Dobrá pediatrička/pediater v Prahe, prosím o radu

mirka1611
20. únor 2013

Ahojte baby, prosím vás o radu - hladám nejakú naozaj dobrú pediatričku/pediatra v Prahe - najlepšie v blízkosti Letňan, ale nie je to podmienkou... Prosím napíšte mi svoje skúsenosti, koho osloviť .... Doteraz som žila na slovensku ale vydala som sa do čr, som tu aj s 3mesačnym babatkom, a musím čo najskôr zmeniť pediatričku - tá na slovensku okrem toho bola hodne hlúpa a nedalo sa s nou o ničom priamo hovoriť, preto mi záleží aby nová bola dobrá.... Ďakujem vám moc ! 😒

monad
20. únor 2013

o my jsme z černého mostu, ale že bych byla nějak extra spokojená s tou mojí, to se říct taky nedá.. na co se nezaptam, to nevím samozřejmě-- 😖

pelmisek
20. únor 2013

Mudr.Mašková poliklina Parník Genrála Janouška - super mudra i sestřička a umí i homepatii

pelmisek
20. únor 2013

je to na Černém Mostě a oprava Generála Janouška to jen pro jistotu 😉

monad
20. únor 2013

@pelmisek ano ta jsem slyšela že je moc dobrá!!! jen jestli bere.. 🙂

magdalenka242
20. únor 2013

Výborný je dr. Vomáčka. Je sice na Praze 4, ale je super. Zachránil život našemu mimču!

marton
21. únor 2013

MUDr.Fabiánová,Praha 3 u metra Flora 🙂

katya
21. únor 2013

Ahoj, my máme MUDr. Kláru Otáhalovou, Střelničná - Praha 8. Z Letňan je to přibližně 10 minut autem. Máme dvouměsíční miminko a zatím jsme spokojeni, je příjemná, když bylo potřeba, velmi ochotně nám poradila po telefonu i o víkendu. Má webové stránky www.lekarprodeti.cz.

leeloo16
17. dub 2013

Kamarádka chodila s dvojčaty k Mudr. Květě Bláhové. Má i svou poradnu na webu : http://www.malypacient.cz/poradna/

sabisek
17. dub 2013

Mame ve Vinori, Ludmila Randova. Uzasna, chodin k ni tedy jen 3 tydny, ale nikdy jsme necekali, vzdy poradila a byla mila, vstricna a ochotna 🙂

romantika
29. srp 2013

@leeloo16
dobry den a prosim kde tato pani doktorka ordinuje? dekuji