Dětský oční lékař, Praha. Poraďte

nikka.vo
9. bře 2009

Ahoj maminky, musim se synem preventivně k očnímu a moje doktorka by byla radši, kdybych šla vyloženě k lékaři, který se specializuje na děti 😉 Jenže jsem se zapomněla zaptat, jestli o nějakém neví. No a pak jsem si řekla, že než jí volat, tak se zeptám tady, kde se dozvím i reference 🙂 Na netu se mi nějak nedaří žádného najít 😕 tak budu ráda, za vaše konkrétní zkušenosti a rady 😉

Veronika

hlavinka
10. srp 2012

Ahoj holky, chci se zeptat - mate nekdo zkusenost s MUDr. Alenou Jarosovou z Krce?

Minule nam rekla, ze kdyz Adelka precte obrazky, ze neni treba rozkapavat. Ted jsme tam byly po 3/4 roce a rozkapavala ji (my jsme ji dopredu rekli, ze nebude), pak nam rekla, ze musi dostat pridano dioptrii a lepici okluzory.
Pritom na zacatku, kdyz jsme tam byli poprve (asi pred rokem a pul), tak nam rikala, ze je to hranicni, ze nas posle do Motola na vysetreni (tam rekli, ze bryle netreba) a podle toho se zaridi. No, ale rekla pravy opak, ze bryle jo.
Prijde mi, ze neni moc dobra nebo nevim, proste pokazde rekne neco jineho.
Mate s ni tedy, prosim, nekdo zkusenost?
Dekuju.

A nemate nekdo typ na nejakeho odbornika v Praze?
Dekuju.

ludva
28. srp 2012

@hlavinka asi už to není aktuální, ale nedám dopustit na dr. Ondráčka z Bulovky 🙂

hlavinka
31. srp 2012

@ludva dekuju

misadof
4. led 2013

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s Panem doktorem Janem Krásným- Praha 10,FNKV ,děkuji moc 😉

levata
16. bře 2015

ahojky, prosím očař pro děti z Prahy či okolí? všude objednávají na červenec září- děs, potřebujeme to rychle ☹

pawlusenka
9. črc 2015

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, která chodíte na dětské oční do Motola k dr.Malcovi..jak jste tam spokojené s přístupem a podobně.A druhá otázečka kde to tam najdu..nikdy předtím jsem v Motole nebyla.
Jen vím že by to mělo být mezi uzlem A a B a ve 3.patře,ale nejsem si jistá.

Jdeme tam zítra hned brzo ráno tak abych věděla jak velkou rezervu si mám udělat 🙂 předemmoc děkuji za odpovědi 🙂