Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gynekologie Frýdek-Místek. Prosím, doporučíte?

Gynekologie Frýdek-MístekTěhotenstvíTrimestrNT screeningUltrazvukové vyšetření v těhotenstvíPrenatální screening vrozených vývojových vad
kiluau
15. kvě 2020

Ahoj 🙂 můžete mi některá doporučit dobrého gynekologa ve Frýdku? Nejlépe aby prováděli screeningová vyšetření v každém trimestru a hlavně mi jde o nějaký lidský přístup a šlušné chování. U stávající p. doktorky (v jiném městě) jsem v ohledu chování a přístupu k pacientkám dost nespokojená. Chápu že se denně setkává s tehotnými a je to pro ni rutina, ale říkám si, proč bych si měla tohle období kazit, hlavně když je to moje první těhotenství. Chybí mi dostatek informací a po každém mém dotazu se mi dostane strohé odpovědi, jak kdybych obtěžovala.
Mockrát děkuji za doporučení🙂

majulkaa
15. kvě 2020

@kiluau Chodim uz 11 let do Gynprenu ve Frydku k Dr. Micanikovi a jsem velmi spokojena. Dr. Micanik dela i veskere screeningy v ramci tehotenstvi, takze po celou dobu obou tehotenstvi jsem chodila jen k nemu. Vse mi ochotne vysvetlil, mohla jsem se doptat na cokoli. Pouze v pripade jeho dovolene zaskocil nekdo z ostatnich lekaru v jeho centru, ale i ti jsou velmi prijemni. Sestricky taky moc moc fajn, za mne po vsech stranach opravdu velika spokojenost 😉

majulkaa
15. kvě 2020

@kiluau A jeste bych dodala, ze u druheho detatka nam dr. Micanik velmi brzo odhalil VVV, ale zaroven nas podporil a moc si ho vazim. Verim, ze by se nasli lekari, kteri by nam radili si detatko nenechat, ale my miminko chteli a vazime si, ze nas dr. Micanik naopak podporil. Obzvlast v tehotenstvi je clovek velmi citlivy a nebylo to lehke obdobi... O to vice si jeho pristupu a podpory cenim.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Podobné články

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru