Dětský zubař v Brně. Poraďte

llenda
16. lis 2007

Ahojky maminky,prosím o pomoc s hledáním zubaře v Brně.Židenice,Líšeň, střed města nebo od středu města do 20minut MHD.A jak přesvědčit syna 3,5 aby u zubaře otevřel pusu? 🙂 je nějaký dětský hever? 🙂
Jaké máte vy zážitky s dětičkama? Předem mockrát děkuji

sklenicka24
4. čer 2009

To si děláš srandu???????????????? no tak to je pěknej blázen, ale zase když se na to někdo cítí tak proč ne. některé ženské k tomu třeba nemají sklon nebo cit ani ve 40. Já chci taky tři, ale až tak za 9 - 10 let. 😅

jeudi
15. čer 2009

no to ja chci taky treti ale az tak ve triceti 🙂

sklenicka24
16. čer 2009

Já taky, ale na to si budu muset asi najít jiného chlapa. tenhle řekl, že už končí a že je třetí mimi přepych. NO já to tak nevidím, ale budiž. Má prostě svou hlavu. Ale já s ní umím kývat. 😀 😀

jeudi
26. čer 2009

to u nas je to zase naopak ja se do tretiho moc nezenu a manzel ten by me oplodnoval hned na porodnim sale 😀

jindri
11. bře 2010

Obnovuji téma - hledám dobrého, osvědčeného zubaře či zubařku v Praze. Nejlépe Praha 5, ale pokud bude nějaký dobrý třeba na desítce, dojedeme 😉 Díky 🙂

germik
12. bře 2010

jeeej, práve teraz to riešim a hladaĺa som zubarov, ale najradšej by som už nejakého vyskušaného z Prahy 10 😝 ak nikto neporadí, tak som rozmyslala nad Domom zubnej peče o díte a rodinu na P10, len neviem či berú nových pacientov

morgan
12. bře 2010

germik - v tom Domě zubní péče na Praze 10 berou nové pacienty. Před 14 dny jsem tam přihlásila svého syna. Proběhla první prohlídka u Dr. Bussové. Moc milá doktroka, syn mi seděl na klíně (já musela na křeslo 😀) a celkem si i nechal kouknout do pusy. Byla jsem spokojená a doporučuju 😉

germik
12. bře 2010

morgan - dakujem, už som si tam vytipovala 3 doktorky - musí to byt žena, lebo u doktora by malá asi poriadne revala 😒 to som len zvedava ako mi tam malá otvorí pusu ked robí také drahoty pri čistení zúbkov
ďakujem za odporučenie

morgan
12. bře 2010

Můj si taky nerad čistí zuby 😀, na tu chvilku jsme ho samozřejmně museli přidržet, ale ona jen koukla zda je vše jak má být. Teď jsme začali už čistit jahodovou pastou a je to trochu lepší, mlaská si u toho 😀, ale dobrovolně pusu neotevře, to je jasný 😉

germik
12. bře 2010

haha, tak to je super, sami ma objednali k Dr. Bussové 🙂 Aspon tam pojdem s dobrým pocitom, ked viem že je milá 😉

jindri
13. bře 2010

Díky, snad se ještě někdo ozve, desítku máme přeji jen z ruky 😅

heliik
28. dub 2010

Ahojky, asi to tady možná někde je, ale jsem poněkud líná to číst. 😉 Jen se chci zeptat, od kdy začít chodit s dítětem k zubaři?? A od kdy čistit zoubky?? Týna má dva v předu dole, tak na půl vylezlý, mám začít čistit?? Díky moc za odpovědi 😉

papol
28. dub 2010

Jen jsem sem tak koukla 🙂

heliik - mě zubařka řekla, že mám čistit zoubky a masírovat dáseně , jak se nějaký zoubek ukáže, praťáčkem. Je to takový gumový prstík s s gumovými tyčinkami, Dětem to dělá dobře při prořezávání. Ten si jen navlékneš na prst a 😀

U zubařky jsme byli poprvé na roce.

bosorkajarka
26. lis 2012

Zase jedno téma kde člověk nic k tématu nedozví 😠

kay
26. lis 2012

Máme dobrou a milou dětskou zubařku v Brně Lišni na poliklinice horníkova, mudr. Harvánková 🙂

daisyjane
17. únor 2014

Chci obnovit diskuzi. Hledáme zubaře nebo zubařku pro mě i syna v Brně. Poradí někdo, prosím?
Mně začala trápit osmička, také potřebuji udělat korunku a syn má v roce 8 zoubků, tak bychom už s ním také měli někam vyrazit. Hledám hlavně v Žabovřeskách, Kr.Poli nebo centru, ale nevadí i dál. Jen bych ráda někoho, kdo je profesionál, zákroky od něj nejsou stresující a zároveň jeho služby nejsou předražené. Je někdo takový, kdo se hodí jak pro děti, tak pro dospělé a bere? Máte někdo zkušenost např. s MuDr. Marek Boška? MuDr. Petr Kahánek? MuDr. Tomáš Halabala? Mudr. Anna Gulasová? Prosím u každého o napsání jak je to u nich s cenami za služby, pokud víte, tak zda berou a zda jsou vhodní zároveň pro dítě? Děkuji opravdu moc za Vaše názory a postřehy.

pajafra
17. únor 2014

U pana doktora Bošky (stomatochirurgie) jsem byla 2x a byla jsem maximálně spokojená, trhal mi osmičku. Je výborný odborník, vše pečlivě vysvětlí, je velmi příjemný, má lidský přístup. K zubařce jinak chodím na Křižíkovu k MUDr, Podroužkové - taky si ji nemůžu vynachválit, stejně tak sestřičku - doporučuji🙂 Navíc tam chodím i s prckem a nikdy nebyl žádný problém, sestřička přinesla hračky a malé se i věnovala, když jsem seděla na křesle.