Dobrý pediatr Praha 8, příp. 7,9. Poraďte

evulik13
24. dub 2010

Dobrý den.
Milé maminky,chtěla bych změnit lékaře pro děti a nevím,kdo jaké má zkušenosti s lékaři v těchto lokalitách.Můžete psát dobré i špatné zkušenosti.
Moc děkuji.

evulatko
24. dub 2010

Ahojky, my chodime k MUDr. Otahalove
www.lekarprodeti.cz. Je v pohode, takova mlada fajn doktorka. Tedy zatim jsme po ni nic moc nepotrebovali, takze vlastne nevim. Zatim jsme spokojeni🙂

kveluse
25. dub 2010

Ahoj, moje tchýňka je dr. na P7 - je do MUDr. Eliška Sládková. Je hodně pečlivá.

paulie
24. zář 2010

Ahojky, obnovuji toto téma ... máte někdo tip ještě na další pediatry hl. na sedmičce? Díky moc 🙂

ajastep
8. bře 2011

@kveluse ta mi teda moc pecliva nepripada, prave nam celkem slusne zavarila, zanedbala anemii, vubec nas neposlala na odbery a to je pry anemie u nedonosencu a jeste kojenych dosti casta. jen o fous jsme neskoncili na transfuzich. ostatni dr. se podivovali, jak to je mozne

wosk
1. srp 2011

Ahoj, moc tipů na dobrého pediatra v této části Prahy tady není. nezměnilo se to? nemáte některá z maminek další zkušenosti, které by mohli pomoci při rozhodování??? Díky moc

zanet.82
1. srp 2011

my mame dr na praze 9 a zatim je vse v pohode sice nam jsou necele 3 mesice, ale nestezujeme si

verde198
1. srp 2011

Ahoj, my chodime k MUDr. Tesarove a zatim jsem spokojena. Ted mela dovolenou a zastupoval mlady doktor, myslim Dostal se jmenuje a byl taky super - mala mela horecky, tak i zkontroloval moc a krev.