Dobrý ortoped na kyčle v Praze 9. Máte tip?

lutta
3. zář 2011

ahojky maminky, chci se zeptat, kde v okolí Prahy 9 jste byli s mimčama na sonu kyčlí a byli jste spokojeni. Nechtěla bych dlouho čekat a rozhodně bych nerada doktora, který nutí mamči "preventivně" dávat balení tří plín na široko. Díky za tipy.

ludva
5. zář 2011

@lutta http://www.ortopedie-fyzioterapie.cz/centrum-pr...
zkus se objednat sem, ale pozor kyčličky kontrolují už ve 3 týdnech!!!!
Sice jsem s posledním dítkem čekala a bylo tam dost miminek. Ale zase si ráda počkám, lepší než čekat na poliklinice na Proseku 😖

lutta
autor
6. zář 2011

Díky moc, za info, už jsem objednaná do Brandýsa nad Labem . MUDr. Urbanovi, tak snad to bude ok.

berenika39
6. zář 2011

@lutta ahoj, do brandýsa jsem chodila s petrem na kontroly, sice byl ok, ale i tak je pan doktor Urban moc fajn - myslím, že profík. jeho ambulance je pořád natřískaná, nakonec jsem u něja řešila i svůj sešroubovaný kotník, a byla jsem spokojená s přístupem. Sestřičky taky v poho. Sono má přímo v ordinaci.
Jen kontroly s kyčlemi jsou jen v určitý den a hodinu a je tam nával, tak hodně trpělivosti.

lutta
autor
6. zář 2011

@berenika39 díky moc za info a já si myslela, že když me objednali na určitou hodinu, že je to čas určený jen pro nás.... ☹

berenika39
6. zář 2011

@lutta jestli je to v pátek ve dvě, tak se obávám, že ne... 😒

lutta
autor
6. zář 2011

v pátek v jednu...hm, tak uvidíme, řešímm, že si tam sebou vezmu starší dcerku, pokud by to bylo na dlouho, tak by to tam možmá zbourala 😉

hlasil
9. zář 2011

Ahoj, tak já mám stejný dotaz. Naše dětská mudra nás poslala na Bulovku, ale teď jsem se doslechla, že tam nemáme chodit, že jsou tam příliš radikální. Že prý je nějaký dobrý doktor na prosecké poliklinice, což máme za rohem. Jenže nevěděli jméno a tam je ortopedů víc. Věděla byste některá nám někoho z Proseka doporučit. Já našla reference, co se týče miminek, jen na Matějíčka a ty nebyly zrovna pozitivní.