Dětský zubař, Praha. Máte zkušenost?

aviv
26. čer 2009

Mohly byste sem napsat jaké máte zkušenosti se zubaři? Měli bychom s malou jít co nevidět na prohlídku a váhám, jestli k mému (mně se zdá dobrý, ale nevím, zda má zkušenosti a trpělivost s ošetřováním malých dětí, bojím se, že ne a prostředí taky nic moc ),nebo najít někoho nového, kdo se přímo na děti specializuje. Bydlíme na Praze 2, takže by se nám hodil někdo v centru, případně na Praze 3 nebo 10. Pokud máte někdo osobní zkušenost a tip na dobré středisko/ ordinaci, klidně i soukromou, dejte vědět ! Díky

drzubok
28. kvě 2011

dedična možno nie vsak geneticky dedična. dedična jedine ak matka s pokazeným chrupom bude mat dieta s pokazeným chrupom pretoze kaz je infekčne ochorenie + faktory....

pinla
29. dub 2012

@mili.21 take nemamrada zubni kaz 😲

pinla
29. dub 2012

@mili.21
@linda02 ahoj lindo chtela bich stebou kamaradit mas deti?

pinla
29. dub 2012
pinla
29. dub 2012

@drzubok TO JO SEŠ STRAŠNĚ MILEJ

pinla
29. dub 2012

SI DOBRÁ 😀 😔 😝 😅 🙄 🤐 @kacka.va

pinla
29. dub 2012

JAKEHO MAS ZUBARE?
@petule.h

pinla
29. dub 2012

😨 😵 🙂 😉 😒 😎 😲 😀 😔 😒 🤐 🙄 😝 😝 😢 😠

romcovaklarka
19. čer 2012

Ahoj, chtěla bych trochu obnovit diskusi, může někdo doporučit dětského zubaře s hezkým trpělivým přístupem v Praze? Jsem na jih od Prahy, takže ideálně Praha 4, 11, 12... Dům zubní péče Praha 11 jsem zkoušela a mají plno, neregistrují Díky moc za tipy.

adiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlakacer
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
daina77
3. říj 2013

Doporučují si přečíst posouzení skutečných pacientů http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/zubni...
Samozřejmě je třeba přefiltrovat nekalý černý PR atd, ale da se z toho vytahnout kdo je dobrej a kdo ne.

totochka
4. únor 2014

Ahoj, jsem byla velmi nespokojena v dome zubni pece (jsme byli na Praze 10). Zkusili jsme to u MDDr. Aleny Dziamyanave a dopadlo to spatne- moje dcera (skoro 3 roky) nechtela vubec otevrit pusu, protoze pani doktorka na ni skoro rvala! Rikala "pocitam do tri, bud otevres tu pusu anebo odejdes z ostudou!!!!". Tak jsme zkusili MDDr. Dominiku Táborskou. S ni moje holcicka spolupracovala krasne, ale tady nas zase pred vysetrenim poslali cistit zuby do spinaveho hajzlu bez hrnecku a kartacku, protoze Eliska jedla v cekarne rohlik (cesta do ordinaci nam trva temer 2 hodiny, a dcera nevydrzi tak dlouho nejist). Sestra a pani doktorka odmitli dat Elisce vodu aby si oplachla pusu a souhlasili jen tehdy kdyz jsem se ozvala. To vsechno uz me nebavi, uz tam rozhodne nepujdeme, asi proste si mysli ze pacient vsechno snese.... Takze holky, NEDOPORUCUJI!!!!

nest
4. únor 2014

S malým chodíme na Praze 10 k dr. Codrové a je úžasná. Jsem s ní maximálně spokojená, má krásný přístup. Opravdu můžu doporučit. Mám ji taky na doporučení🙂

willow4
4. únor 2014

Skvělá zubařka je na Žižkově, Olšanská 7, MUDr. Pavlíková. Původně snad chodila do škol takže přístup k dětem má dobrý, ale teď je "soukromá".. Chodila k ní babička, pak já ... a teď jednou za půl roku naběhne celá rodina (děti i dospělí) .. je ve středním věku (mladá jako já 🙂)), vstřícná, milá... Než sáhla dětem do pusy tak jim řekla, co jim tam bude dělat a na ručičku jim foukla vzduch... Holka má plnou pusu kazů, pokaždé jí vrtají, ale chodí k zubařce ráda ... 🙂 .. Ale asi má taky plno... ☹

k9girl
5. srp 2014

@willow4 jee není paní doktorka Pavlíková taková blonďatá příjemná paní?🙂

gepe
12. srp 2014

Pekarek - nekdo novejsi zkusenost a napr. nejen s ditetem, ale i dospely? Diky 🙂

bride
29. zář 2014

ahoj, také by mě zajímaly nové zkušenosti s dětským zubním centrem Pekárek. Já tam s dcerou chodím už 4 roky, za tu dobu jsme měli 6 nebo 7 zubařů. Střídá se to tam teda dost. Zatím jsem to moc neřešila, ale ted dceři našli kaz a mají ho vrtat. Tak přemýšlím, jestli tam do toho jít nebo radši najít někoho jiného. To střídání lékařů ve mě moc důvěry nevzbuzuje, navíc teď tam byl pan doktor se silným přízvukem a měla jsem co dělat, abych mu rozumněla. Budu ráda za Vaše zkušenosti. Díky.

kocicinka
1. říj 2014

@bride Ahoj, mám stejný pocit. Když jsme tam byli poprvé, byla tam česká lékařka. Ovšem odešla. Od té doby nás tam přivítá pokaždé jiná ukrajinská doktorka, dnes jsme byli u arménky, pro změnu. Jako nic proti nim, ale jak píšeš, moc důvěry to v člověku nezanechá. Navíc jim jde blbě rozumět. Myslím, že vrtání je v pohodě, Jonášovi tam vrtaly 4 kazy a vše perfektní. Ale snes mu při RTG nalezli prý hluboký kaz a doporučují zub vytrhnout ☹ Prý opravené by mu to by vydrželo 3 měsíce... Chtěla bych se zeptat ještě někoho jiného na názor. Přeci je už to je zásah...

kocicinka
1. říj 2014

@gepe mám zkušenost krom výše popsaného i jako dospělá. Doktor ( mladý, čech) mi doporučoval na preventivní kontrole vytrhnout moudráky. Tak jsem se ptala mojí ortodontičky, jaký má názor a dle ní je to zbytečné, nechápe, jaký to má význam( mám je už asi 15 let zaplombované, ale jinak v pořádku). Jinak nevím, nic mi tam naštěstí nedělali. Ale ten doktor moc sympatickej nebyl.

gepe
1. říj 2014

@kocicinka ahaa, tak to ne. Me kdysi davno byvala zubarka navrhla vytrhnout ulomeny zub - stolicku, o suseny banan.Rvali me to pul hodiny rovnou i s resekci, kvuli hlubokym korenum. Pak jsem se p jine dozvedela, ze dokud je zbytek zubu, vzdy se da nejak zachranit 😠 mam napr. uz xx let jeden mrtvy, uz pred 9ti lety me ho chteli vyjmout, drzi porad a nedela zadne problemy ani v okoli.
Takze jestli je to tam takhle, tak to ne. Diky! 🙂
Akorat vubec netusim, kam aspon s malou na tu rocni, uz ma 13,5m.

katchula
1. říj 2014

U Pekárka na Praze 10 jsme se synem byli před více než rokem, doktorka taky nebyla češka, špatně jsem jí rozuměla i já, natož syn a zrovna dvakrát příjemná taky nebyla. Vrtat mu nechtěla, že by to nezvládl a tak jsme dostali doporučení jinam, kde mu vrtali v analgosedaci. Od té doby tam chodíme. Doktorka je velmi příjemná, mladá, milá… ovšem ty ceny jsou příšerné. Je to soukromé zařízení Erpet. Zatím tam chodíme, ale kvůli vysokým cenám bych ráda syna zaregistrovala jinde, jenže nevím kde.

@gepe @kocicinka Moje zubařka mě taky chce "vyrvat" osmičky, zatím se bráním, problémy nemám, tak se mi do toho nechce. Je tedy fakt, že mě nenapadlo jít se poradit jinam, co si o tom myslí jiný zubař 😉

gepe
1. říj 2014

@katchula pred Erpetem a rekonstrukci baraku tam byla taky klinika, chodila jsem tam na zubni prave k te byvale zubarce. Pak se provizorne prestehovali do Holesovic a ja k ni prestala chodit.
Na Erpet jsem taky koukala, u maly by mi to bylo jedno - u me uz drahy 😀. Zatim nema moc zubu, resp. vyjma dvou, co se vyklubaly v cervnu, se ji dalsich pet klube ted 😕 v pristupu k detem je to ok?

katchula
1. říj 2014

@gepe Oni bohužel chtěji platit i za preventivní prohlídky, takže i když je dítko bez kazu, tak se platí, myslím 400 Kč. Přístup k dětem je super, syn tam pěkně spolupracuje. My chodíme k MUDr. Markétě Hrubé a můžu jí stoprocentně doporučit 😉

gepe
1. říj 2014

@katchula mrkla jsem na cenik i Drs., nejak vic radsi zenskou a koukam, Ty i doporucujes 😅 asi ji tam vezmu, sice se plati, ale nemusi mit dobry gen. zaklad po nas. Tak kdyby cokoliv at se to podchyti od malicka celkove 🙂 diky moc!

gabina82
7. říj 2014

Ahoj,¨
hledám dětského zubaře Praha 6

Děkuji 😀

ljenn
8. říj 2014

Mohu doporučit stomatologii Dvořák na Břevnově. S dětmi to velice umí.

ljenn
8. říj 2014

@gabina82 Mohu doporučit stomatologii Dvořák na Břevnově. S dětmi to velice umí.

lvicek2000
8. říj 2014

Pridavam svou zkusenost-mudr.Gabriel, ma ordinaci na Narodni...Zbavil me fobie ze zubaru, dojizdime tam temer 80km a nevadi mi to, na preventivky se skoro tesim, male se tam taky moc libilo...Moc prijemny clovek 😉

gabina82
9. říj 2014

Děkuji za tipy 🙂
🙂 🙂 🙂