Dobrý dětský stomatolog, Praha nebo Praha-východ

hojda
8. srp 2012

Bohužel jsem měli špatnou zkušennost s naší paní zubařkou, která to s dětmi zrovna moc neumí, neporadíte, kdo by byl šikovný a opravil kazík na stoličce?

díky
d.

bzubzalka
8. srp 2012

Tak já jsem byla zrovna v pondělí poprvé se synem u zubaře - jsou mu dva roky a zubař úžasnej! Jmenuje se Theimer a má ordinaci na senovážném náměstí. Synovi teda nic nedělal, ale vešli jsme do ordinace a syn se mi pověsil na krk a začal doslova řvát, hlavu zabořil do mého ramene a nemohla jsem ho ze sebe sundat🙂 Zubař na mě koukl a já mu jen říkám: tak tohle asi nepůjde. On se podíval na mě a říká mi: klid🙂 sedněte si s ním na křeslo. tak jsme se usadila a on začal potichu povídat a Erik stále ječel. Pak jsme řekla, že jsme mu slíbili lízátko. COž teda prcek zaregistroval a podíval se na zubaře. Ten ho hend začal bavit - ukazoval mu nástroje, půjčil mu do ruky pinzetu, vrtačku. Pak jsme spolupracovali a malý pusu otevřel, mohl mu v klidu zkontrolovat zoubky. Nevím jaký teda je při zákroku. Mě vrtal a byl teda ohleduplný a milý, říkal mi co se bude dělat atd. Jestli budeš chtít vědět něco víc, písni do IP.

mamkamarketa
8. srp 2012

Hele Zkus canadian center, pry to je tam super! Na senovaznem namesti sme byli se synem u mlade dr. (jmeno bohuzel nevim) katastrofa nejvetsiho kalibru. Syn nechtel spolupracovat a dr se nastvala za zacala mu nasilim otevirat pusinku a jeste mela kecy,ze sme syna na nepripravili 😠
Ted chodime do dejvic. Mudr zizka. A je super, ale zase sme u nej resili jen prevenci

monika6e
8. srp 2012

Mudr. Petr Trtek - Královice - chodíme k němu celá rodina. A Ančí se za ním dokonce těší 🙂 Moc šikovnej, mě dal dokupy všechny zuby. 1*!

petulak
8. srp 2012

Dům zubní péče o rodinu s dětmi chodíme pravidelně na 2 roční kontroly za rok profi přístup žádné čekání .http://praha10.pekarek.eu/node/1

kombinace
8. srp 2012

MUDr. Eduard Kuhn, Prodental, na Pražského povstání, hned u metra. Je strašně hodnej, zkušenej a člověku je skoro líto, že tam jde jen dvakrát za rok.

elischka
8. srp 2012

já jsem objevila pro sebe Mudr. Klasovou a už k ní chodí skoro celá má rozšířená rodina a všichni známí, co nebyli spokojeni se svým zubařem. Sama má malého syna a s dětmi to umí.o) http://www.dentmedico.cz/cz/nasi-specialiste/ty...

takyja
8. srp 2012

Erpet Medical na Praze 1 - MUDr. Růžička. Mladý, šikovný, rozumí své práci, s dětmi to umí skvěle.
Nejde to na ZP, platí se hotově - vše.

@mamkamarketa - Ahoj, myslíš Canadian Medical Care? Jejich dětskou zubařku nemohu doporučit. Celou dobu vyšetření se se sestrou jen hihňaly, malé se moc nevěnovala, ta to tam proplakala. Úplně na nic, rady taky nic moc. Jen si odbyla povinnost. Za přímou úhradu očekávám lepší službu.