Dobrý dětský kožní lékař v Praze. Máte zkušenost?

evulatko
19. led 2011

Ahojky, nemáte některá s dobrým kožním lékařem zkušenosti? Díky moc, Eva

natalie77
19. led 2011

Ahoj, z vlastní zkušenosti mohu doporučit tuto paní doktorku, která mému synovi téměř vyléčila ekzém bez kortikoidů .. a mě také velmi pomohla. Teď jen promazáváme kůži a už nemá krvavá ložiska....

Je moc milá, dá vzorek mastí, vše vysvětlí, poradí, udělá si čas...měla jsem i jinou paní doktorku a prostě se to nedá srovnat

MUDr. Serédi Voronovová Dita Specializace: kožní Praha 10 10800, ul. Plaňanská 1/573, tel. 274772061

evulatko
autor
19. led 2011

@natalie77 mockrat dekuji🙂 A nevis prosim, jestli je nutne doporuceni prakticke doktorky? Diky moc🙂)))

natalie77
19. led 2011

Určitě ne, já tam zavolala, objednala a konec....
Jsou opravdu moc milé, sestřička i paní doktorka...Malý byl 1,5 roku starý...a opravdu hodně pomohla....
Ta předešlá kožařka mi dávala kortikoidy, ty na chvilku zabraly...a pak zase...měl ložiska po celém těle a teď je sameťáček a jen promazávám jednou týdně po mytí krémem Exomega.
Neměl už skoro dva roky ani jedno ložisko!!!
Držím pěsti, paní doktorka určitě pomůže....koukni na znamylekaz.cz tam má paní doktroka samou chválu 🙂

evulatko
autor
19. led 2011

jsi zlata, diky moc🙂))))))))))))))))

natalie77
19. led 2011

Není za co, hlavně, ať to malé pomůže...
😉

smecka
2. čer 2011

Potřebovala bych ověřený kontakt na kožní - Praha 5, 6, 2.
Chodili jsme do Motola, ale objednávací lhůty jsou min. 2,5 měsíce, to je pro nás neúnosné.
Díky.

ponzelova
18. led 2012

Dobrý den,prosim Vás poradte dobrýho kozniho lekaře blizko Uval u Prahy,Diki moc

esuska
18. led 2012

Výborní kožaři jsou v Praze v Čimicích - kožní klinika Achillea - malému tam obrovsky pomohli!!!!! Jsou pečliví a navíc mají absolutně všichni perfektní přístup k dětem - byl to první dr. , kde malej neřval.

weri1
18. led 2012

@esuska ahojky, můžu se zeptat, jestli tam musí být doporučení? děkkuji

esuska
19. led 2012

@weri1 ahoj, nene, normálně jsem tam s malým při potížích šla a vzali nás. Bez jediného papíru od jiného Dr......

weri1
3. únor 2012

@esuska tak jsme dnes byli v Achilley a mám smíšené pocity......přístup perfektní, doktorka milá, ale....zjistila atopický ekzem u syna...prej i na bříšku lehká forma, pediatrička i lékárnice když to viděli, řekli, že by to spíše tipovali na reakci moči, jak je pořád v plíně....v achilley mi doporučila do vody linolu nebo slunečnicový olej, lékarnice a obě co tam byly nezávisle na sobě řekly, že za své praxe neviděly, že by se doporučoval na ekzem slunečnicový olej. Pak nám ještě předepsala kortikoidy, lékárnice, že by to nedávala, když to viděla,tak říkala, že to není nic strašného a že to může být z čehokoliv třeba i ze zoubků a ještě se mě ptala, proč mi tu linolu nenapsala na recept......tak fakt nevím ☹

luthien.k
3. únor 2012

@weri1 tak to je opravdu hoooodně zvláštní léčba... Nic z toho bych nedělala. Jak to ošetřuješ?

weri1
3. únor 2012

2@luthien.k no byli jsme tam dnes, takže to linolu jsem koupila a budu to promazávat lenienskou, nic víc mi k tomu neřekli....má dva flíčky na ruce a dva malinký flíčky se mu dělají na noze....a ta krupičku na bříšku jsem mazala sudokremem ale to mi nepřipadá jako ekzem

weri1
3. únor 2012

@luthien.k a dala mi dva vzorky od biodermy

luthien.k
3. únor 2012

@weri1 ekzém může být jako flíčky i krupička... Bioderma je dobrý základ. Lenienska je dost mastná, pokud to má červenější, tak se to nehodí promazávat, ale spíš hydratovat (Bioderma) a léčit (Sudocrem například, i ty flíčky).
Jak dlouho to má? Neudělalo se mu to třeba po očkování MMR? To se celkem stává....

weri1
3. únor 2012

@luthien.k flíčky nemá rudé...spíše takové růžové a ty na ruce se mu zvětšily, má to cca 3 týdny a MMR ještě neměl. taky se mi zdá, že na tom bříšku po tom sudokremu je to lepší. Mě z té kožařky fakt picne

weri1
4. únor 2012

@luthien.k prosím tě a to mám vždy namazat tím sudocremem a pak to promazat tou biodermou?

luthien.k
4. únor 2012

@weri1 obráceně, na červené Biodermu a na to slaboulince Sudocrem... Pokud jsou flíčky jen růžové, suché, tak promazávat (Leniens), zbytek těla Bioderma 🙂

kutnohorka
20. únor 2014

Ahojky, našla jsem přehledné stránky : http://www.alergologiepraha.cz/ je tam celkem dlouhý seznam kožních lékařů, určitě si tam vyberete 🙂

evalein
11. dub 2014

Přečtěte si http://www.piskac.cz/pavel/AtopickyEkzem.htm má to 2 části a funguje to!!!!