Dobrý pediatr v Brně. Poraďte

lisanda
20. dub 2009

Ahoj maminky potřebovala bych poradit dobrého a pečlivého dětského lékaře 🙂 Děkuji

evule1982
22. kvě 2014

@malovani Diky za tip.

paracka
22. kvě 2014

Ja menila malemu menila pediatra a ted chodime k MUDr.Drazanove na Sv.Cecha v Kr.Poli webovky www.drazanova.eu a spokojenost. Parkovat se da v novem semilasse nebo na ulici ci prilehlych ulicich. Parkovani v semilasse je prvnich 30 min.zdarma a pak 10 kc/hod. S pani doktorkou maximalni spokojenost

ninive211
17. čer 2014

Ahoj, taky se začínám pomaličku poohlížet po nějakém tom pediatrovi, abych to nezanedbala.a Budeme se stěhovat do Kohoutovic (doufám, že už konečně na delší dobu/natrvalo), takže ideálně oblast Kohoutovice, Pisárky, max. Lískovec (dojíždět s malým dítětem např. v horečkách před půlku Brna opravdu odmítám). Máte na někoho dobrého tip? Na www.znamylekar. jsem v přímo Kohoutkách našla snad jen dvě doktorky, a to MUDr. Churou a MUDr. Slámovou, ta první zmiňovaná bude asi nějaká starší, důchodového věku, dle referencí, tak tu radši ne, tak co ta Slámová? Nemá někdo zkušenost? Anebo jsem našla někoho na Hlinkách, ale jméno už nevím.

veruska007
18. srp 2014

Holky, jak jsem tady vychvalovala MuDr. Vernerovou, tak bohužel měním názor a NEDOPORUČUJI. U malé si neuměla vůbec poradit s komplikovanou moučnivkou, její znalosti končily genciánkou, cokoli jiného odmítla předepsat - přitom maminky zde mají mnoho zkušeností s dalšími preparáty, které jsou na předpis. Pomohla až jiná dr. Která také potvrdila, co jsem si myslela - agresivní moučnivka u malé napadla i trávicí soustavu, způsobila jí urputné průjmy - dr. Vernerová toto odmítala. Později, když malá vážila méně, než by tabulkově měla, mi nutila Nutridrink - přitom naše všechny děti jedí opravdu hodně, jen mají rychlé spalování (po manželovi, no). Ale dávat zdravému dítěti nutridrink, protože váží méně... No, říkala jsem si, že to překousnu. Ale její přístup mi už fakt vadí - když jsem se jednou na poradnu deset minut opozdila, tak mě sestřička seřvala před celou čekárnou a nechala mě tam se třemi dětmi čekat a vzala nás jako poslední (přitom jsem se jí omlouvala, byla jsem s babičkou na očním a bohužel, i když jsem utíkala celou cestu, dřív jsem to nestihla). Přitom jsme byli objednaní jindy na očkování, ordinace zamčená, nikde nic, vzkaz žádný, dr. nás nekontaktovala, že by ordinovala jinak... no, pro ni pohoda, zapomněla, tak co, přišla až na odpoledne. Grrrr.

ta_kacka
27. srp 2014

Ahoj, trošku obnovuji téma- nemáte tip na dobrého pediatra z Brna- Vinohrady či okolí? Nebo naopak nějaké špatné zkušenosti? Děkuji!

ketrin17
16. únor 2015

@martiska36 můžu se zeptat jak je stará paní doktorka? Hledáme mladou doktorku.

svamaz
16. únor 2015

dokud jsme bydleli v Brně, chodili jsme k Mudr. Kaprálové - Juliánovské náměstí, max. spokojenost, výborná jak po stránce odborné, tak lidské, vřele doporučuji

martiska36
17. únor 2015

@ketrin17 No naše nová paní doktorka nastoupila na medicínu v roce 1993, takže jí je prostým výpočtem kolem 40 let. Nevím kolik považuješ za mladá nebo co hledáš.

martiska36
17. únor 2015

@ketrin17 ještě doplním, moje zpráva na předchozí straně je z doby, kdy jsme chodili k MUDr. Slaninové, nicméně teď máme od nového roku novou lékařku, už jsem s ní měla zkušenost a nedoporučuji, sama jsem ve stadiu, že hledám nového lékaře pro dceru. Až teď mi došlo, že jsi četla zprávu doby, kdy jsme měli opravdu super pediatra.

denulli
24. bře 2015

@kajjkka ahoj, chtěla bych se zeptat jakou doktorku jsi nakonec našla? taky sháním nějakou pro mojeho prcka. děkuji

ketrin17
25. bře 2015

Ahoj, no porad mame stejnou doktorku.Je to Dr.Sumberova na Halasove namesti, Lesna.Asi davame jeste sanci.Nikdo mi nic neporadil 😒

elialen
12. kvě 2015

Brno - Vinohrady, Mudr. Kytýrová...je suprová 🙂

bruckner
21. říj 2015

Ahoj,
prosím, máte někdo čerstvou zkušenost s MUDr. Knetigovou na Horove v Žabinách v Brně? Nebo MUDr. Kellerová Pod Kaštany? Díky, jsem vděčná za jakýkoliv názor, za 14 dní rodím a nemůžu vybrat pediatra :(

henke1
11. lis 2015

Ahoj holky, i když máme termín až v květnu, chceme si už vybrat pediatra a "rezervovat" si tam místo (na našeho lékaře jsme čekali přes rok). Bydlíme v Kr.Poli, ale na místě nezáleží. Prosím nemáte nějaké typy? Ne lékaře v důchodovém věku. 🙂 Díky moc za pomoc 😉

emisu
15. pro 2015

@martiska36 a která je ta nedoporučeníhodná? to je taky cenná informace 😎

martiska36
16. pro 2015

@emisu Já jsem nedoporučovala, reagovala jsem na starší zprávu. v současné době bych se pod žádné doporučení nepodepsala.

kessa
16. pro 2015

@ketrin17 Jetsli ještě nemáte novou doktorku, doporučuji Dr. Jonášovou na Rotalove
@henke1

henke1
16. pro 2015

@kessa Díky moc 🙂, máme jednu vybranou na doporučení, ale zatím jsme se nehlásili, čekáme na odběr plodové vody a výsledky a potom uvidíme. Díky 🙂

verdos
11. led 2016

@martiska36 Slaninová byla třída, od té nové jsme taky zdrhli po první návštěvě... (teď jsme v Bílovicích nad Svitavou, dobrý je prý i někdo v Kuřimi, nějaká hodně doporučovaná v Brně má plno :( ).

verdos
11. led 2016

@emisu Ta nová se jmenuje Marie Ryzí (Dr. Arnika). Co vím, uteklo odtamtud vícero maminek... Já ještě nedoporučuju ani Klimešovou na Orlí - co návštěva, to byl s něčím problém, s přístupem jsem opravdu nebyla vůbec spokojená, zastaralé názory, binec v objednaných pacientech, necitlivé jednání... a špatnou zkušenost mám i s MUDr. Miroslava Doleželovou na Černopolní, ale to bude spíše tím, že nejsem klasická matka, takže začala kritikou toho, že používám látkové plenky - že používat látkové plenky v dnešní době, to je skoro týrání dítěte. Když jsem chtěla odložit očkování, tak vedla zcela nerespektující monolog zakončený tím, že mi dítě umře. Její přístup a zastrašovací taktiky se mi nelíbily, kovový nájezd k ordinaci byl v zimě dost nebezpečný, takže jsem při první příležitosti utekla jinam...

emisu
11. led 2016

@martiska36 otázka právě byla, od které doktorky odcházíte (která je ta NEdoporučeníhodná) 🙂)
@verdos děkuji, mudr. Doleželová zní přímo děsivě 😀

mamatilia
10. kvě 2016

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s Mudr Reinholdovou z Bystrce -Kubíčkova?? díky moc

pekus
22. čer 2016

Ahoj, můžete prosím doporučit nějakého dětského lékaře v Brně Líšni? V srpnu rodím a tak si říkám, že bych už měla asi nějakého najít🙂

texetka
23. čer 2016

Také bych ocenila doporučení na pediatra v Brně - ideálně Bystrc, Žebětín, Bosonohy, Lískovec, Bohunice. Hledám pediatra , který je nakloněn ambulatnímu porodu, nepíše na všechno hned ATB, dá se s ním dohodnout na posunu očkování a hlavně umí a zná .
Děkuji

pavla_
3. srp 2016

Ahoj, máte někdo zkušenost s dr. Crhovou z Pekařské nebo s dr. Šumberovou z Lesné? Termín mám v září, tak už bych asi měla někoho vybrat. 🙂

texetka
3. srp 2016

Já bych taky ocenila zkušenost s pediatrem v Brně ... co jsem obtelefonovala, tak nic moc ☹ nařizování kojení co 3 hodiny, problém skoro se vším - individuální očkovací plán... atd atd

Už začínám být malinko zoufalá, že nenajdu

lysice_2014
18. zář 2016

Zdravím všechny maminky! Máte prosím zkušenosti s pediatry v Brně-Komíně? Vím o třech doktorkách, které zde ordinují, ale podle recenzí na znamylekar.cz atd. nic moc. Ale lidé mají tendenci si většinou stěžovat, tak se nechci nechat ukvapeně odradit. Případně pokud bydlíte v Brně-Komíně nebo přilehlých městských částech, kam chodíte k pediatrovi? S miminkem budu muset cestovat MHD, takže hledám doktora co nejblíže. Děkuji předem za rady a zkušenosti 🙂

marquettka
26. říj 2016

@lysice_2014 Můžu se zeptat, jak ste to nakonec vyřešila? Jsme z komína, TP máme za chvíli a předdomluvenou dr. co jsem nenašla ani na netu - ordinuje místo dr.co už šla do důchodu..

babule475
9. únor 2017

Ahoj, přidala bych se do tématu, čekáme miminko a hledáme dobrého pediatra v Brně. Jsme z Bystrce, ale dojezdnost není zásadní problém (raději dojedeme kousek dál za kvalitou, parkování výhodou) např. Komín, Žabiny, Kr. pole by vyhovovaly. Ráda bych pečlivého lékaře, dobrého diagnostika, který bude tolerantní a ochotný odpovídat a vysvětlovat. Poradíte mi někdo prosím?

babule475
9. únor 2017

Máte zkušenost např. s Mudr. Yvonou Kachlíkovou?