Dětský stomatolog Praha 13. Poradíte?

dygab
14. led 2010

Prosím, můžete mi poradit na Praze 13 zubaře či zubařku pro mojí dceru? Díky

berenika39
14. led 2010

ahoij, se zubařema je problém, v praze i okolí. jsem kousek od prahy, ale tady u nás (celkem velké město) jsem se nechytla, jsou to starší praktici, kteří děti nechtějí brát, zvlášt dneska, když tam musíš v roce a půl. Neumějí to s nima, nejsou na to vybavený. Naše pediatrička mi ani nedoporučovala jít k normálnímu zubaři, k dospělému.
Pokud bys netrvala na Preza 13 (já jsem se smířila s tím, že budu dojíždět - kvůli všemu jezdíme do Prahy lrom pediatra), je fajn zařízení Centrum stomatologické péče o rodinu, má to mudr. Pekárek, myslím že byl nějaký ten předseda stomatologické komory či co). Je to ve Strašnicích, po spojce tam jsi za chvíli.
Super přístup, hračky, čekárna jako herna, byli jsme se tam objednat. dneska odpo jdeme poprvé na prohlídku....tak pak písnu.

Prevenci mají děti zdarma, potom jsou nějaké výkony na pojištovnu a něco se platí, třeba lepší výplně, analgeze a tak. Ale pro děti mi říkali, že to nejsou žádné pálky, plomba max 200,- kč a tak. Takže nic strašného, doufám že to nemude u prcka do nějakého věku nic častého, tak proč ne. Peníze utrácím za mnohem mín důležitý věci 😉 😉

med
14. led 2010

Ahojky, my chodíme taky do Domu zubní péče o dítě a rodinu k Mudr. Pékárkovi... Je to tam fajn, příjemné prostředí... My jsme byli u Mudr. Bussové a byla dobrá, měla trpělivost, ale Terka nechtěla spolupracovat, hystericky řvala, jen se na ní doktorka podívala, ale to je u všech doktorů. Za prevenci jsme neplatili nic a s registrací taky nebyl problém.
www.pekarek.eu

berenika39
14. led 2010

my jdeme k mudr.kuštové.

megee
14. led 2010

ahoj super téma, a je tu nějaký ten zubař pro děti? nemám řidičák takže mimi Phu je to pro mě problém, ale někde tu po Praze bych to ještě zvládla 🙂

berenika39
14. led 2010

megee, tohle Centrum je v Praze 😉 😉 .
www.pekarek.eu

macejka
14. led 2010

Dygab
jsem také z Prahy 13,sice tady stomatologa nenavštěvujeme,ale co si pamatuju,tak je v Hostinského ul. na poliklinice(v kostce) Mudr.Skácelová.Chodila jsem k ní jako dítě.Ovšem nevím jestli je pouze dětská to nejspíš ne.
Pak mě ještě napadá poliklinika Lípa na Nových Butovicích,tam by těch zubařů mohlo být více 😉

bera28
15. led 2010

Dygab, tak zrovna v pondělí jsem byla s dětma na vstupní prohlídce ve Stomatologickém centru v polikl.Lípa. Je pravda, že jsme byli objednaní 3 měsíce, ale zase tam mají speciální dětskou ordinaci🙂 Tak tam zkus zavolat, třeba ještě berou.

dygab
autor
18. led 2010

Děkuji mnohokrát. Ještě se poradím s mudrou, ke které jdeme poprvé ve středu. Je to děs, vůbec se tady nevyznám. Bydlíme tady ani ne měsíc🙂.