Doporučíte gynekologa v Plzni?

terezka6
17. pro 2016

Ahoj holky, stěhuji se k Plzni a potřebovala bych doporučit šikovného a hlavně vstřícného gynekologa (a ideálně i porodníka v nemocnici), prostě někoho, kdo svému oboru rozumí a dělá ho rád a pečlivě. Máte nějaký tip a osobní zkušenost?

saurauia
17. pro 2016

Mejchar, ale nevím zda ještě bere.

1lenuska1
17. pro 2016

Mé kamarádky si chválí MUDr. Huclovou na Lochotínské (jak je Rondel)... ale není porodník

playholka
17. pro 2016

Já doporučuji Doktorku Tocháčkovou na Denisovo Nábřeží

terezka6
autor
17. pro 2016

@saurauia Ten vypadá skvěle podle recenzí. Slouží i v nějaké nemocnici?

amira2
17. pro 2016

Ahoj já doporučuji Mudr. Petra Krčála, je naprosto úžasný, Není přímo v Plzni má 3 ordinace , Chotěšov, Dobřany a Chlumčany, slouží i v nemocnici. A určitě prijímá.

saurauia
18. pro 2016

@terezka6 to nevím. dřív to býval primář a má vazby na Mulače pokud vím.

msimankova
18. pro 2016

@terezka6 MUDr. Fakanova, neni tedy porodnik, ale skvela - navic u ni ted pracuje MUDr. Cibulkova, ktera dela i prvotrimestralni screeningy na Genetice a spolupracuji i s primarem klatovske gynekologie, ktery chodi delat velke utz.

1tynuse24
26. pro 2016

doporučuji doktorka Rosenbergrová na náměstí 🙂

amira2
28. pro 2016

@msimankova v Klatovech je primářem Kuneš že? výborný lékař , dřív pracoval u Mulačů

msimankova
29. pro 2016

@amira2 jo, Kunes, nemohla jsem si vzpomenout na jmeno 🙂 Sympatak a jeste k tomu velmi schopny.

zuzinka6
29. pro 2016

Já doporučuju Mudr Švece ze Slovan, přešla jsem k němu od Mudr. Fínkové. Je skvělej a i manžel si ho pochvaluje, když k němu chodíme na utz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru