Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gynekologie Praha (popř. Praha - východ). Doporučení?

Přirozené plánování rodičovstvíGynekologieGynekologie Praha - východTěhotenství
kos_atka
5. bře 2020

Hledám opravdu dobrou gynekologii v Praze nebo na Praze-Východ. Moje výborná gynekolozka Jonasova po letech zrušila činnost a bojim se kamkoliv vlezt a její náhradou si nejsem jistá. V minulosti jsem měla nějaké potíže a plánují další těhotenství. Nevadí mi si připlatit. Shanim opravdu důkladného lékaře,co nic nepřehlizi a nabízí ruzne varianty.
Prosím doporučení od maminek, které absolvovala v dane gynekologii těhotenství.
Zkoušela jsem pana doktora Šmerala,ale nepřijímá :/

kos_atka
autor
5. bře 2020

Jinak bych rada místo,kde se objednává na čas a ideálně screeningy taktéž v místě Moje doktorka byla sice draha,ale opravdu prvotřídní Na screeningy me poslala ještě do Gennetu kvůli rizikovým hodnotám (tam jsem už nic neplatila),takže jsem je Nela ďoba dvakrát Byla hodně pecliva, raději vždy nabídla kam zajít,než aby nad vším mavla rukou Očekávám podobnou péči

mmichaella
5. bře 2020

Alexandr Bartak na Proseku. Spicka v oboru, ale v cekarne se ceka i pres objednani pres pulhodinu...ale za to to stoji. Vsechna vysetreni a screeningy si dela sam v ordinaci

jaja01k
5. bře 2020

Chodím do Čimic k MUDr Rozsypalové a jsem moc spokojená. Je pečlivá, všechno ochotně vysvětlí. Neplatím žádné poplatky, za celé těhotenství jsem nezaplatila ani korunu. Sama mi dělala všechna vyšetření včetně screeningu. Objednává na čas, nikdy jsem nečekala déle než 5 minut.

verionka
5. bře 2020

Praha vychod můžu opravdu doporučit dr. Šmehila v Uvalech. Vlakem z centra je to necelou půlhodinu a za mě skvely. Pečlivý, kontroly na čas, za nic se zbytečně neplatí a v těhotenství veškerá péče u něj včetně screeningu 😉

zoyee
7. bře 2020

Souhlasím s @mmichaella, dr. Barták je špička v oboru 👍

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru