Dobrý gynekolog v Brně

theresa
21. únor 2007

Ahoj holky, neznáte náhodou nějakého dobrého gynekologa či gynekoložku v Brně. Jaké s nimi máte zkušenosti?

rozak
23. únor 2007

Ahoj thereso. Jsem taky z Brna a moc čekám na odpovědi, ale téma nějak nebere. Takže prosím ostatní holky z Brna ať nám poradí nějakou fajn doktorku nebo doktora. 😉

panenka
23. únor 2007

Ahoj,
já chodím k MUDr. Vaculíkové do Kohoutovic a nemůžu si stěžovat! Je moc fajn, má fajn sestřičku a teď zavedla i jednorázová zrcadla na vyšetření! 😉 Chodí k ní i mamka a švagrová a jsou taky spokojené! 😵
Má svůj ultrazvuk, což jsem ocenila v nedávném těhotenství, protože jsem maličkou viděla skoro každou poradnu! 🙂

rozak
23. únor 2007

Panenko, děkuji moc za typ. Já chodím k dr.Kvardové na Jana Babáka. Paní dr. docela sympatická, tak kolem 50 let, sestřičku nemá, moc se tam nečeká, UZ taky nemá. Je docela šikovná, jen mi moc chybí, že není takovej ten povídavej typ, má spíš takovej ten autoritativní přístup já jsem doktor, ty jsi pacientka, to musíš přece vědět, co na tom nemůžeš pochopit..... 😲 prostě, to mi vadí. Ale zatím tam asi zůstanu 😒

rozak
23. únor 2007

Taky jsem se chtěla zeptat, moje kamarádka moc prosí, jestli někdo nechodíte k dr.Romaně Hoškové do Bystrce. Kamarádka je těhu, měla by to blízko, chtěla se na paní dr.jít podívat, ale sestřička ji tam nepustila, že se to prý nedělá 🙄 ale já si myslím, že má právo si prohlídnout a promluvit s dr., ke které by chtěla chodit, co myslíte? 😠

janickabez
24. únor 2007

ahojky rozak, já měla taky takovu gyndr. kolem 5O ale jinak docela sympaťačka, ani to nebyl takový ten přísup já jsem dr a ty pacoš, ale neměla UTZ 😠 takže se mi stalo že jsem měla zamlklý potrat, miminko se přestalo vyvýjet už někdy v 5 týdnu a protože moje dr neměla UTZ tak se na to přišlo až ve 12TT a já chodila s "čímsi" v břiše skoro 2 měsíce... 😖 což mě dost rozhodilo a změnila jsem teď lékaře..... nevím jaký je, byla jsem tam zatím jen jednou, ale vypada sympaticky a hlavně má svuj UTZ a říkal že ho používá často i když to pojišťovna proplácí jen 2x za celé těhotensví. Na první prohlídce mi udělal stěry z čípku a prohlédl vaječníky pomocí UTZ, v čekárně jsem nečekala dlouho, ale byla jsem objednaná ráno, takže tam nikdo nebyl 🙂
Mám na něj reference tady od kočky z koníka, tak kdyby jsi měla zájem chodit k chlapovi tak mi napiš pošlu ti kontakt do IP

leamaria
24. únor 2007

ahoj,já chodím k dr.Soukalové je to na Kounicové,ultrazvuk nemá,chodíme na Lidickou,tam jak je ten pohřební ústav,no fuuuj.
Ale na doktorku si nemůžu stěžovat je hodná o všem si se mnou na rovinu pokecá,má hodnou sestřičku 😉 😲 😀

f.valerie
24. únor 2007

ahoj holky, ja taky chodim k pani doktorce soukalove, uz dlouho a jsem s ni moc spokojena. 🙂

consti
24. únor 2007

Holky toto téma je i na beremese, ale napíšu to sem znovu:Měla jsem už asi 3 gynekoložky, ale teď naposledy jsem začala chodit ke gnekologovi a max.spokojenost!Patří pod gynekologii Orlí, ale ordinaci má v Králově poli na ulici Tyršova.Je to MUDr Jaroslav kotrba(tel:541 247 786).Nové pacientky určitě bere!Byla jsem u něj asi 45 minut, opravdu důkladně mě vyšetřil, vše ukázal na ultrazvuku, vše vysvětlil do podrobna i na obrázcích, ukázal mi, jak se provádí samovyšetření prsou atd.Prostě úplně jiná péče, něž jinde!!!Takže pokud chcete opravdu pečlivého gynekologa(pomalu mi ukazoval i nástroje, kterými mě vyšetří 😀 😀 ), tak doporučuju!!pa

macik
24. únor 2007

rozak-já začala k paní doktorce Hoškové chodit teď a zatím jsem spokojená, vše vyslechla a vysvětlila co, jak, proč...je pravda, že sestřička nebyla extra příjemná, ale o tu zas tolik nejde, ne? 🙂

macek28
24. únor 2007

Ahojík holky!Já chodím na Lesnou k Mudr Berkovi a prý je výborná i paní doktorka Kotulková na Vranovské z centra šárka,má i bezva sestřičky,vše Vám pěkně vysvětlí, poradí!Uvažuji,že se k ní zaregistruji,poněvadž to mám kousek od domu!

rozak
24. únor 2007

Moc děkuji za všechny odpovědi, určitě budu hlásat a chválit dál vaše skvělé doktory-doktorky. A kdo by chtěl přidat ještě nějaký typ je vítán 😎

flipper
12. bře 2007

Mozem len potvrdit,ze tu najlepsiu starostlivost,akej sa mi na gynekologii dostalo,som nasla u Mudr.Kotrbu.Ak hladate odbornika s perfektnym pristupom,tak ho mozem len doporucit.A navyse ma ordinacne hodiny,ktore asi vyhoveju kazdemu.Majte sa 🙂

consti
12. bře 2007

flipper naprostý souhlas, viz diskuze gynekoložka brno na beremese.cz.Hodím sem odkaz 😉

zanetik
12. bře 2007

Ahoj holky mám prosbičku nezlobte se že vám sem takhle vtrhnu jen bych potřebovala poradit a hned vypadnu, potřebuju zjistit jak se jmenuje a kde je nějaký velký asi 3-patrový dům jen s dětským oblečením. Moc díky kdyžtak mi písněte do IP ať nenarušuji téma 😉

pani_nufikova
29. bře 2007

Doporučuji paní doktorku Kudovou-ordinaci má ve Starém Lískovci ul. U pošty-jak je poliklinika.Je moc hodná.

binki
29. bře 2007

MUDr. Kutálková, Ordinace Šárka (na Vranovské). Paní doktorka má dvě menší děti, je odbornice i přes výživu a je moc milá.

epa
30. bře 2007

tak ja velmi doporučuji MUDr.Mátlovou-sídlí u dětské nemocnice. Je to doktorka, kterou jsem dlouho hledala 🙂 chodi tam plno kamaradek a jsou nadšené. je to nejen dobrá doktorka na jedničku, ale i dobrá ženská, která chápe, že holky\ženský nejsou doktorky a někdy mají nervy i z maličkostí-ona vysvětlí polopapě, co se v těle děje.kamaradce "pomahala"s potratem a velmi ji pomohla psychicky a na druhou stranu odrodila několik miminek od kamaradek a ony jsou moc spokojeny.tel.545210745

janickabez
30. bře 2007

Nechci nějak poškodit, ale jestli hledáte gyndr. s ultrazvukem, tak MUDr. Mátlová jej, nemá. Ale jinak sympatická a ochotná paní doktorka to je. 😉

macanek
30. bře 2007

Já jsem taky chodila strašně dlouho k dr. Mátlové, je sympatická, ale nemá vybavení UTZ a to se potom všechno hrozně zdržuje, přešla jsem teď k dr. Kudové do Lískovce, ta mi hned udělala UTZ a hned jsme viděly, ževajíčka stagnují a že jsem měla anovulační cykly, což bych u Mátlové zjistila až o několik měsíců později, než by mě na UTZ poslala, po třech dlouhých cyklech mi napsala rovnou dvě balení Duphastonu, ať tam nemusím běhat a že mi upraví cyklus, takže až potom, protože bych furt nebyla těhu, by mě asi dala zjišťovat, jestli probíhá ovu. Když má dr UTZ, je to všechno rychlejší a taky pohodlnější, nemusíš chodit po doktorech 😒 Podle mě by doktor měl vybavení mít...ona má strašně moc pacientek,tak si myslím, že by se jí to určitě zaplatilo... Ta dr. Kudová je moc fajn, něco přes třicet a velice vstřícná 🙂

janesm
30. bře 2007

Ahoj,
já už léta chodím k dr.Lustigové dříve Pelíškové.Je mladá ale hrozně šikovná a sympatická,dříve byla v Heliosu a dělala IVF,nyní se osamostatnila a má ambulanci na Palackého v areálu farmaceuticko veterinární univerzity je tam pavilon kde jsou různé ambulance.Vřele dpopručuji ultrazvuk má. 🙂

luseen
7. čer 2007

ahoj, uvažuji, že se přehlásím k Mudr. Kutálkové, ordinace šárka, na vranovské. Má s ní někdo zkušenosti? Já jsem našla její web a zdála se mi milá, navíc to mám blízko. Ale ráda bych slyšela názor někoho, kdo k ní třeba chodí a je spokojený 😉 předem moc díky

vnibuja
10. čer 2007

Já taky doporučuji MUDr. Kudovou ze Starého Lískovce - sympatická, příjemná... Předevčírem jsem z testíků zjistila, že jsem těhotná, tak se u ní co nevidět ukážu. Poprvé půjdu na gyndu ráda 🙂

pavlina05
9. črc 2007

Holky z Brna!!!!!Neznáte Helios??? Jaký je tam přístup??? 😀 Mám tam vyrazit??? Hledám dobrou doktorku/doktora s přístupem a kvalitní péčí. Kam se obrátit nevím. Vidím, že je tady spousta doporučení, ale fakt těžké rozhodnutí. Ale asi bych chtěla dr. s ultrazvukem. 😀

artuse
9. črc 2007

ahoj holky,

já do Heliosu nechodím, ale chodí tam mé dvě kamarádky a jsou tam strašně moc spokojené. Já sama zvažuju, že bych tam začala chodit...

elennka
9. črc 2007

JEstli mohu, spíše napíšu koho bych nedoporučovala.. Z vlastní zkušenosti MUDr. Šlapalovou, Komárov... Nemám s ní moc dobré zkušenosti.. ☹ 😒
Kamarádka chodila do Heliosu a byla a vlastně je velice spokojená..

kli
12. zář 2007

😵 Ahojík všichni, dnes jsem náhodou zabrouzdala na tyto stránky a vcelku mě potěšily!!! Dnes jsem byla na gynekologii u MUDR. Hany Zakopalové a jsem z ní v šoku, opakovaně trpím na vag.záněty, dnes jsem ji opět řekla, že jsem dostala zánět,nemůžu ani chodit, jak mě to bolí a ona mi na to odvětila, že je to můj problém, že mi nic nenapíše, že je to zbytečné. A teď to nejdůležitějsí JSEM TĚHOTNÁ a nechápu proč dělá gynekoložku, když není ochotná pomoct ani těhotné, která je u ní zaregistrovaná. Jsou tu 2 chváli na MUDR. Kudovou z Osové, tak přemýšlím, že k ní zajdu a doufám, že se s takovým přístupem nesetkám. Prosím napište mi na e-mail váš názor na doktorku Kudovou. Děkuji moc!!!! AVONLADY.SIMIK@SEZNAM.CZ

noangel
12. zář 2007

ahoj, doporucuju MUDr. Veberu pokud vam nevadi chlap, chodim k nemu 5 let, objednava na cas a cekala jsem u nej pouze jednou 10 min kdyz tam prisla akutni tehulka a ma vlastni UTZ, sidli na Mendlaku, je v pohode, zvlada moje blby dotazy, i sestricka je ok lehce povidava ale ne vlezle

http://www.gynekologie-brno.cz/gynekologie-a-an...

marci
12. zář 2007

Já teda k MUDr. Zakopalové chodím a jsem s ní spokojená a docela koukám, že by něco takového pacientce řekla se mi nechce věřit 😒

katerinka.kr
12. zář 2007

kli: přístup doktorky, že ji Tvé problémy nezajímaji mě udivují, spíše šokují, chápu, že chceš vyměnit doktorku, ja bych to udelala také. Zkusila si ji říct, že se ti její přístup nelíbí, a že jako její klient nejsi s ní spokojená?

noangel: jsem si jistá,že jsi nemela blbé dotazy, proste se zajímáš o svuj stav, to je přece normálni 🙂