Dětský zubař v Liberci. Poraďte

katule01
15. dub 2011

Ahoj maminky,

prosím o radu nebo doporučení k nějakému dobrému zubaři v Liberci, který bere děti? Synovi bude rok, tak bych s ním chtěla zajít k zubaři. Mám ale problém, že fakt nevím kam, já chodím do Turnova a ten bere děti až od 15ti let 😕 Což mě mrzí... V Liberci jsem se už u dvou ptala a ty nikoho nového neberou... ☹

Moc děkuji za příspěvky

mishulle
15. dub 2011

Já pocházím z Liberce a chodili jsme k Mudr.Kučerovi - poliklinika naproti muzeu, ale nemůžu říct, zda bere už roční, v tom věku jsme chodili ještě jinam

rozarka65
15. dub 2011

@katule01 Ahojky, tak to budeš mít asi problém...☹ Já jsem u paní zubařky Fialové (ordinace naproti Koňovi),ale netuším,jestli bere nové pacienty...☹ Ale je dobrá....🙂 Pokud neseženeš,tak budeš muset asi k soukromému...☹
Já tam sháněla očaře, protože nejsem spokojená v Tanvaldě (v Lbc i v Jbc) a taky nikdo nebere...☹ Tak hodně štěstí,ať někoho seženeš...🙂

sissi
15. dub 2011

@katule01 v Liberci přibírají ještě páni doktoři Mejstříkové - sídlí na Kunratický, takže trochu z ruky. Ale jsou moc hodný a pečlivý. Zkus je dokud berou! 😉 Od pana doktorka Kučery jsem prchla 😖