Dobrý doktor na stříhání uzdičky pod jazykem, Pardubice

myskin
11. zář 2012

Zdravím, nemáte prosím někdo tip na dobrého doktora v Pardubicích na přestřižení uzdičky pod jazykem? Dcera je u doktora opravdu nervák, tak bych potřebovala někoho rychlého a šikovného 🙂 .

sisstin
11. zář 2012

Super téma,zrovna řeším stejný problém🙂

ivcacekb
11. zář 2012

@myskin výborní jsou na stomatochirurgii v nemocnici, jen to chce objednat co nejdřív-podle akutky

myskin
autor
12. zář 2012

@ivcacekb Díky, zkusím se objednat. Budou jí to muset šmiknout nečekaně jinak nevím. Co předvedla za tanec na RTG při zápalu plic tak nechci vidět tohle. Jinak nás poslala logopedka, jinak že se s mluvením nikam neposuneme.

myskin
autor
12. zář 2012

Tak jsem tam volala, můžeme přijít bez objednání a buď to střihnou hned nebo když to bude větší tak objednají. Pro sisstin - Po,St,Pá 8.30-12 budova č. 1 (ambulance).

sisstin
12. zář 2012

@myskin díky moc. Syn má právě dysfázii (těžká vada řeči), takže katastrofální výslovnost jsme přičítali jenom tomu. Ale teď při nácviku L mi logo řekla, že si myslí, že to taky bude potřeba šmiknout. No neumím si to představit, jemu v životě u Dr. nic nedělali, tak to asi bude trošku šok 😝 zas on předem neví, že se má bát, tak možná scéna nebude...ale mám z toho teda hrůzu. Já jakékoliv zákroky nezvládám, chce se mi zvracet okamžitě 😨

dlabinecka
12. zář 2012

Já teda nevím v Pardubicích, ale nám to dělala normálně zubařka. u obou dětí. je to maličkatý zákrok a za minutku o ničem nevěděly 😉

sisstin
12. zář 2012

@dlabinecka k zubaři jsme objednaní na preventivku,tak uvidíme,zda to udělá on. Já z toho teda mám hrůzu,že by mu měli něco řezat,fuj:(

ivcacekb
12. zář 2012

@myskin nezapomeň si koupit kupón na infu, je to hned naproti té budově, aby tě nehnali zpět a možná bude třeba obrnit se trpělivostí, někdy je to tam na dlouho, ale děti se snaží brát dřív, tak držím pěsti

dlabinecka
12. zář 2012

@sisstin To neřežou, ale šmiknou 😉 Píchli injekci, počkali, až zabere a stříhli. pár kapek krve, ale obě děti to zvládli celkem v klidu. nejvíc jim vadilo asi to, že byli ůzahákovaní". Rozhodně je to nebolelo - ani když to přišlo k sobě 😉 A mě teda ta zubařka i nabídla, že jestli se na to necítím, tak můžu jít pryč. Ale vždycky jsem zustala a měla je na klíně. Ale je pravda, že byli mladší. elišce to stříhali v 8mi měsících a Filípkovi už ve 3 🙂

myskin
autor
14. zář 2012

@dlabinecka U vás to byla ta lepší varianta, buď se to dělá způsobem jaký jste absolvovali vy, nebo je to větší zákrok + šití. No u naší hysterky už ta injekce bude zajímavá a doufám že budeme aspoň ten lehčí zákrok bez šití. To si fakt nedovedu představit. Vím že někde to dělají v narkóze právě kvůli těm bojům, ale to bych fakt nechtěla kvůli uzdičce narkózu. Doktoři říkají že děti nejvíc hysterčí když tam mají maminku a že je lepší když maminka počká na chodbě, ale já bych jí tam taky nikdy nenechala samotnou. Že to dělá i některý zubař vím, ale ona byla pouze na preventivní prohlídce u toho mého, ale já k němu nemám důvěru a má hrozný přístup k dětem vlastně i ke mně 😠 . Zatím se mi nepodařilo se přehlásit jinam.

myskin
autor
14. zář 2012

@ivcacekb díky za info. Ale já už jsem vycvičená, na dětské pohotovosti jsme dost často. Všechny choroby nám vyjdou klasicky na víkend 😝 .

sisstin
20. zář 2012

@myskin tak já jsem dost rozpolcená. Protože učitelky ve školce si myslí (obě logopedky), že to má v pořádku. Máme za sebou i ORL vyšetření (dle nich v pořádku), pak foniatrii u Dr. Floriánové (jedna z největších kapacit v CR), dle ní též v pořádku. V Rané péči logopedka taky před 1,5rokem říkala, že v pořádku.

Fakt si to myslí jen ta naše logo (která je ale fakt dobrá, a mám k ní důvěru), takže se teda asi objednám na tu stomatochirurgii a at teda posoudí oni. Narkoza nepřipadá v úvahu u nás, syn je dysfatik a narkoza hrozně u těchto dětí zhoršuje stav, takže to bych nerada, aby se v mluvení vrátil zas o dva roky zpět, nebo dokonce ještě ve vývoji 😔

andulkaavetrelec
20. zář 2012

@sisstin V pardubické nemocnici nám ji šmikli za 2 vteřiny, byly mu taky tenkrát 4 roky, chvilku ho to pak štípalo, tekla mu trochu krev, ale bylo to fakt na počkání, žádná operace. Hned jsme šli domů.

sisstin
20. zář 2012

@andulkaavetrelec díky. To zní super. Já se tomu nebráním,ale všechna tahle vyšetření máme už dávno za sebou,a ta Florianova je fakt odborník,a nikdo si nemyslí,že by měl s tím problém. A teď jsem se ptala učitelek,dělají s ním logo každý den a říkaly mi,že u něj fakt potřeba není. Takže prostě nevím,k naší logo chodíme tři roky,je skvělá,ale je opravdu jediná,co si to myslí. Tak jedině fakt do te nemocnice,aby to posoudili.