavi oční Ocelus s.r.o. a berou děti, už jsme objednaný na příští týden.