• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský zubař v Liberci. Poraďte

15. dubna 2011 
Ahoj maminky,

prosím o radu nebo doporučení k nějakému dobrému zubaři v Liberci, který bere děti? Synovi bude rok, tak bych s ním chtěla zajít k zubaři. Mám ale problém, že fakt nevím kam, já chodím do Turnova a ten bere děti až od 15ti let :confused: Což mě mrzí... V Liberci jsem se už u dvou ptala a ty nikoho nového neberou... :frowning2:

Moc děkuji za příspěvky
15. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pocházím z Liberce a chodili jsme k Mudr.Kučerovi - poliklinika naproti muzeu, ale nemůžu říct, zda bere už roční, v tom věku jsme chodili ještě jinam
15. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katule01 Ahojky, tak to budeš mít asi problém...:frowning2: Já jsem u paní zubařky Fialové (ordinace naproti Koňovi),ale netuším,jestli bere nové pacienty...:frowning2: Ale je dobrá....:slight_smile: Pokud neseženeš,tak budeš muset asi k soukromému...:frowning2:
Já tam sháněla očaře, protože nejsem spokojená v Tanvaldě (v Lbc i v Jbc) a taky nikdo nebere...:frowning2: Tak hodně štěstí,ať někoho seženeš...:slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katule01 v Liberci přibírají ještě páni doktoři Mejstříkové - sídlí na Kunratický, takže trochu z ruky. Ale jsou moc hodný a pečlivý. Zkus je dokud berou! :wink: Od pana doktorka Kučery jsem prchla :confounded:
15. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek