Dobrý gynekolog v Brně

theresa
21. únor 2007

Ahoj holky, neznáte náhodou nějakého dobrého gynekologa či gynekoložku v Brně. Jaké s nimi máte zkušenosti?

jeaninka
28. dub 2008

Ahoj Nyla, Pavlína, rozhodně Vám doporučuji MUDr.Kotrbu, Tyršova č.42, 541 247 786, určitě budeš moc spokojena
- má i vlastní UZV - moc pečlivý, vysoká odbornost, přehled, moc pěkné chování, moc holek to tady chválilo , nemám, co bych mu vytkla - prostě lékař jak má být !! Sestra moc příjemná, ochotná ..

prcekpet
28. dub 2008

Ahoj Nyla,

pokud hledas zenu - gynekolozku, doporucuji pani Dr. Dagmar Dobrovolnou, vyslechne Te, poradi, hleda reseni...nemam co vytknout, objednavas se k ni bud telefonicky anebo pres mail...ma nove postavenou ordinaci v Brne na Vinohradech... koukni na jeji web stranky www.gynekologie-revova.cz
ma vlastni ultrazvuk a jine pristoje...vse najdes na jejim webu, muzes poslat i dotaz, odpovi Ti na nej 🙂
a sestricka je taky super, mlada holka kolem 28 let, pani dr. ma tak 35.

nyla
28. dub 2008

to prcekpet-Dakujem Ti, moc si mi pomohla, vyzera to naozaj dobre, hned zajtra sa objednam 🙂

vojkina
25. kvě 2008

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá z vás email na Mudr. Dvořákovou (http://www.gynekolog.cz/dvorak/gynekologie/inde... bych se k ní zaregistrovala. Pište kdyžtak do IP. Děkuji, pěkný večer Jana 🙂

rioko
26. kvě 2008

ahoj chtěla jsem jen přidat své dobré zkušenosti s dr. Kotrbou.přešla jsem k němu od doktorky Šlapalové, která byla velmi neosobní a chladná a jsem teď moc spokojená.pan doktor mě důkladně vyšetřil, vše mi vysvtělit, odpověděl na mé otázky, moc doporučuji

elennka
26. kvě 2008

rioko, ty si chodila ke Šlapalové v Komárově, já taky a jsem ráda.. protože u mě do jisté míry zanedbala léčbu.. a jsem ráda, že jsem od ní odešla..... 😎 😎

rioko
26. kvě 2008

elennko chodila a nebyla mi sympatická, nikdy semnou o ničem nechtěla diskutovat a když jsem se na něco ptala, připadala jsem si jako blbec. neměla zájem o mé problémy

elennka
26. kvě 2008

No já jsem měla ten stejný pocit, 6 let mě cpala antikoncepcí a nechtěla slyšet, že mám problémy.. no a teď se mě tázal lékař, proč se mnou celou dobu doktorka nic nedělala... Njn do lékaře nevidíme...

vojkina
27. kvě 2008

Ahoj, také jsem ještě objevila tuto lékařku http://www.reciprocita.cz/sarka/. Jestli s ní máte některá zkušenosti, tak mi to prosím písněte do IP.
Děkuji Jana

bosorkajarka
1. čer 2008

Ahoj holky nevite nahodou jestli neni mozne zmenit gynekologa driv nez po trech mesicich od registrace? Pred mesicem jsem se zaregistrovala u Dr. na mendlaku stim ze jsem po vysazeni HA nemela nekolik mesicu MS tak me jenom vzala krev a rekla ze bych mela zacit brat HA nejakou jinou nez pred tim ze jiny reseni neni ☹ no ja jsem na netu nasla ze jsou i jiny reseni a hlavne ze to co zjistila ona jeste nemusi byt problem kdyz mam ovulaci, no to ona vubec neresila ani UTZ ani nic jineho 😠 tak bych ji chtela zmenit no problemi ted mam celkem akutni a zmen it ji pry muzu az po trech mesicich ☹

rioko
2. čer 2008

bosorko zkus si zavolat k doktorovi kam bys chtěla přejít a zeptat se ho jestli tě vezme, když mu to vysvětlíš...třeba doktor Kotrba je velice chápavý

vojkina
2. čer 2008

Ahoj,
máte PROSÍM některá z vás nějaké zkušenosti s touto lékařkou???
http://www.ivanakrenarova.klekari.cz/
Napiště kdyžtak PROSÍM do IP.
Přeji pěkný den, Jana

elennka
2. čer 2008

bosorkajarka, je potřeba se na to zeptat na pojištovně, protože ta určuje "termíny a doby" registrace u lékařů, a mám pocit, že gynekologa, praktika nebo zubaře můžeš měnit 1x za půl roku. Na pojišťovně by ti měli říct bližší informace... 😉

adulkababulka
12. čer 2008

Ahoj holky, prosim Vas, co cekate miminko, poradte dobru gynekolozku v brne, ktera ma i svuj uzv. Potrebuji nutne a rychle zmenit gynekolozku ☹ a vubec nevim kam jit ☹ diky moc

bertica.h
12. čer 2008

ahojte..ja som bola u MUdr.vaculíkovej..mám výhrady..napr.to,že som bola iba v nohavičkách a sedela pri nej v nich,ked sa ma pýtala na anamnézu,ked som vyliezla na kozu bola som dobre dlhú dobu s roztiahnutými nohami,kým ma vyšetrila..a pýtala sa ma..bolo to nepríjemné..sestrička je ale neľmi milá.
Ja osobne hľadám skor iný prístup,možno tým,že sama som sestra a to,čo sme sa učili by som bola rada,keby aj na mne niekto dodržiaval.

misicka455
12. čer 2008

Doporučuji doktory na Orlí i samozřejmě doktorky jen pozor prý na doktora Vráblíka 😉

adulkababulka
12. čer 2008

misicko, prosim Te, nemas kontakto na tu ordinaci na Orli? maji tam i vlastni uzv?

misicka455
12. čer 2008

Mají tam jak normální ultrazvuk tak už i ten vylepšenej a tyky tam dělají i jednodení zákroky tad.

http://www.gynekolog.cz/dvorak/gynekologie/adre...

Zavolej si tam a oni tě buď obědnají k někomu kdo má volno nebo si řekni. já chodím k Dvořákové a je docela na pohodu, hodně chváli jsem slyšela i na dvořáka a mudr. Kutějovou 😉

adulkababulka
12. čer 2008

Holky a nevite jaky je postup gynekologu na Orli v pripade tehotenstvi? Kdy delaji prvni uzv? kdy berou krev? atd... ja co chodim k me doktorce, tak me nejak odbyla s tim, ze jsem tam brzo - byla jsem v 5tt, rekla ze mam prijit az za tri tydny, coz je 8 tt, nevzala mi krev ani nic, vubec nic... krev mi vzala az po te, co jsem za ni znovu prisla s tim ze spinim, neptala se jaka je barva krve nebo tak, jenom teda vzala krev aby videla jak je vysoke hcg... nastesti je vysoke. ale to je vse co udelala, jo jeste mi udelala prednasku ze pokud je plod spatny tak proste odejde a pokud je dobry tek se udrzi....
Mrzi me, ze tady ctu jak se o Vas doktori staraji, jak Vam nasadi Duphaston, jak vidite sve miminka uz v 6tt... co myslite, mam prejit na tu Orli? diky moc moc

misicka455
12. čer 2008

No já jsem se obědnala hnedka jak jsem nedostala ms a byli dvě čárky na testu, ale opbědnali mě až za 14 dní. Udělala mi ultrazvuk a zkonstatovala, že jsem asi v nějakém 4-5tt potom mě obědnala až za tři týdny stím, že když bude vše v pořádku tak udělá odběry a budeme se bavit o těhotenství. Bohužel jsem se toho nedočkala a v desatém tt jsem potratila, takže jsem šla na kontrolu stím, že byl potrat. Zase mi udělala ultrazvuk, hnedka vypsala neschopenku a žádanku na revizi, kterou mi dělala osobně hned druhý den. Přišla jsem tam na 12 hod a už o půl třetí jsem štrádovala domů. Takže si každý musí udělat obrázek sám jestli je nebo není dobrá 😉 Za týden jdu na kontrolu po revizi a uvidíse jak se bude postupovat 😉

milhauz
13. čer 2008

Doktor Vráblík mi dělal HSG, a moc milej nebyl, spíš naopak. K němu bych určitě nešla 😖 . Kamarádka chodí k Jančovi a nemůže si ho vynachválit.

adulkababulka
13. čer 2008

holky, diky moc za rady. Jeste se chci zeptat, jak to tam cele funguje? ja tam dnes volam uz od rana, 4 x jsem mela zaznamnik, ze operatorky jsou vytizene a ze mam zavolat pozdeji. Ted to uz zvoni ale nikdo to nebere... ptam se proto, jestli to tam zas neni jak na bezicim pase? kdyz tam je celkem dost doktoru a celkove to je velke... kdyz mate nejaky problem a chcete zavolat sve doktorce, dovolate se ji v pohode?

misicka455
13. čer 2008

Já se dovolám, jen musíš prostě vydržet a zkoušet to 😉

joseline3
21. črc 2008

A co gynekolog/žka/ z Řečkovic? Já chodím k MUDr. Strmiskové, je moc milá,ale úplně spokojená nejsem. Přemýšlela jsem o Centrum gynekologické péče MUDr. Petr Zlámal. nemáte s ním někdo zkušenosti?

lentilkal
22. črc 2008

Tak já zase nedám dopustit na pana dr.Táborského na Jugoslávské přešla jsem k němu od dr.Čoupkové kde to byl děsa hrůza.Pan dr.super ULt v ordinaci žádné čekání nejdýl jsem čekala10min.A taky spolupracuje s Obilnákem tak když je problém tak posílá tam.Omlouvám se za vpád jen jsem se chtěla podělit se svojí zkušeností.

bertica.h
22. črc 2008

Ja tiež hľadám dobru gynekologičku...máte niektorá skusenosť z Mudr.Vaculíkovou?Z Kohoutovic?aj s nou niesom spokojná...

prcekpet
22. črc 2008

ahoj,

tak se po delsi odmlce koukam na toto tema...je opravdu tezke najit dobreho gynekologa...ja mela to stesti a nasla super pani dr.... www.gynekologie-revova.cz
tak koukni na muj prispevek z 28.4.2008 (nahore)... 😉
citlivejsi dr. jsem opravdu nezazila...

mejte se 🙂

evanek77
25. črc 2008

Ahoj, já jen, že vidím pana doktora Táborského....
ano, je pravda, že jsem u něj nikdy nečekala, také v ordinaci byl stejně rychlý a moje návštěvy v těhu poradně trvaly cca 2-5 min. Celkově nedoporučuji. Já za tu dobu přišla o dvě děti, no a pan doktor nic neřešil a všechno bylo v klídku. Asi tak: pokud vám nic není a jse vám o předpis na antišku, tak jo, jinak néééé.
Jsem naopak nepředstavitelně oproti zkušenosti s panem doktoren spokojená v centru prenatální diagnostiky na Veveří, perfektní lidský přístup bez chybičky.
Prošla jsem si svoje, Obilňák, Bohunice, původní paní doktorku, u které jsem byla 13 let a tady na Veveří je to naprosto super a nemůžu říct půl slovíčka. Jo a v pohodě berou, objednací doba cca 14 dnů.
Eva

kaczi
29. črc 2008

Jen chci potvrdit slova dukie o MUDr. Vyzulové z Komárova. Dukie byla fakt tvrďačka, že se nenechala obalamutit. Kdyby to bylo jen 40,- Kč za sklíčka!!! Milá paní doktorka ze mě loni v šestinedělí (kdy bych jí nejspíš odkývala úplně cokoliv) vymámila 500,- (!!!) jakožto sponzorský dar na chod ordinace! Že prý jsou na tom chudáci v tom zdravotnictví hrozně bití. No věřili byste tomu? Nehledě na další problémy, opět finančního rázu, kdy mi nechtěla napsat klasický recept na antikoncepci, protože všechnu - samozřejmě pro naše dobro - prodává přímo v ordinaci. Nehledě na to, že mám pocit, že poslední dobou trpí slušným syndromem vyhoření. Pár let jsem se tam bohužel takhle nechala tahat za nos, možná díky sestřičce, která je naopak fajn. A teď jsem na doporučení kamarádky gynekologa konečně změnila - dr. Táborský z Jugoslávské se - sice jen po první návštěvě - jeví sympaticky.

anippe
29. črc 2008

I když jsem už jednou do téhle diskuse přispívala, musím znovu 😒 Absolutně nedoporučuji MUDr. Dvořákovou z Orlí. A to ani na preventivky. Po vysazení AP jsem ji informovala o úmyslu otěhotnět(reakce byla nic neřešit a nic neměřit, hlavně se nepozorovat), během půl roku jsem za ní několikrát byla s bolestí břicha a totálně rozhozenou MS a UTZ mi udělala až když už se to nedalo vydržet.Výsledkem cysty na obou vaječnících jedna zasahovala do vaječníku. Ještě narazit v nemocnici na nějakýho řezníka a nechci ani domýšlet ☹
Bohužel nemůžu doporučit dobrého gyndaře v Brně, jezdím do jiného okresu.....ale přístup na Orlí mě dost nemile překvapil!