Jak nalézt stomatologa? Všude mají plno

jmalko
3. kvě 2010

Dobrý den, náš problém tkví v tom, že urputně hledáme stomatologa a všude nás odmítají větou : "Nové pacienty nepřijímáme" ☹ Naše paní Dr., ke které jsem chodila od svých dětských let jde do důchodu a nenašla za sebe náhradu, tudíž nám bylo po tom co jsem se zeptala oznámeno, že si máme hledat jiného stomatologa. Poradíte mi "jak se vnutit" a jak sehnat dobrého stomatologa pro svého syna (prohlídky jsou povinné) a celou naši 3 člennou rodinu, když nás nikdo nechce vzít? Kdyby jste měly nějaký tip - region Chotěbořsko (Vysočina), nebo Hlinecko (Pardubický kraj) napište mi. Děkuji.

mmorgana
3. kvě 2010

A koukala jsi se na stránky České stomatologické komory? http://www.dent.cz/detail-text.php?id_strana=2&...

jmalko
autor
3. kvě 2010

nekoukala ...protože o nich nevím ...díky za tip, juknu tam😉

jmalko
autor
3. kvě 2010

tak jsem na tu stránku koukala a nepotěšilo mě to :( ...v okruhu 40 km, žádný registrující lékař :(

pattie
5. kvě 2010

Ona by Ti správě měla pomoci Tvoje zdravotní pojišťovna a na Tvůj dotaz by Ti měli poslat seznam stomatologů, kteří přijímají v Tvém okolí. Ale je to dost pofiderní, protože jsem se u nich dotazovala na zubaře pro dítě a poslali mi sice z Prahy 5, alě někde v horní dolní... ☹()

kristi
5. kvě 2010

no,tak to vyres nejakym soukromnikem, zase tak sileny to neni. Ja platim v Pze za preventivku 200 Kc a navic jsou tam neuveritelne hodni a milí

jabber
5. kvě 2010

Zkus se zeptat vašeho pediatra, určitě nějaké dětské stomatology zná - nám zubařku doporučila taky naše dětská 😉

jmisa
6. kvě 2010

Já nakonec udala syna u manželova zubaře, ale současně mi bylo řečeno sestřičkou, že se pan doktor s dětma nepere. Tak snad aspoń absolvujeme ty základní preventivky bez problémů, doufám, že zoubky budou v pořádku a než bude mít syn rozum, tak to nějak zmáknem.
Jinak nevím, sehnat tady v Praze zubaře a ještě k tomu hodného zubaře je taky problém. K nějakému, co se s dětma nemaže jít nechci, protože nechci, aby se zubaře bál jako jsme se báli my.

Kristi, kam chodíš k zubaři? To je slušná cena. co já koukala na prevence, tak většinou se to pohybovalo kolem 400-500.

kristi
6. kvě 2010

jmisa, klinika Dentyl na Praze 2

germik
6. kvě 2010

jmisa - my chodíme na Prahu 10 sem: http://praha10.pekarek.eu/o-nas
Teda boli sme len raz, doktorka strašne milá aj všetci ostatní, detský kútik, super ordin.hodiny až do 19hod...atd. A viem že zatial bez problémov prijímajú nových pacientov

jmisa
6. kvě 2010

Holky, díky za tipy. V červnu jdeme k manžovu dr., tak uvidíme, jak to bude probíhat. Pan doktor je moc milej, ale nevím, co vyvede náš prcek. Mně doma pusinu otevře, když mu jdu čistit tesáky 😀

Pekárka jsem zkoumala taky, protože chodím naproti na gyndu.

morgan
6. kvě 2010

Ahoj, taky jsme byli u Pekárka, teda u dr. Bussové v jeho centru a naprostá spokojenost. Je vidět, že tam jsou na děti zaměřený a nemají problém 🙂

berenika39
6. kvě 2010

taky jsme u pekárka, mudr. kunstová, naprostá spokojenost. nemám ted svého zubaře, stěhovali jsme se, tak asi tam skončím taky 😎

jmalko
autor
16. kvě 2010

Ahojky holky, tak jsem malého nakonec "udala" :D ...podařilo se mi překecat sestřičku u jednoho zubaře, který je nedaleko a trošku nám taky pomohl náš pediatr, který se za nás přimluvil 😉 Jsme tam objednaní za 3.týdny, tak uvidíme, jaký pan doktor bude 🙂 S tou zdravotní pojišťovnou jsem to ani nezkoušela, to jsem si nechávala jako poslední variantu.