Dobrý gynekolog v Brně

theresa
21. únor 2007

Ahoj holky, neznáte náhodou nějakého dobrého gynekologa či gynekoložku v Brně. Jaké s nimi máte zkušenosti?

lucajdak
4. kvě 2011

@lisanda81 no já mám dobrý dojem z pana doktora, ta chvala k nemu patri.Co se týká vybavení, tak asi teprve začíná vybavovat, nevim, dela v ordinaci na U svate Anny, ale treba me prekvapilo, ze nema satnu,k svlikala jsem se pred nim, ale me to ani nevadilo, UTZ jsem tam nevidela, dle meho se vratil tak pred mesicem, a nema to tam asi moc zabehly ale je vyborny, vsechno mi vysvetlil, udelal mi vystreni prsou, coz mi moje predesla dr. neudelala ani jednou, poucil me o samovysetreni, kdyz jsem treba chtela telisko, tam moje predesla dr. mi ho nabidla za 7 tis a on mi rekl, ze vi kde ho sezenu za 4,6tis.Fakt pocit dobrej.

lisanda
26. kvě 2011

@lucajdak Ahoj chci se ještě zeptat kde v areálu nemocnice Mudr Kotrbu najdu?

lucajdak
27. kvě 2011

@lisanda jujky, to jsi me dostala, ale myslim ze jsem sla hlavnim vchodem a jela vytahem do minus 1 a pak vlevo a tak je pan doktor.jak z výtahu pujdes ven do dvora a pak vlevo.

marickaa
11. črc 2011

Já mám s gynekology poměrně špatné zkušenosti. Od 15 let jsem chodila na kamenný vrch, doktorka byla protivná, když jsem jí řekla, že jsem panna, tak mi nevěřila, měla jsem pocit, že ji svou návštěvou obtěžuju. Na doporučení kamarádky jsem přešla do Sanatoria Helios, kde se ke mě chovali velmi dobře a profesionálně, ale nikdy mi bohužel nepomohli s mými problémy. Moje první doktorka byla velmi milá a empatická, ale nikdy mi moje záněty a mykózy nevyléčila, potom odešla a přeřadili mě k jiné, mladé, která byla velmi přísná a suverénní, někdy mi to bylo až nepříjemné, ale na moje problémy mi udělala stěr, zjistila, že vůbec nemám mykózu, ale jakési bakterie, naordinovala antibiotika mě i mému příteli a asi rok jsem měla pokoj, úžasný. Po roce se problémy vrátily, jenže mě opět přeřadili, protože paní doktorka začala pracovat pouze na porodním. Moje současná doktorka není špatná, ale problémy, které mám řeší jako amatér, ačkoliv jsem jí několikrát říkala, že mi pomohly tamty antibiotika a tamta léčba. Stěr mi neudělala. Dělá si to po svém, řekla mi, ať si pochvu pravidelně vyplachuji roztokem z octa! Její léky mi nepomohly a čekat, až mi zase něco zabere, se mi nechce.
Slyšela jsem hodně kladných refernecí na doktora Kotrbu a zjistila jsem, že je nově právě v Sanatoriu Helios a tak jsem se k němu hned přeřadila, alespoň nemusím jezdit na jinou adresu. Jsem zvědavá jaký bude, ačkoliv mám strach, protože u gynekologa - muže, jsem ještě nikdy nebyla. Doufám, že mi někdo konečně pomůže...

kasandra70
20. črc 2011

ahoj, opravda je pan doktor Vereba tak dobrý? chci se k němu zaregistrovat, tak proto se ptám?

Děkuji

llllucka
3. lis 2011

Holky,tak kde ten doktor Kotrba vlastně dělá.Chci změnit gynekologa.Kdyžtak mi písněte i číslo.Díky moc🙂

lisanda81
3. lis 2011

Ahoj Kotrba teď pracuje v Heliosu, číslo recepce Sanatoria Helios: +420 549 523 211 , chodila jsem k němu na Tyršovu a teď jsem se k němu přeregistrovala. Je fakt výborný lékař, diagnostik, má NT screening diplom, objednací doba týden. Ordinace plně vybavená.

kacii
3. lis 2011

pridavam dobrou doktorku/ky v Brne...doktorka Weinigerova a dr. Muzikova...tady jsou stranky http://gynpoint.cz/ maji docela velky casovy rozptyl, dlouho se neceka, jsou mile...muzete bud chodit jen k te jedne nebo jestli je vam to jedno, tak proste k jedne nebo druhe...je to jedna ordinace a stridaji se tam..mne osobne je to treba jedno a obe jsou skvele 🙂 sestricky moc mile...ja jsem se z Brna odstehovala a jezdila jsem presto za nima i cele tehu a i ted 🙂

cuddle
3. lis 2011

Mudr. Kutálková - jsem moc spokojená 🙂

nae
3. lis 2011

Mudr. Lustigova - perfektna.

zuzkka88
3. lis 2011

Já chodím do ordinace k MUDr. Čoupkové a Vlachynské. Jsou výborné a ordinace a především čekárna jsou velmi útulné, sestřička moc milá.
Horova 1920/28A, 616 00 Brno-Žabovřesky

ivuu
3. lis 2011

Karel Nevrlka..nejlepší gyndař na světe,nejlepší hodnocení na znamylekař.cz..ordinace sice nic moc ale to bohatě vyvaží přístup zájem,sympatie a naprosté pochopení pro jakykoliv problém,objednaní přes internet jak Vám to vyhovuje.je to i operatér takže když bude potřeba víte ke komu jdete..
a strašně sympatickej chlap kolem 40?nevim.. 😀
sestřička sedí vedle zvlašt a přijima další pacientku...prostě není si na co stěžovat 🙂

http://www.gynea.cz/gynekologie-nevrlka/

le_chatnoir
23. led 2012

Chtěla bych se zeptat na gynekologii Révová na paní MUDr.Dagmar Dobrovolnou...jaké máte zkušenosti? Jak jsem to tu pročítala, tak jsem došla k závěru, že celkem dobré, ale budu ráda za každý další postřeh. Platí se nějaký vstupní poplatek kromě běžných 30 kč? předem díky

xradka79
24. únor 2012

ahoj, já se k MUDr. Dobrovolné zrovna tento týden zaregistrovala. Na mě působila moc dobře (s porovnáním s mou původní gyndařkou). Milá, vyslechne tě, navrhne řešení. Takže z prvního setkání mám dobrý pocit.I to prostředí je příjemné. Uvidíme, jak se bude jevit paní doktorka dál 🙂

vendy26
24. únor 2012

@ivuu Naprostý souhlas, taky k němu chodím a je vážně super!!! Takže za mě taky Karel Nevrlka!🙂

mitote
24. únor 2012

@xradka79 ja se zaregistrovala k MUDr. Dobrovolne minuly tyden a ted v utery jsem tam byla a zatim dojem na jednicku s hvezdickou 🙂
@le_chatnoir ja jsem tam nova, platim vzdy 30Kc regulacni a 50Kc za jednorazve zrcadla. sestricka, ktera je porodni asistentka je moc mila stejne jako pani doktorka. Uvidime dal, zatim jsem spokojena

xradka79
24. únor 2012

@mitote to nevím, že se u ní musí platit za zrcadla

mitote
24. únor 2012

@xradka79 ja nevim, ja jsem v utery davala 80Kc, 30Kc regulacni a 50Kc za jednorazova zrcadla, ale me to neva 🙂 Koneckoncu mila sestricka i doktorka a hlavne to, ze sve praci rozumi, je pro me prednejsi 🙂

xradka79
24. únor 2012

@mitote to souhlasím. Opravdu to tam na mě působilo dobře. Třeba se tam někdy potkáme 🙂

mitote
24. únor 2012

@xradka79 hehe, no me dostalo, ze me merili tlak, to me nikdy zadny gynekolog nemeril 😀 a co me prijde zpetne vtipne, ale v ten moment to byla desna uleva bylo, kdyz p. doktorka rekla: posadte se a dejte nohy nahoru, nebojte ja jsem zvykla 🙂 ted se tomu smeju ale v ten moment to bylo snad to nejlesi co mohla rici 😀
ja to mam hlavne kousek, bydlim na Vinohradech 😀

xradka79
24. únor 2012

@mitote tak to je dobrý. Já to mám trochu z ruky (Brno-střed), ale na gyndu zase nejezdíš denně, takže se to dá. Hupnu na troleják a frčím 🙂

mitote
24. únor 2012

@xradka79 to rozhodne, ja mam lekare i v Liskovci, Cernych Polich atd... nekdy mam dojem, ze kvuli dobremu lekari bych snad jezdila uz i mimo Brno 😀

xradka79
24. únor 2012

v dnešní době je štěstí narazit na dobrého lékaře, takže sohlasím, že bych za ním jela na kraj světa! 🙂

daisyjane
13. črc 2012

Ahoj. Nejprve jsme chtela zenu, proto jsem si vyhledla Dr. Svojanovskou, ale odradily me poplatky. Pote jsem si nasla jako nej odbornici Dr. Gerychovou, ale k ni vas nevezmou, pokud nemate rizikove tehu a k tomu zadanku od sveho lekare v ruce. Treti vyber padl nakonec na muze. Dr. Nevrlka je odbornik, na znamem lekari ma nej hodnoceni v Brne a opravdu zadne poplatky navic nevyzaduje. Sotva jsem k nemu presla, tak jsem necekane otehotnela a nemuzu si vynachvalit jeho pristup. Odhalil veci, ktere mi ma predchozi lekarka nikdy nesdelila, vse ochotne vysvetli a fotecku z UZ mi vzdy posle na mail. Prevlekani je v kabince primo v ordinaci, takze zadne promenadovani pred sestrou, ktera sedi ve vedlejsi mistnosti. Jinak sestricka je take velice mila! Nevyhodou je, ze maji dost plno, takze nove pacose berou vyjimecne, ale vse je o domluve.

market1991
30. led 2013

Ahoj....poradíte mi prosím s výběrem gynekologa v Brně? S tím svým jsem opravdu nespokojená, tak bych chtěla přejít, ale všude, kam jsem zatím volala mají plno.Děkuju

floress
9. únor 2013

@market1991
resim stejny problem, ale spis nemuzu vybrat toho praveho... ☹

elen1717
15. bře 2013

ahoj, som slovenka v Brne, neviete mi poradiť nejakeho gynekologa, ktorý by ma zobral, aj ked nemam vybavený europsky poistný papier, ale mam iba EU preukaz poistenca? ... alebo existuje nejaka gynekologická pohotovosť, tam by to mohlo ist bez toho papiera.. Dakujem 🙂

kotito
14. dub 2013

@floress @ market1991
doporučuji paní doktorku Doubkovou co sídlí v Prenatalu na Veveří ....
dřív jsem chodila do Bystrce k paní doktorce Hoškové a tragédie....měli jsme problémy s početím a docela nejevila zájem...když už se nám podařilo otěhotnět a na začátku jsem měla problém, bez jakých skropulí nám řekla, že když to nebude ok vypíše mi papír na revizi ...
naštěstí na doporučení kamarádky jsem se nahlásila k paní doktorce Doubkové, která nám nechala udělat znovu veškerá vyšetření, všechno výborně vysvětlila a takový lidský přístup jaký má se jen tak nevidí... Naštěstí všechno dobře dopadlo placenta pracuje jak má a a maličká krásně roste a prospívá.
Paní doktorka je velice pečlivá a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla přejít k ní... Sestřičky super!!! Jediné mínus je parkování na Veveří 🙂
Za mě teda palce nahoru...Snad dobře vyberete a budete spokojené jako já

anita2909
1. zář 2013

Já můžu doporučit dr. Vaculíkovou v Brně Kohoutovicích - v těhotenství byla moc fajn a je s ní výborná sestřička. Popravdě nevím, jak je to s profesionalitou - nebo teda jak moc je dobrá, zatím jsem neměla žádné velké problémy, ale přístup je lidský a pokaždé se tam cítím fajn.

isebi
18. zář 2013

Ahoj holky, neznáte náhodou nějakého dobrú gynekoložku v Děčíně. Jaké s nimi máte zkušenosti? 😉