Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gynekologie Frýdek-Místek. Prosím, doporučíte?

kiluau
15. kvě 2020

Ahoj 🙂 můžete mi některá doporučit dobrého gynekologa ve Frýdku? Nejlépe aby prováděli screeningová vyšetření v každém trimestru a hlavně mi jde o nějaký lidský přístup a šlušné chování. U stávající p. doktorky (v jiném městě) jsem v ohledu chování a přístupu k pacientkám dost nespokojená. Chápu že se denně setkává s tehotnými a je to pro ni rutina, ale říkám si, proč bych si měla tohle období kazit, hlavně když je to moje první těhotenství. Chybí mi dostatek informací a po každém mém dotazu se mi dostane strohé odpovědi, jak kdybych obtěžovala.
Mockrát děkuji za doporučení🙂

majulkaa
15. kvě 2020

@kiluau Chodim uz 11 let do Gynprenu ve Frydku k Dr. Micanikovi a jsem velmi spokojena. Dr. Micanik dela i veskere screeningy v ramci tehotenstvi, takze po celou dobu obou tehotenstvi jsem chodila jen k nemu. Vse mi ochotne vysvetlil, mohla jsem se doptat na cokoli. Pouze v pripade jeho dovolene zaskocil nekdo z ostatnich lekaru v jeho centru, ale i ti jsou velmi prijemni. Sestricky taky moc moc fajn, za mne po vsech stranach opravdu velika spokojenost 😉

majulkaa
15. kvě 2020

@kiluau A jeste bych dodala, ze u druheho detatka nam dr. Micanik velmi brzo odhalil VVV, ale zaroven nas podporil a moc si ho vazim. Verim, ze by se nasli lekari, kteri by nam radili si detatko nenechat, ale my miminko chteli a vazime si, ze nas dr. Micanik naopak podporil. Obzvlast v tehotenstvi je clovek velmi citlivy a nebylo to lehke obdobi... O to vice si jeho pristupu a podpory cenim.

malvinz
12. srp 2020

@majulkaa Ahoj, čtu že chodíš k dr. Míčaníkovi a byla si i na screeningu. Chtěla jsem se zeptat, jsem k němu objednaná na screening - chodím k jinému dr. (jiné město) a slyšela jsem, že partner nemůže jít se mnou přío k němu na UTZ. Je to pravda?

majulkaa
12. srp 2020

@malvinz Zrovna minuly tyden jsem byla na I.trimestralnim screeningu u dalsiho miminka a opravdu ted neni mozne, aby sel i doprovod. Volala jsem jeste den predem a sestricka mi potvrdila, ze jakykoli doprovod ted bohuzel neni mozny. I v cekarne sestricky hlidaji, aby si pacientky nesedaly blizko sebe, ale hledaji vzdy moznost, aby byl dodrzen 2metrovy odstup. Snazi se byt velmi opatrni, coz je myslim taky dobre (obzvlast v tehotenstvi). Byla jsem tedy poprve na screeningu sama, ale zvladli jsme to 😉 Donesla jsem manzelovi alespon 2 fotky 😉 Stejne jsme nemeli hlidani deti, takze bychom to tak jako tak asi horko tezko kombinovali, aby mohl jit i manzel.

malvinz
13. srp 2020

@majulkaa Ty jo tak to mě mrzí, taky jsem se těšila že pujde se mnou. Ale asi máš pravdu, bezpečí důležitější.. Takže on nemůže být ani v čekárně, že?

majulkaa
13. srp 2020

@malvinz No, ani v cekarne... I bez doprovodu tam byva vzdy nekolik cekajicich pacientek a sestricky se fakt snazi, aby nesedel nikdo blizko sebe. Kdyby tam mely byt i doprovody, asi by nemeli sanci ulidat a zajistit bezpecne rozestupy. Takze zatim jen sama bez muze. Ale treba se to do dalsiho screeningu trosku zmirni a treba ten dalsi uz budete moci jit oba 😉

malvinz
14. srp 2020

@majulkaa moc díky za info🙂