Dobrý gynekolog v Brně?

jitamala
21. čer 2016

Maminky, prosím poraďte dobrého gynekologa/žku v Brně, jsem nyní ve 26tt a ráda bych ještě během těhu změnila lékaře, prosím pokud jste spokojené a víte, že lékař bere nové pacientky, písněte 🙂, děkuji.

benny7
21. čer 2016

Zkus :Centrum ambulantní gynekologie a primární péče | zdravotnické zařízení v centru Brna
http://www.centrumdvorak.cz/
chodím tam už 13 let a naprostá péče,osobní přístup vše na jedničku.

jitamala
autor
21. čer 2016

@benny7 děkuji, vyzkouším 🙂

konekokira
23. čer 2016

@jitamala ale neobjednavej se k Dvorakove, já ji v 26tt změnila, je to nema doktorka, která ti akorát tak napíše recept bez vyšetření a hotovo...

jitamala
autor
23. čer 2016

Tak jsem na vážkách, zkoušela jsem ještě Helios a tam neberou ☹. Nechci změnit, aby to bylo stejné ne-li horší. Teď chodím ke Svojanovské na Jiráskovu a už při druhém těhu to nebylo ono, mrzí mne, že to řeším až teď. Jak s něčím nesouhlasím, hned mi ti dá najevo, chodím tam už s odporem, hlavně, že peníze se zaplatí už po vstupu.

gaba_h
23. čer 2016

Jítko ahoj, já chodím taky na Orlí do toho centra. Chodím k paní doktorce Krouželové, je všeobecně velmi chválená, mohu doporučit, pacientky by měla přijímat. Milá, příjemná, ochotná, při dlouhodobých problémech neváhala napsat autovakcinu, dá se tam jít kdykoliv i s řvoucím dítětem. Ohledně centra jako takového - plus je online objednání, minusy - špatná možnost se dovolat, to chce se obrnit, mají ústřednu, lékaři se přímo nedovoláš. Nedoporučuji: Mudr. Kutějová! Mudr Dvořáková, neutrální až spíše negativní pocit z Mudr Janči. Jinak Mudr. Krouželová zbytečně na vyšetření v těhu nehoní... při každé návštěvě UTZ, brávala jsem s sebou Any a vždy jí seděla na klíně a dívala se na bráchu do bříška 🙂

pamal
23. čer 2016

@jitamala dobrá je odborně i lidský dr. Strmisková Jana, která také s padá pod Centrum na Orlí, ale ordinuje v Králově Poli.

chanellka
23. čer 2016

Chodim taky na orli k mudr. Kutejove ale planuji že prejdu prave k pani doktorce krouželove... Zatim jsem na ni slysela jen pozitivni reakce 👍

jitamala
autor
23. čer 2016

@konekokira děkuji za info, jsem za něj ráda 🙂
@pamal děkuji 🙂
@chanellka děkuji 🙂

jitamala
autor
23. čer 2016

@gaba_h Gábi, děkuju moc 🙂, zkusím to tedy asi tam, jsem u MUDr. Svojanovské už dlouho, ale co odešla na svou sukromou praxi, tak mi vadí přístup, přijde mi to hlavně o penězích, ty se vyberou hned po příchodu, když jsem měla s sebou Thea na monitoru (podotýkám, že u mě seděl, jedl křupky a byl potichu), tak mi řekla, abych příště s dítětem už nechodila, tím to asi začalo. Myslím si, že by měli být chápaví, že ne každý má hlídání a může děti někam odložit a když je to GYN, tak bych to pochopení očekávala dvojnásob. Kdykoli je nějaký problém, vše se zbytečně komplikuje a hrotí, přijde mi to pro mě dost stresující a bohužel už mám vysoký tlak, jen na to pomyslím (jinde nikoli, jen tady ☹. Ráda bych nějakou lidskou MUDr. a pokud bude mít pochopení pro děti, tak je to jen plus. Chtěla jsem si to těhu užít a nějak se mi to tímto komplikuje a spíše stresuje. Je to už jen na chvíli, ale radši zaplatím někde jinde, kde budu spokojená a péče tomu bude odpovídat.

emisekkk
23. čer 2016

pokud by Ti nevadily Modřice tak dr. Pivovarníková. Dřív dělalav Heliosu. Rozumná, všechno vysvětlí, nikdy na vyšetření nečekám, při akutních stavech bere okamžitě a bez keců. Má UTZ.
Porodila jsem u ní 2 děti, řešila masivní krvácení, 2 potraty, konizaci. Je fakt dobrá a pečlivá. Spolupracuje s Reprofitem v případě potřeby chirurgického zákroku. Sama je operatér.

gaba_h
23. čer 2016

@jitamala Jitu, já k paní doktorce chodím už cca 3,5 roku, prošla jsem si s ní druhé těhu, po druhém porodu jsem půl roku měla gyne problémy a paní doktorka mě vždycky trpělivě vyslechla. Ondra tam moji minulou návštěvu prořval natažený na zemi, nicméně ani doktorka ani sestřička nehnuly ani brvou. navíc je tam převlíkací koutek hned v ordinaci, takže máš absolutní soukromí, ne jako jinde, kde čekáš v převlíkárně a slyšíš, co si pacientka před tebou s MUDR. řeší za potíže. Dej vědět, jak jsi dopadla.

benny7
23. čer 2016

Já chodím přímo k mudr. Dvořákovi, což je předseda a vlastník celého centra, ale ten už nepřijímá. Ale to je opravdu kapacita.
Už nedělá těhotenství, to předává MUDr. Kafkovi ten je ok. Po šestinedělí se vracím ke Dvořákovi

alcaaa85
23. čer 2016

Za mě taky MUDr. Jana Strmisková z Centra ambulantní gynekologie a primární péče, za kterou chodím několik let do Krpole na Tyršovu. Je skvělá po všech stránkách, nedám na ni dopustit. A i když už v Brně nebydlím, lepší doktorku bych nenašla, a proto za ní vždycky těch pár km ráda dojedu 😎

mejan
23. čer 2016

@jitamala ahoj, taky jsem odchazela od dr. Svojanovske. Taky se mi tam uz nechodilo dobre. Chodim do Reprofitu. Je to soukroma klinika, ale zadny registracni poplatek na kazdy rok se tam neplati jako u dr. Svojanovske. Standardni pece je hrazena ze zdr. pojisteni. V Reprofitu je v jednom patre gynekologie a luzkova cast ( vetsinou jednodenni operacni zakroky) a ve druhem IVF centrum. Je tu i diskuze Reprofit, treba tam by holky poradily kdo prijima nove pacientky a ktwreho doktora by doporucily. Ja chodim k dr. Kozumplikovi, ale v tehotenstvi s nim moc zkusenosti nemam, protoze chodim do rizikove poradny. Hodne stesti pri hledani, neni to vzdy jednoduche

jitamala
autor
23. čer 2016

@emisekkk, @benny7, @alcaaa85 děkuji 🙂

jitamala
autor
23. čer 2016

@gaba_h Gábi, napíšu, zkusím Dr.Krouželovou nebo Strmiskovou, snad jedna z nich bude brát 🙂

jitamala
autor
23. čer 2016

@mejan myslím si, že to tak nevnímám jen já, už to u paní doktorky není jako dřív, začala jsem k ní chodit ještě na Hybešové a tam byla skvělá, podrobně vše vysvětlila, byla ochotná, žádné dlouhé čekačky a poplatky, nyní je to hrůza. Minulou návštěvu jsem seděla 1,5 hodiny v čekárně a bylo to peklo. Mám spoustu známých, kteří k ní chodí a všichni poslední dobou nadávají, takže na tom něco bude. Bohužel. Ještě se zeptám, když jsi měnila, přišla jsi si k ní pro kartu a řekla jsi , že odcházíš? Mám další kontrolu v úterý, tak uvidím jak se zadaří.

mejan
23. čer 2016

@jitamala mam podobny nazor, je lepsi zmenit nez se tam bat chodit. o kartu jsem ji nerikala ani to, ze prechazim jinam. Ale tehdy jsem nebyla tehotna. A v Reprofitu po mne kartu nechteli. A jinak jsem slysela, ze se to ani nedela, ze by davali celou kartu.Mozna prvne zkus obvolat ty nove doktorky a jestli Te nektera vezme tak jestli bude neco z karty chtit. At zmena probehne dobre a jsi u nove doktorky spokojena

85jana85
23. čer 2016

Chodím do heliousu. V těhotenství všechna péče super. Vse dělají tam nikam jinam nemusíš. Škoda jestli neberou...

bobinka1987
1. črc 2016

já taky měnila Dr. cca ve 22.tt. Vzal mě naprosto bez problémů Dr. Zlámal v Řečkovicích. Je velmi jemný a pečlivý. Mohu doporučit. 😉

nov.tere
1. črc 2016

Ahoj pokud stále hledáš tak já jezdím do Řečkovice k paní doktorce Dufkove. Má webovky www.dugy.cz

bobinka1987
1. črc 2016

@nov.tere hehe, koukla jsem k ní na stránky a pobavil mě ten její ceník.... zákrok č. 1......500kč, zákrok č.2...500kč, zákrok č. 3. ....500 kč atd atd 😀 😀 😀

safarikovag
1. črc 2016

Chodím už léta k paní doktorce Mátlové na Černopolní a naprostá spokojenost 🙂 http://www.gyn-brno.cz

nov.tere
1. črc 2016

@bobinka1987 toho jsem si nevšimla jediné co jsem platila byli fotky z utz a zrcátko

alzbeta_kubicek
1. črc 2016

určitě doporučuju Gynekologické centrum Šárka na Vranovské (zastávka trávníčkova/jugoslávská). Paní doktorky tam jsou dvě - Kutálková a Hermanová, plus porodní asistentka a sestřičky. Všichni jsou nesmírně milí. Chodím k paní doktorce Hermanové a po šílených zkušenostech se poprvé návštěv nebojím + je velmi lidská, ochotná k diskuzi a respektující - zároveň vše skvěle vysvětlí. Přišla jsem k ní až v cca 20tt a jsem šťastná, že zrovna tam. UTZ při každé kontrole, ale jistě by se dalo domluvit jinak.

jitamala
autor
25. črc 2016

Ahoj, ještě jednou moc všem děkuji za pomoc, postřehy a rady, už jsem objednána k Dr.Krouželové a doufám, že budu spokojená 🙂. Určitě ano, k Dr.Svojanovské už jsem chodila fakt nerada, takže změna byla potřeba a jsem ráda, že to zvládnu ještě za dobu těhu 🙂. Přeji všem pěkné pohodové léto 🙂 🙂

drdovi
27. lis 2019

Dobrý den, už před lety jsem chodila na gynekologii na Orlí, pak jsem se odstěhovala a teď po návratu zpět do Brna jsem se byla přihlásit znovu a na recepci my doporučili MUDr. Jana Greguše. Nenašla jsem na něj nikde žádné hodnocení. Máte s ním někdo zkušenost?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru