Hledám pediatra v Brně Bystrci a okolí

cikeed
16. dub 2015

Ahoj, bydlím v Bystrci a hledám pediatra pro moje dítě, které se narodí cca za dva měsíce. Prosím poraďte, která doktorka/doktor má dobrý přístup, jak k dětem, tak i k maminkám. Dívala jsem se na recenze na známý lékař, ale ty mi zatím vůbec nepomohly. Vždycky tam bylo nějaké negativum. Ráda bych, aby byl/byla doktor/ka příjemný/á a profesionální. Děkuji za vaše názory.

ivule732
17. únor 2016

Ahooj Cikeed, prosim te, nasla jsi tedy z Bystrce nejakeho dobreho pediatra? Jsem ted v uplne stejne situaci jako ty, take mi recenze na znamy lekar moc nepomohly.

cikeed
autor
23. únor 2016

Ahoj, nakonec jsem zvolila paní doktorku Veselou (v Maxu). Je fajn, příjemná. Syn zatím nebyl nemocný, tak v této chvíli neporeferuju, jak se staví k nemocným. Při první návštěvě doma na mě zanechala dobrý dojem a ten si drží dále. Snad ti to pomůže v rozhodování.

ivule732
26. únor 2016

Ja si ji nakonec take vybrala 🙂 Dekuji. Ja s ni mluvila po telefonu a zdala se mi hrozne prijemna.. Akorat jsem se ji zapomnela zeptat,zda chodi domu k pacientum a podle toho co pises chodi, tak z toho mam velkou radost.

barca_z
4. dub 2016

Ahoj holky. Taky chodim k Dr. Vesele a musim rict, ze zacinam byt nespokojena. Maly je porad nemocny, mel i atb v 6 mesicich, tak odkladame ockovani a pani doktorka se tvari jako by to byla moje chyba! Prijde mi, ze se chova mile dokud vse probiha bez problemu, ale pokud je nejaka komplikace, tak uz moc mila neni ☹
Je fakt, ze s detmi to umi, min uz s ustaranymi rodici...

ivule732
24. dub 2016

Tak jsem byla u ni poprve s malym a musim rict,ze me docela nastvala. Prvni navstevu s novorozencem bych ocekavala teda na uplne jine urovni,nez pani Dr.predvedla. Bylo to jako ve fabrice na bezicim pasu,hrr frr a rychle pryc.. Kdyz jsem se ji ptala na otazky co jsem mela vypsane,jeji odpoved znela skoro na vse,ze je to normalni,aniz by se tema myma otazkama blize zabyvala a maleho dukladneji zkontrolovaa.. Mela jsem i pocit,ze ji svymi dotazy obtezuji. No dam ji jeste sanci,treba nemela svuj den..ale jestli hodla byt takova standartne,odchazime od ni...

cikeed
autor
24. dub 2016

@ivule732 No, ona z ničeho nedělá vědu a ono opravdu hromada věcí je normálních, i když se ti to třeba nezdá. Ale jasně, nemusí sedět každému. Jak jsem psala výše, malý nebyl nikdy nemocný a ani neměl žádný problém. A na mé dotazy mi vždy odpověděla, ale já těch otázek moc nemívám. Pokud ti nebude sedět, chapu, že odejdeš, jednala bych stejně.