• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý zubař pro děti v Litoměřicích. Poraďte

13. června 2010 
Ahoj holky...
Mám prosbu,chystáme se stěhovat k Litoměřicům a už teď jsem nervozní z toho,zda seženu dobrý doktory hlavně pro děti... :frowning2: Nevíte některá o dobré zubařce,která to umí s dětmi a není to pro ni jen další výdělek? :angry: Tady v Ústí jsem s Jneíkem byla několikrát,ale doktorka mu jen řekla otevři pusu a on začal brečet,takže mu jsou 4 a já stále nemám jistotu,že má zdravé zuby... :cry: A když jsem chtěla oťukávat už mladšího teď,tak mi řekla,že je ještě čas.. :unamused: Takže jsem fakt naštvaná a stydím se,že moje děti ještě stále nemají za sebou zubní prohlídku... :frowning2: Budu ráda za každý TIP!!!Děkuji předem moc a moc.. :pensive:
21. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
můžu doporučit v Roudnici nad Labem stomatologii Mudr. Daniel Svoboda - v lednuse stěhují do vlastní mininemocnice ve Vědomicích ( vesnice před Roudnicí když pojedeš z Litoměřic tak je to hnedka u silnice na konci vesnice)
21. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eimmy-moc děkuji... :wink: Jen je problém,že já nejsem řidič,tak leda že bychom občas udělali rodinný výlet... :wink: Ale moc děkuji,zvážím... :wink:
21. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eimmy-stále se snažím pátrat po nějakým tom doktorovi a uvědomila jsem si,že jsem se tě ani nezeptala,zda ten Mudr.Svoboda je dobrý ve vztahu k dětem nebo celkově?Děkuji...Koukala jsem,že i v Litoměřicích je zubařů hodně,ale jak vybrat,abych nedopadla jako tady... :cry: :angry:
13. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek