Kam můžu se synem na kontrolu kyčlí bez objednání? Praha

Poradte prosím, kam můžu s prckem na kontrolu kyčlí bez objednání...Už jsme teda prošvihli 6-tý týden, protože obě moje další děti byly nemocné a dr. říkala, že nevadí, když to o týden odložíme, ale stejně nevím, kam se vrtnout. Doporučila nám Polikliniku Lípa, ale tam jsem volala v půli května a už nebyl termín a pak něco v Kartouzské, že se tam může bez objednání, tam jsem právě měla namířeno, ale nemůžu na netu nic najít. Klidně zajedu i jinam....
estrellita
7. čer 2011
Na poliklinice v Kartouzske mysli tvoje doktora MUDR. Chladka, ale ten rozhodne nebere bez objednani. najdi si ho na internetu a objednej se, je jedno, ze jste nestihli v 6N, hlavni je tam jit, ale jestli prijdes bez objednani, tak bude asi hodne neprijemnej. Takze byt tebou, neriskla bych to. Jinak je to profik a dobry doktor.
anicka164
7. čer 2011
Souhlasím s etrellitou. Jednou jsem u Chládka byla už jako větší dítě a zrovna se dost zlobil, že tam měl někoho bez objednání a pak sestra komentovala, že tam někdo přišel bez látkové pleny pod miminko. Ale jako doktor byl super, můj problém vyřešil, poradil a byl u toho milej. Doporučuju.
dana3262
7. čer 2011
U nas na P-6 v Bechynove ulici je doktor Kubiče, je tam myslim 2x tydne asi 2-3hodiny a bere bez objednani, takze to tam nekdy podle toho vypada.
baarca
7. čer 2011
Na Bulovce stačí zavolat a klidně malé miminko vezmou druhý den. A pak se tam stejně čeká někdy šíleně dlouho, objednání-neobjednání. Jen ale koukám, že jsi z druhého konce Prahy, tak to asi není úplně nejlepší tip.
marton
8. čer 2011
Ahoj,doporučuji poliklinika na Praze 3,Olšanská ul.,MUDr.Meluzín.Najdeš ho na netu.Musíš se objednat,ale je moc příjemný i jeho sestřička.Mám s ním letitou zkušenost 🙂 .
gtver
8. čer 2011
MUDr. Vojtěch Babánek, Zárubova 497/33, 142 00 Praha-Kamýk dělá preventivní kontroly kyčlí bez objednání každé pondělí 7:30-10:00.

Začni psát odpověď...

Odešli