Dobrý gynekolog v Brně

theresa
21. únor 2007

Ahoj holky, neznáte náhodou nějakého dobrého gynekologa či gynekoložku v Brně. Jaké s nimi máte zkušenosti?

macinek
6. led 2010

No to snad ne, Kotrba se fakt stěhuje 😕 , já jsem k němu objednaná do poradny na konec ledna, byla jsem tam před vánocema a nic neříkal ani to tam nemá nikde napsané. No sranda je že já jsem původem z Bruntálu 😅

veria
6. led 2010

Je to divný, proč nikomu nic neřekl a co bude dělat v Bruntálu?? Já myslím, že je původem Slovák, občas mluvil trochu slovensky, se mi zdálo. No do Bruntálu za nim jezdit nebudu teda 😀 . Kdybyste měl někdo zkušenost s tou novou dr., která teda snad převzala jeho pacientky, tak prosím napište.

consti
6. led 2010

Nechci šířit fámy, ale podle mě to tak opravdu je. Říkala mi to asi před měsícem nebo dvěma má kamarádka, která k němu začala chodit. myslím, že to stěhování je docela nečekané. Ale před Vánoci to podle mě už věděl 😅 . Kamarádka je taky kousek od Bruntálu, takže u něj zůstane a jednou za rok, až bude u rodičů, k němu skočí 😉 .

consti
6. led 2010

Já za ním jezdila 300km 😉 😵 . Ale nakonec se to už taky moc zvládat nedalo, protože jsem si musela brát v práci volno a chodila jsem na prohlídky dvakrát ročně. Ale lepšího doktora jsem zatím neměla 😵 .

macinek
6. led 2010

Já jsem tam byla 22.12. a nic neříkal a objednal mě na 25.1. tak jako teda nevím ☹ , kuva fix a to jsem k němu přešla v září, do té doby jsem měla doktora v Bruntále 😀 , no budu muset teda sehnat někoho nového ☹

consti
6. led 2010

maci chápu, že tě to štve...já od něj taky odcházela s těžkým srdcem. Nový gyndař je fajn, ale na Kotrbu nemá 😅 .

macinek
6. led 2010

Teda mám definitivně po náladě ☹ Máte někdo typ na dobrého doktora který bere nové pacientky?

aquila
6. led 2010

Já jsem z toho taky fakt dost přešlá. No já asi nikoho nového hledat nebudu a zkusím nejdřív tu doktorku co tam bude místo něho. Ta snad přebere všechny ty pacientky, ne?

veria
6. led 2010

Macinek, tak to je docela vtipné, že jsi k němu přešla od dr. z Bruntálu....
Ale jinak mi to vtipné nepřipadá, že nikomu ani nedal vědět....
Já tam zítra zavolám, objednám se na preventivku k té nové dr. a napíšu vám, jaká je.

rioko
6. led 2010

jejda to je mi novina, já taky chodím ke Kotrbovi a chtěla jsem se objednat na preventivku - to je ale divné, že objednával na leden a nic neřekl...ale možná se stěhuje, protože se rozvedl - to mě řekl když jsem byla těhu, že se rozvádí, tak třeba to je ten důvod.No škoda, byl to dobrý doktor, tak si najdu někoho v Bystrci, ale klidně bych tam jezdila

veria
6. led 2010

Nevíte někdo, jak se jmenuje ta soukromá gyn klinika, pod kterou Kotrba jakoby pracoval? Je to na Orlí. Myslela jsem, že se to jmenuje Gyncentrum, ale asi ne, nějak jinak, podobně.....

aquila
6. led 2010

Je to tohle http://www.gynekolog.cz/dvorak/ Taky jsem tam už mrkla, ale Kotrba tam pořád je 😖 😕

veria
6. led 2010

Aha, díky moc.

kalerat
19. led 2010

ahoj holky, ta dr. se jmenuje Strmisková. Je příjemná. Zatím jsem u ní byla jen jednou a z toho se nepozdná jaká je. Příští týden tam jdu zase, tak budu informovat 🙂

macinek
20. led 2010

Kalerat díky za info, já tam jdu v pondělí, tak jsem zvědavá

aquila
20. led 2010

Já jsem se tam chtěla objednat na preventivku a nemůžu se tam pořád dovolat 😕 Ale byla tam známá a taky si novou dr. chválila, že je fajn.

veria
20. led 2010

Holky, já se tam zatím taky nedovolala. Teda zkoušela jsem to jen v jednom dni, ale pořád. Teď už budu mít MS, tak až potom se objednám.

macinek
25. led 2010

Tak paní doktroka v pohodě, milá, příjemná, ptala se mě na spoustu věcí, všechno mi vysvětlila, akorát teda ta její sestra nic moc

anaji
11. únor 2010

ahojky holky! tak já taky chodila ke Kotrbovi a to jeho "zmizení po anglicku" mě dost překvapilo. ještě těsně před vánocema jsem u něho byla na velkým utz, objednal mě na leden a ani slůvkem se nezmínil, že už tam nebude. to mi od něho nepřišlo moc hezký. jako těhule jsem u něho byla pečená vařená, tak se mohl aspoň rozloučit a říct, kdo mě po něm přebere. 😒
ale nová paní doktorka je opravdu moc milá. byla jsem u ní zatím dvakrát a musím říct, že jsem spokojená. hodně se ptá a ochotně odpovídá na všechny otázky. ale v úterý neordinuje, takže kdo se tam chystáte volat, nevolejte v úterý! 😉

veria
12. únor 2010

ahoj, to prostě není normální, já se k tomu "Kotrbovi" uprchlýmu, resp. té nové doktorce nemůžu dovolat. Volám nejenom v úterý. Napiště mi prosím do IP někdo číslo, na které voláte.....a jak se ta nová dr. jmenuje.
Díky moc.

aquila
12. únor 2010

Ahoj, tak už jsem taky absolvovala prohlídku u nové paní dr. Je fakt moc fajn a komunikativní. Na všem jsme se dohodly, byla vážně vstřícná a jednání úplně bez problému. Samozřejmě podle jedné návštěvy nemůžu posoudit jaká je lékařka, ale gyn. na Orlí by snad měla být jakousi zárukovu. Na mě teda byla milá i sestřička, nemůžu si stěžovat.
Verio, já jsem se nakonec dovolala, ale taky jsem to zkoušela mockrát. Číslo je stejné jako bylo na dr. Kotrbu. Pro ostatní je to 541247786 a nová dr. se jmenuje Jana Strmisková, ale to už tady někdo myslím psal. Napíšu ti ho i do IP 😉

veria
12. únor 2010

Tak jsem se nakonec dovolala, ale musela jsem to nechat zvonit asi 20x. Objednávají teď na půlku března až. No, jsem na novou dr. zvědavá.

jessika
24. dub 2010

Já jsem taky chodila ke Kotrbovi, taky mě zaskočil jeho nenadálý odchod, ale myslím, že teď mám ještě lepší doktorku než byl on. Jmenuje se Dagman Dobrovolná a má ordinaci ve zbrusu nové ordinaci na Vinohradech. Jemioooc milá, má moderně zařízenou ordinaci se vším všudy, stašně hodnou sestřičku, používá jednorárové pomůcky, naš neuspěch otěhotnět začala žešit okamžitě (nečekala rok, jak to vyžadují někteří gynekologové) atd. Jedním slovem PARÁDA!!!!

hribek
23. kvě 2010

Ahojky , ja chodim k dr.Vaculíkove a nemuzu si stezovat. vsechno vzdy vysvetli, popta se. kdyz jsem myslela ze muzu byt tehu pri HA, ona rekla ze to je tak max 1% , ale i tak me pro mou jistotu vysetrila utz a chtela jen 30kc za poplatek. setsricka je taky moc mila.

chodila sem driv k dr.myskove ale radeji sem presla, nikdy mi nevzala krev ani nevysetrila prsa. vzdycky jen vypsala recept a hotovo.

lanka
30. čer 2010

Taky se přidám k hledajícím dobrého gyn v Brně.
A to právě vzhledem k tomu že se Dr. Kotbra odstěhoval. Celou jeho "kartoteku" převzala Dr. Strmisková. Byla jsem u ní jednou. Velmi mila. Ale "bohužel" má ještě i spoustu svých pacientů. Takže teď kdy bych potřebovala objednat s tím že mám testem potvrzené těhu ale začala jsem špinit a nevím na čem jsem. Tak první volné termíny jsou 28.7. to je za měsíc. To už jsem skoro na konci prvního trimestru a čekat tak dlouho s tím že nevím jestli je to živé nebo opět abort.......
Takže bych asi potřebovala někoho s podstatně kratší objednací dobou a přitom s veškerým vybavením UTZ, strojek na ozvy....
Netušíte?

tajemna30
11. říj 2010

ahoj holky, poradíte mi dobrého gynekologa v centru Brna? Chodila jsem k paní doktorce, která mi nedávno odešla do důchodu, minulý týden jsem zjistila že jsem těhotná, tak jsem hledala dobré gynekologické centrum v centru Brna - a byla jsem se dnes objednat na Orlí, volno má v nejbližší době MUDr. Dvořáková, ale recenze na internetu jsou jedna horší, jak druhá. A tím že je to mé první těhotenství, mám ze všeho strach, tak bych byla klidnější u lékaře ze kterým jsou dobré zkušenosti. Poradíte mi někoho jiného v centru Brna? Děkuji moc.

kli
7. lis 2010

Ahoj holky, nějak mi to nedá, abych se sem po třech letech nepodívala a neřekla, jak sjem dopadla, psala jsem zde příspěvěk, že chodím k Mudr.Zakopalové na Běloruskou a ta mi řekla na mykózu, když už jsme nemohla ani chodit a navíc jsem byla těhotná, že jí to nezajímá, že si mám něco koupit atd., nakonec jsem přestoupila na Osovou k Mudr.Aleně Kudové a jsme maximálně spokojená a bylo mi několikrát řečeno, že kdybych nepřešla mohlo vše dopadnout mnohem hůř, takže paní doktorce moc děkuju a chystám se za ní zase, protože jsme zjistila, že se nám zadařilo po druhé a jsem těhu :o)

linda1982
11. lis 2010

Ahoj holky. Já chodím k MUDr. Zakopalové, zatím jsem s ní maximálně spokojená, ale je pravdou, že jsem ještě nikdy neměla žádný gynekologický problém, takže se vídáme jen jednou do roka. Za rok bych ale ráda zkusila otěhotnět a proto se chci zeptat jestli s ní někdo nemáte zkušenosti v tomto ohledu, tj. jaká je její péče o těhotné. MUDr. Zakopalová má ultrazvuk, ale když jsem jí řekla, proč ho na preventivkách nepoužívá, řekla mi, že jej používá až když je nějaký problém. S tím souvisí můj druhý dotaz : používají Vaši gynekologové na praventivkách ultrazvuk i když Vám nic není? Trochu se bojím, že až je problém, tak už může být pozdě :(

lucajdak
3. kvě 2011

Ahoj holky, nevím jestli to víte, ale pan doktor Kotrba se vrátil🙂Já k němu teda nechodila, ale po všech chválách co jsem na něj slyšela, jsem se tam dnes objednala.Bere nové pacientky a navíc je to fofr, jdu už zítra.
Je teď v Nemocnici u Svaté Anny.

lisanda81
4. kvě 2011

@lucajdak ahoj napiš prosím zkušenost z prohlídky, vybavení ordinace atd. Děkuju J.