Dobrý gynekolog v Brně. Doporučíte, prosím?

tobik2018
3. zář 2019

Dobrý den holky.
Můžete mi prosím doporučit opravdu dobrého gynekologa v Brně? Jde mi hlavně o lidský přístup, o to aby mě v těhotenství bez problémů a blbých připomínek pomohl a poradil a kdyby dělal i ultrazvuk během těhu každou kontrolu, tak to beru jako velký nadstandart. 🙂 Teď jsem těhotná 31tt a mám doktora, kde jsem si zaplatila i tzv.nadstandart, ale 2x jsem řešila problém a 2x jsem si připadala jako naprostý debil co řeší kraviny a zbytečně plaší, tak bych ráda po porodu přešla jinam.
Moc děkuji a pěkný den

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
sobinka90
3. zář 2019

Mudr. Procházka naproti dětské nemocnici. Úžasný doktor! Moc mě pomohl. A vše vysvětlí ať se člověk zeptá na cokoli.

sobinka90
3. zář 2019

Mám jen pocit že těhotné si nepřebírají , jen pokud by vás poslal třeba jako rizikovou do nemocnice.

jituli84
3. zář 2019

Já chodím na gyn privat u hlavasu, ultrazvuk mi dělala každou kontrolu, sice žádnej novej špičkovej ultrazvuk to není, ale bijící srdce vidět jde, dr sice starší před duchodem, ale zatím jsem žádný problém neměla 🙂 Uvažovala jsem o změne lékaře, ale prakticky jen kvuli lepším fotkám z ultrazvuku, ale nakonec raději zustanu tam kde jsem

jituli84
3. zář 2019

@sobinka90 v tom asi máte pravdu

tobik2018
autor
3. zář 2019

@sobinka90 to já bych přešla určitě až po šestinedělí, abych v tom nedělala hokej. Za chvíli si mě snad už vezme porodnice tak budu klidnější 🙂 teď zjišťuji jen info kam by člověk mohl přejít 🙂

lucinkamarecek
3. zář 2019

Výborná je paní doktorka Čerešňáková, poliklinika Viniční, hodně empaticka myslím, že by danou situaci pochopila

jituli84
3. zář 2019

@lucinkamarecek Jaký má ultrazvuk spíše novější ? má doktorka má spíše zastaraly vybaveni, ani na fotce ultrazvuku nic není poznat

lucinkamarecek
3. zář 2019

@jituli84 není má tak dobrý jak je třeba v prenatalu ale viděla pindika našeho malého jít v 11.tydnu

speku
3. zář 2019

@sobinka90 souhlas na 100%... Dneska jsem 38+1tt a když mi řekl, že je to naposledy, co jsem u nich, tak jsem to malem ořvala... vstřícný, milý, vše vysvětlí, vše kontroluje a podle čekárny plné těhotných to nebude náhoda...

sobinka90
3. zář 2019

@speku přesně já sem tedy max spokojená. Jen sem musela v 14.tt odejít do nemocnice ale po šestinedělí tam budu zpět 🙂

vasinka88
3. zář 2019

Na Orlí centrum Dvořák.. dr Vitásková nebo Sukupová obě sou suprove, zodpoví mě vsechno.. a já se dost ptám ... screening i monitory delaji taky tam. Utz na každé kontrole (mě teda jak vnitřní tak vnější) ale to je kvůli prvnímu předčasnému porodu... nadstandart si nepriplacim.. ale pozor ne všichni doktoři na Orlí sou tací 😉

yenefer1
3. zář 2019

Dr. Zlámal v Řečkovicích. Hned na začátku těhotenství mi dal papír, kde jsem měla přesně popsané, kdy bude jaká kontrola a jestli bude dělat ultrazvuk. Za celou dobu byly asi 2 kontroly bez ultrazvuku, ale díky tomu papíru jsem s tím počítala, že ho dělat nebude. Taky jsem přesně věděla, kdy mi bude dělat jaké vyšetření a tak 🙂
Jinak dělá i screeningy a monitory, takže do porodnice předává až k porodu, pokud není nějaký problém (mě předával v 38tt, protože měla dcera srdeční vadu, tak aby už si ji kontrolovali přímo tam). A otázky taky vždycky všechny v pohodě zodpoví 😉

eelliikk
3. zář 2019

já mohu doporučit Mudr. Strmiskovou v Kr.poli. to je nejlepší dr, kterou jsem kdy měla !!!👍

keety2
3. zář 2019

@jituli84 taky chodím a jsem moc spokojená

jituli84
3. zář 2019

@keety2 ke komu chodíte? ale ten ultrazvuk nic moc co?

keety2
3. zář 2019

@jituli84 k paní doktorce Kramerove myslím se to píše německy 😂😂😂 ultrazvuk nic moc ale srdíčko bylo vidět a mi pohlaví vědět nechtěli takže bylo dobrý že tam nešlo moc vidět 😂😂😂

jituli84
3. zář 2019

@keety2 aspon že to srdíčko jde vidět když už nic jiného nebo jsem slepá :D

keety2
3. zář 2019

@jituli84 a mě vyhovuje že je prohlídky byly rychle ale poctivé

jituli84
3. zář 2019

@keety2 jj taky si nemám na co stěžovat 🙂