Operace dětské kýly bez hospitalizace, Morava

cherralie
4. lis 2017

Maminky, neznate nejakou kliniku (idealne na Morave), kde operuji detske kyly bez hospitalizace, a matka je posledni a prvni clovek, koho dite vidi pri anestezii?

V Praze vim o Amedu a detske chirurgii s.r.o., ale mame to pres 300km☹.

janulkakraniska
4. lis 2017

Já byla se synkem sice ne s kylou,ale měl obrovskou cystu ve varlatech.
I přes 2 denní hospitalizaci bylo absolutně všechno v pořádku.
Není občas potřeba se bát ani v klasické nemocnici.
Přeji hodně štěstí!❤

cherralie
autor
4. lis 2017

@janulkakraniska Dekuji za reakci. Nejde mi ani tak o hospitalizaci, ale spis o tu moznost byt s nim, pojud je pri vedomi. To mi v klasicke nemocnici vubec nedovoli (hovorim o FN Olomouc), nechaji ho po operaci na dospavacim pokoji asi 2 hodiny, kam nesmim. Na operaci ho odvezou beze me. To ho zlomi.

z_kopretinka
4. lis 2017

@cherralie mam za sebou celkem 4 ruzne operace, sice vse az po 18, ale z vlastni zkusenosti vim, ze na dospavaku si pamatuju sotva 10% deni. Jen ze jsem na poslednich dvou zvracela, ze se me porad ptali na jmeno a todne cislo a ja nez odpovedela zase odpadla. Za me tedy vidim prinos pak spis by na pokoji az prijde k sobe. Prevoz nekam dal jen kvuli jednodenni chirurgii vidi. Spis jako minus. Posledni operaci jsem mela zlucnik prave v rezimu jednodenni a laparkou a teda cesta domu po cca 19h od zakroku byla priserna. To jsme jeli tak 15 minut. Ono sice jsou jen male ranky, ale ten zasah uvnitr je porad stejny.

purplelucy
4. lis 2017

Dobrý den, v září jsem byla s dvouměsíčním synem na operaci tříselné kýly ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. V 7 hodin jsme přijeli do nemocnice, v 9 hodin ho vzali na sál a za 45 min mi ho přivezli zpátky po operaci, trošku se začal už probírat. Takže byl beze mě opravdu jen těch 45 min. Domů nás pustili druhý den hned po vizitě. Přeji hodně štěstí

cherralie
autor
4. lis 2017

@z_kopretinka diky, promin, ale jemu je 2,5. Mam uz za sebou take nejake zakroky, tudiz mam predstavu. Ja treba byla po probuzeni uplne v poradku a hned jsem chodila.

cherralie
autor
4. lis 2017

@purplelucy to je super. Mozna ta Olomouc je zkostnatela. Byla tam nedavno kamaradka se syn a takhle to bohuzel probihalo☹.

gepe
4. lis 2017

@cherralie syn nas v 3m triselnou kylu. Prevzali na sál, ze sálu na JIP ( dávají tam miminka na 2h pro jistotu), pak za mnou na pokoj, kde se i probral. Avšak daleko - Praha Thomayer. Tvého už by dali rovnou na pokoj.
Zjistí si, kde mají pokoje pro rodiče s dětmi - měl by být a do tří let dítěte bez poplatku avšak mozna hodnotit budete s někým sdílet. Samostatný za poplatek. Jo a taky den po, jsme šli domu - v neděli příjem, v pondělí řez, Jerry domu.

cherralie
autor
4. lis 2017

@gepe Praha Motol neco podobneho, ale na Morave je zrejme praxe jina:-/.

janikas85
4. lis 2017

@cherralie http://mapoh.cz/ zkuste se podívat na tohle...já zkušenost nemám,jen vím,že to existuje.

sonisek
4. lis 2017

malej byl na operaci kyly ve 2,5 letech..jeden den prijem, druhy den operace, treti den domu. Pred operaci mu dali vypit uklidnovak, takze vlastne ani nevnimal, ze ho odvazeji. A po operaci ho privezli temer hned a dospaval se mnou na pokoji. Ja si tenkrat vzala nadstandart a byla jsem za to rada a s malym jsem byla celou dobu v nemocnici.

vladenkamaminka
Autor odpověď smazal
Zobraz