Gynekolog na Kladensku, máte tip?

lokesa
29. kvě 2018

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na Vaše tipy na gynekology (a zda víte jestli přijímají nové pacientky). Stěhuji se a potřebovala bych najít nového lékaře v oblasti Roztok, Kladna, Slaného, Kralup. Děkuji za pomoc.

mamamtbo
29. kvě 2018

Ahoj! Nejlepsi je Majda Matouskova - dela primarku ve Slanem (je tezke se k ni dostat, ale ordinuje i ve Smecne), ja chodim na polikliniku do Kralup k dr. Wohlgemuthovi - je prima, pragmatickej a v poho, jinak nedoporucuji dr. Drahoradovou..kdyz je problem, nechce se ji resit.

lokesa
autor
29. kvě 2018

@mamamtbo Děkuji za radu 🙂. Nevíš náhodou, jestli dr. Wohlgemuth nabírá?

linee
29. kvě 2018

@mamamtbo vidis,jak k dr.drahoradove chodim a nemohu si ji vynachvalit, hodne mi pomohla a nic nezanedbava. Srovnavam se soukromou klinikou v Pze. Kazdopadne maji ted aktualne stop stav.

linee
29. kvě 2018

@lokesa ja byla jeste jednou v ordinaci u Pohla urgentne,vzala mne mladsi dr. kolem 30 a byla take skvela. Myslim,ze tam dokonce i nabiraji. Delsi osobni zkusenost ale nemam.

lucie0205
29. kvě 2018

IP Beauty Kladno. MUDr. Duc Nghia Nguyen ... nejlepší doktor jakého jsem potkala. Doporučuji a posílám odkaz. https://www.gynekologiekladno.cz/nas-team

lokesa
autor
29. kvě 2018

@lucie0205 @linee Děkuji za odpovědi, budu doufat, že mě někdo vezme 🙂.

linee
29. kvě 2018

@lokesa jak psala
@lucie0205,tak jsem se na to divala a Polacka (mladsiho),Cerneho a dr.Nguyena znam z nemocnice na Kladne. Osobne mam zkusenost s dr.Polackem a Cernym a oba mi prisli prijemni a profici. Tak drzim palce

linee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie0205
29. kvě 2018

@lokesa berou jen primář nebere. Zkus uvidíš. Nyguen je fakt super. Je v IP Beauty plus nemocnice Kladno. Když se něco stane a nebo nezdá jedes za nim přímo do nemocnice. Já sem s nim opravdu moc spokojena

mamamtbo
29. kvě 2018

@lokesa Nabira urcite a ma i fb stranky - Gynostema myslim, delal primare ve Slanem..je mu uz pres 40 a i sestru ma fajn.

mamamtbo
29. kvě 2018

@linee Jasny beru, jen za me proste ne🙂

linee
29. kvě 2018

@mamamtbo vzdyt jasne, kazda mame jinou zkusenost.