Dům zubní péče pro rodinu a děti Chodov, Pekárek

luciifer
5. led 2016
Ahoj moc vás prosím kdo chodíte nebo mate zkušenost s dum zubní pece Pekárek na Chodově jak jste tam spokojeni mám trochu obavu ze tam jsou lékaři ne Češi dekuju moc 🙂
luciifer
autor
5. led 2016
Nikdo? :-|
sabuse1
5. led 2016
my nechodíme na Chodov, ale do Strašnic a jsme tam spokojení. Na Chodově jsme byli akorát s Nelčou vrtat zub protože tam mají rajský plyn a přístup super
roxycat
5. led 2016
My chodíme do Strašnic, vždy to tam bylo ok.
Pak jsem ale bohužel zjistila, že ok to bylo (resp. paní zubařka) jen proto, že byl malej hodnej.
Pak mu bohužel trhali uši a teď se doktorů bojí.. Tak tam ječel a ona na něj začala řvát: "Jsi normální? Jak se to chováš?!" apd! Malej (3roky) na ní koukal a nechápal, jak byla zlá, bylo mi ho líto 😞
Jako chápu, že v té puse pak nejde moc dělat ale díky ní už nechce k zubařce vůbec! Takhle si tedy jednání dětské zubařky nepředstavuji. :-S
vitoriova
5. led 2016
Toto zařízení nemá dobrou pověst...
sabuse1
5. led 2016
@roxycat: tak to je drsný, s tímhle jsem se tam teda nikdy nesetkala...a to mám tu nejstarší slušně hysterickou, až teď poslední rok bez problémů otevře pusu a nechá si zuby zkontrolovat, předtím hrozně vyváděla, Vítek už dr.2x pokousal, ale nikdy se mi nestalo,že by na něj něják křičela, naopak vždycky jim všem ukáže zrcátko, vysvětlí,že jim spočítá zoubky a celou dobu si s nima povídá, ještě jim k tomu hraje televize což je taky rozptýlí...
luciifer
autor
5. led 2016
A mohu se zeptat jakou ma pověst klidně do IP chci pokud možno abych už nemusela nikam přecházet a mám možnost ještě jiné zubařky
luciifer
autor
5. led 2016
@roxycat tak to je sila to bych teda nechtěla zažít chudák syn od toho jsou klinika pro děti sila :-|
roxycat
5. led 2016
@sabuse1 @luciifer
Jako pekny no 😞
Rikam parkrat ok, pak jednou knoural, tak byla protivna..rikam si, tak nema den.
Ale to, co predvedla pri dalsi navsteve uz jsme tam nesli. :-S

Sem začni psát odpověď...

Odešli