Dětský zubař, Brno

colin
26. čer 2010

nazdarek,

muzete poradit nejakeho dobreho detskeho zubare v brne? moje dr. maleho nevezme, pry deti nedela a ja jinak vubec nevim ☹
moc dekuji za rady 🙂
Klarka

artuse
26. čer 2010

Dr. Pelková, chodíme tam, zatím jsem byla spokojená - http://www.detskezubni.unas.cz/

malovani
26. čer 2010

Taky Mudr. Pelková, spokojenost.

vendulka
5. črc 2010

taky tam chodime, byly jsme tam zatim jen jednou a dr vypada dobre a je pohodova

daisyjane
17. únor 2014

Chci obnovit diskuzi. Hledáme zubaře nebo zubařku pro mě i syna v Brně. Poradí někdo, prosím?
Mně začala trápit osmička, také potřebuji udělat korunku a syn má v roce 8 zoubků, tak bychom už s ním také měli někam vyrazit. Hledám hlavně v Žabovřeskách, Kr.Poli nebo centru, ale nevadí i dál. Jen bych ráda někoho, kdo je profesionál, zákroky od něj nejsou stresující a zároveň jeho služby nejsou předražené. Je někdo takový, kdo se hodí jak pro děti, tak pro dospělé a bere? Máte někdo zkušenost např. s MuDr. Marek Boška? MuDr. Petr Kahánek? MuDr. Tomáš Halabala? Mudr. Anna Gulasová? Prosím u každého o napsání jak je to u nich s cenami za služby, pokud víte, tak zda berou a zda jsou vhodní zároveň pro dítě? Nebo klidně beru tipy i zvlášť. Jednoho zubaře pro mě a druhého pro děti. Děkuji opravdu moc za Vaše názory a postřehy!