Dobrý gynekolog v Brně

theresa
21. únor 2007

Ahoj holky, neznáte náhodou nějakého dobrého gynekologa či gynekoložku v Brně. Jaké s nimi máte zkušenosti?

zdeni.r
18. zář 2013

já určitě doporučuju paní doktorku Svojanovskou na Jiráskové. Gynfit.cz
že už sem jich v Brně vyzkoušela hodně těch doktorů a tahle mi sedí.. i teď jako těhotný... ono, když člověk nemá žádný problémy, tak je dobrej každej doktor, ale jakmile začne řešit něco víc, než recept na antikoncepci, tak se doktor projeví....

esterxyz
19. únor 2014

Ahoj,sice reaguji na příspěvek staršího data, ale snad mi někdo odpoví....
Jak probíhávyšetření u MUDr. Kotrby? Je tam šatna nebo jen plenta na převlíkání? Nástroje kovové nebo se musí kupovat jednorázové umělé? Jaké je vybavení? jestli too tady někde je popsané, tak prosím o link. Děkuji

esterxyz
19. únor 2014

Ještě dotaz: musí se objednávat dopředu a co akutní případy? Jaká je objednací doba?

jankabr
3. bře 2014

ja jsem u doktorky Vaculikove v Kohoutovicich a jsem spokojena. Mimochodem maminky - ted v patek je v Brne-Bystrci burza detskeho a tehotenskeho obleceni, obuvi a vybaveni - je to pod klubem maminek Kastanek ve Spolecenskem centru od 9.00 do 18.00.

joya
12. srp 2014

Ahoj prosím o radu, potřebovala bych se přihlásit v Brně na gynekologii (klidně i k muži), ale k někomu hrozně hodnému, citlivému, kdo se mnou nevyrazí dveře a bude mít pochopení. Mám totiž příšerný strach z lékařů, moje obvoďačka mě kvůli tomu hnala několikrát i na EKG, dělá se mi špatně i když mám jít s kocourem k veterináři, nemám strach přímo ze zákroků, ale to prostředí celkově nezvládám. Stačí jen představa, že musím k lékaři a začne se mi točit hlava. Z toho důvodu jsem návštěvu gynekologa odkládala seč to šlo, teď jsem měla limit, že do konce letošního roku to už zvládnu, ale aktuálně jsem zřejmě v 5tt takže je to akutní. Prosím doporučte mi někoho, děkuju 🙂

zmrz_lina
12. srp 2014

@joya paní dr. Strmisková 😉

hali
11. bře 2015

Brno - Lesná, prosím nějaký tip na gyn. odborníka lokalita Lesná, Kr. Pole. Děkuji 🙂

majaa9
19. srp 2015

Ahoj holky, potřebuji nutně změnit svého gynekologa, mám stále opakované problémy (záněty) a chci se zkusit léčit někde jinde. Nemáte nějaké doporučení na dobrého gynekologa? Ideálně spíše chlapa, centrum a okolí - Brno. Předem děkuji

janawei
2. říj 2015

Pokud ještě nemáš, tak doporučuji MUDr. Dagmar Dobrovolnou. Sice žena a ordinaci má na Vinohradech, ale je skvělá! Doporučila jsem ji několika kamarádkám a u všech velká spokojenost. Paní doktorka je citlivá, schopná individuálního přístupu a velký odborník.

sunnurse
27. led 2016

@vnibuja Ahoj, muzu se zeptat, zda Dr. Kudova je ochotna rict pohlavi uz ve 13tt? I kdyz to samo neni na 100% Dekuji 🙂

vnibuja
27. led 2016

@sunnurse Jestli ve 13tt nevím, ale mně v 15 tt řekla, ovšem ještě bez záruky 😉

silwin
6. led 2017

Ahoj, chtela bych doporucit nejakou hodnou doktorku, hlavne trpelivou, protoze s moji stydlivosti a strachem ji bude potrebovat hodne (mivam zalidecni neurozy, zvraceni atd kdyz mam jit k doktorce)...
mam dost spatne zkusenosti s predeslymi doktory a doktorkami, vadi mi ze se vysetreni kolikrat rovna znasilneni, boli to, nebraly na to(zensky hlavne) vubec ohledy, nikdy mi ani nic nerekly co se deje, bude dit, proste jen "roztahni nohy, oblec se a vypadni"...
nejidealnejsi vy byla doktorka, ktera nepouziva vaginalni ultrazvuk, ale takovy ten klasicky pres spek🙂
Dik za vsechny doporuceni.

chimneysweeper1
6. led 2017

Já jsem velmi spokojená u Dr. Hoškové v Rubínu v Žabovřeskách. Citlivá lékařka, milá sestra, objednání lze i přes internet.

terkaz
6. led 2017

Maminky, chodite nektera k mudr. Zalmanove? Diky.

zojda
12. kvě 2017

@terkaz já sama ne - chodím k MUDr. Hoškové do Rubínu, ale je u ní registrovaná dcera (moje lékařka se nespecializuje na dětské pacientky) a s p. dr. naprostá spokojenost. Velice milá a citlivá, super přístup. Z tohoto pohledu mohu jen a jen doporučit 🙂