Dobrý zubař-zubařka z Brna a okolí pro děti, poradíte?

ssimmikk
27. bře 2013

Prosím maminky o doporučení na nějákýho super mudra, který má dobrý přístup dětem a dělá svojí práci kvalitně, chodím s holkama k zubařce pravidelně, ale nyní jsme se neshodly, starší dcerka má kazík na čtyřce, nechtěla vrtat, že máme dávat gel elmex, dávaly jsme a kazík se nezvětšoval, bylo to ok, ale nyní se začal zvětšovat a malá si 2x stěžovala, že jí ten zub pobolívá když jí, když sjem to řekla naší zubařce, tak mi říkala, že plomby na mléčných zoubkách drží hůř, že lepší než vrtat je zoubek vytrhnout, dle mě to lepší není a navíc sjem si i přečetla dost na netu a jsem rozhodnutá, že necháme vrtat a to co nejdříve, aby jí pak zoubek nebolel...prosím doporučte lékaře, co vrtá a řeší kazík hned a to i na mléčných zoubcích a né až je větší a bolí a rozhodně co netrhá, ale i vrtá, někoho kdo má trpělivost, je příjemný na děti a určitě kdo odvádí dobrou práci, pěkně vyvrtá a zadělá a né že vrtne, aby se neřeklo a kydne plombu....děkuji moc, klidně i do IP

marrei
27. bře 2013

MUDr. Kristina Filipi, klinika Sorriso na Nových Sadech v Brně - nám moc pomohla.

veruska007
28. bře 2013

MUDr. Pavel Schwanzer, Slovinská 54. Přešli jsme k němu na doporučení známých od jiné doktorky a jsme moc spokojení. K dětem se chová moc hezky, má tam i speciální pomůcky vyloženě pro děti (světlo do pusy ve tvaru papouška a tak).

lucajdak
28. bře 2013

MuDr. Lerchova, Potocni, Brno Komarov 😉

hrozinka
31. bře 2013

Doporucuji mudr Bělousovovà ordinaci ma v Řečkovicich. Naprosto uzasna doktorka. Sama se boji zubare. Ma lidsky pristup. Zuby prohledne a pak vysvetli co bude delat. Syn u ni byl 3x poprve v roce a neco posadila ho na kreslo, povozila nahoru dolu, pohrali si s vodou, svetlem. Podruhe ve 2 letech zoubky prohledla, pochvalila dala obrazek, po 3ti ve 3 letech Ondrasek se vubec nebal sam pusu otevrel nechal si zuby prohlidnout. Co jsem nezazila jinde pani doktorka prohledne zuby, pozada vas at hybete jazykem do stran, prohmata vam oblicej od oci az dolu, kolem usi i krk. Nikde jinde jsem takovou peci nezazila. 😉