Dobrý pediatr v Brně. Poraďte

lisanda
20. dub 2009

Ahoj maminky potřebovala bych poradit dobrého a pečlivého dětského lékaře 🙂 Děkuji

lisanda
autor
21. dub 2009

tak žádná spokojená maminka z Brna? ☹

jajinka80
21. dub 2009

Záleží, ve které části Brna bydlíš. Za Černá pole je to Yveta Tomanová.

lisanda
autor
21. dub 2009

Já bydlím na lesné, takže v úvahu jdou i Husovice, černá pole, ev město nebo kr pole, ale děkuju za info 🙂

jita127
21. dub 2009

Lisando, já chodím na polikl. na Lesné k dr. Vondrákové. Ale 100% spokojena nejsem 😒 O spoustu info jsem si musela vysloveně požádat, na mírný ekzém nám rovnou napsala kortikoidy. Ale já už jsem asi mírně zaujatá, určo jsou i spokojený maminky. Jsou tam ještě další dvě doktorky, ale myslím, že jsou již před důchodem. Na Lesné už myslím nikdo jiný není. Asi jsem Ti moc neporadila, co?

dukie
21. dub 2009

My chodíme na Lesnou k MUDr. Šumberové. A ačkoli jsem zpočátku měla jistou nedůvěru (ale tu bych měla ke každému doktorovi - není doktor, jako doktor), tak si mě paní doktorka postupně získala. 🙂 Není úplně nejmladší, to má jita pravdu, ale jak daleko má do důchodu, to si netroufám odhadnout. 😵 Poradí, co se "nosí" dnes, i to, co se propagovalo dřív... všechno vysvětlí, ukáže... a má moc milou sestřičku a k dětem se chovají báječně a dodržuje pečlivě oddělení nemocných pacientů od miminek, po telefonu mi vždycky dobře poradila... a tak vůbec. 🙂

jita127: My dostali na ekzémek (měl ho pod krčkem) 2 mastičky: Imazol (antimykotikum) a Fucidin (antibiotikum). A ekzémek vypadá, nechci to zakřiknout, už po 2 dnech daleko líp. 🙂 Ty kortikoidy se mi taky nezdají... 😕 Asi bych se bránila a žádala vysvětlení, proč nám je předepisuje hned napoprvé... 😕

jita127
21. dub 2009

dukie:držím palečky, aby jste se ekzému zbavili. Já jsem byla docela překvapená, že nám napsala rovnou kortikoidy. Vyzvedla jsem si je, ale nepoužila. Nakonec jsem mazala indulonou a pak mastičkami z kožního z DN. Tam mi taky řekli, že kort. nebyly v našem případě nutné.
Ale každý doktor má asi svoje.

pazhitka
21. dub 2009

lisando- zkus si procist nazory na znamylekar.cz
My chodime v Zabinach na Rubinu k dr. Skrancove a jsem velice spokojena, vubec neni konzervativni, je mila, vstricna a zbytecne neexperimentuje- s atopakem nas skoro hned poslala za odbornikem. Jeji sestricka je naprosto uzasna!
A kozni, kterou nam doporucila, byla taky skvela, za tri tydny se atopak skoro vytratil- a bez kortikoidu!!

chanellka
19. pro 2011

Ahojky Holky, obnovuji téma, my bydlíme v Bystrci a ráda bych taky na doporučení dětského lékaře 🙂 Poradíte mi?? 🙂

pupicka
3. led 2012

@chanellka ahoj, my chodime v Bystrci na Lyskovu k Mudr. Vlckove a jsme spokojeni a k te druhe pani doktorce, co je tam s ni Mudr. Sturzova (k te chodi kamoska) a ta je pry taky dobra

chanellka
3. led 2012

@pupicka Dobré ráno, moc děkuji za reakci asi se taky přihlásíme k paní doktorce Vlčkové, nevíš, jak dopředu je nutné provádět u ní registraci a jestli chodí k miminkům domů?? 🙂 Ještě jednou moc děkuji 🙂

pupicka
3. led 2012

je s tou registraci nevim, ja se tam hlasila tak mesic dopredu. K miminkum domu (jestli myslis ten 2. den po prichodu z porodnice) chodi sestricka (teda aspon u nas byla).Doktorka je prijemna, s mimcama to hodne umi (nas malej je z ni vzdycky odvarenej) a je celkem pecliva, ale zda se mi, ze se obcas zdraha rict svuj vlastni nazor na nejakou problematiku nebo ho nema vyhraneny, nevim jak to rict. Sestricka si zase dokaze ohlidat, aby mezi mimca nechodily nemocny deti. Rozhodne si myslim, ze chybu neudelas, kdyz se k ni prihlasis

jessika
7. kvě 2012

Ahoj holky, obnovuji téma. Máte nějaké typy na dobrého pediatra v oblasti Líšně, Slatiny nebo okolí? Jsem ze Šlapanic. Jde mi i o to, aby třeba netrval/a striktně na očkovacím kalendáři, ale některá očkování mu/jí nevadilo posunout na pozdější dobu.

pajafra
10. říj 2012

@jessika paní doktorka Bajerová - ordinaci má v Líšni na poliklinice🙂

pohodarka00
4. pro 2012

Ahoj holky(jsem tu nová) marně se snažím zajistit pro malého pediatra, manžel mi řekl, že stačí tak měsíc před porodem, termín mám 21.1.2013 a už mě nikde nechtějí vzít, bydlím ve Šlapanicích a zjišťuju doktory v okolí tj.ve Slatině, Líšni a pos, můžete mi poradit, ani bych nečekala, že to může být takový problém sehnat dětského lékaře, díky všem za info 😝

krmv
18. pro 2012

Vsechny zdravim a mam take prosbu. Zda nemate zkusenosti s doktorkama v Kohoutovicich a kdy je treba registrace a zda chodi domu po porodu.dekuji

kajjkka
29. pro 2012

Ahoj všem, taky bych prosila o kontakt na dobrého pediatra v Brně Královo Pole a okolí, který by nás nenutil do všech očkování a byl by přístupný přírodní medicíně? Díky.

daisyjane
30. pro 2012

Ahoj, poradí někdo aktuálně, který pediatr v Brně bere nové pacienty a k tomu je pečlivý a lidský? Je jedno z které části, ale aby byl odborník na svém místě. Děkuji.

danule78
14. únor 2013

My máme výbornou zkušenost s Dr. Kytýrovou, Brno - Vinohrady. Nevím, jestli bere,ale je skvělá. Po porodu přišla k nám domů, do poradny nás objednávala na čas, aby nám to vyhovovalo...jinak skvělý přístup. Mohu jen doporučit. 🙂

veruska007
14. únor 2013

Máme MuDr. Vernerovou v Řečkovicích, teprve rok, ale jsem velmi spokojená. Je rozumná, zbytečně nedává antibiotika (naše děti ještě neměly ani jednou), má takový "zdravý selský rozum", když je problém, tak ho hned a důkladně řeší, ale nestresuje tabulkama, průměrnýma dětma apod. Čekací doby malé, na akutní ošetření netřeba objednávat.

Předchozí dr. byla v tomto naprostý opak a to byl horor.

hanulii
7. kvě 2013

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, se kterou paní doktorkou z Brna Vinohrad máte dobré zkušenosti? Je jich tu pět, projela už jsem net a znamylekar.cz, ale nevím, kterou vybrat :( Ráda dám na doporučení jiných maminek, přece jen doporučení spokojené i nespokojené maminky je ta nejlepší "reference". Moc děkuju 🙂

laurital
16. kvě 2013

Doporučuji Dr. Rotscheinovou pro Brno-střed.
Fantastický pediatr i člověk.

leaitalia
19. zář 2013

Ahojte maminky, nemáte niekto skúsenosti s pediatrom v Brne-Chrliciach, príp.okolí??potrebovala by som poradiť SURNE vopred ďakujem

zabkapk
2. únor 2014

Ahoj maminky, prosím o radu, dobrý pediatr s příjemnou sestřičkou Brno-Komín či blízké okolí??

jankabr
3. bře 2014

ahoj, my chodime k doktorce Vomelove primo na Delnicke - pani doktorka je naprosto ok, sestricka je starsi, takze podle nalady nekdy milius jindy sekernice. Jinak maminky - tento patek 7.3. se v Bystrci kona burza pod zastitou klubu maminek Kastanek , a to ve Spolecenskem centru, Odbojarska 9 od 9.00 do 18.00.

sarunatko
3. bře 2014

@zabkapk My chodíme na Absolonovou k MUDr. Sagherové, už je starší, ale na podzim ji tam má snad vystřídat moc milá mladá paní doktorka. tak uvidíme.

evule1982
22. kvě 2014

Ahoj holky, zacinam premyslet nad vyberem pediatra pro nase miminko. Predstavovala bych si nekoho pecliveho, kdo zbytecne nepredepisuje antibiotika a kdo je ochotny diskutovat o pripadnem posunu ockovani ci neockovani nekterych vakcin. Idealne severni cast Brna nebo stred, nekde kde se da zaparkovat. Mate s nekym dobre zkusenosti? Diky. E.

martiska36
22. kvě 2014

@evule1982 dětské středisko Arnika na Myslbekově v Židenicích, my chodíme k Dr. Slaninové a max.spokojenost. Kdyby jsi chtěla vědět víc, klidně se ptej.

malovani
22. kvě 2014

@evule1982 Chodím s dcerou sem: http://janacrhova.sweb.cz/ , jsem moc spokojená, jak s lékařkou, tak se sestřičkou. Jediný problém je parkování...

martiska36
22. kvě 2014

@evule1982 ještě jsem zapomněla - parkování v pohodě, stránky mají www.dsarnika.cz

evule1982
22. kvě 2014

@martiska36 Dekuji, divala jsem se na stranky a vypada to dobre. Jde mi hlavne o to, aby byla lekarka ochotna diskutovat, pokud se na neco zeptam nebo mam na vec jiny nazor a nedivala se na me skrz prsty. A samozrejme taky, aby nic nezanedbala.