Kam s dítkem na kožní v Brně? Poraďte prosím 🙂

dalilenka
23. čer 2010

Ahojky všichni, mám prosbičku. Paní doktorka nás chce poslat na kožní. Do Dětské jít nechceme, ale žádného dobrého kožaře či dobrou kožařku neznáme. Poradíte? Díky moc.

lucifer
23. čer 2010

Se synem jsem tam nebyla, ale chodím tam já a paní doktorka bere i děti, je to na Masaryčce v budově polikliniky MUDr. Hana Nechvátalová nebo ještě je tam s ní v ordinaci MUDr. Zichová. S oběma mám velmi dobrou zkušenost, velmi milé paní doktorky, profesionální přístup.

dalilenka
autor
23. čer 2010

lucifer, díky. Jinak nikdo nikoho v Brně neznáte? 😲 😀

artuse
23. čer 2010

dětští kožní lékaři jsou v poliklinice Bílý dům na Žerotínově nám., my chodíme k dr. Novotné - http://www.cdozs.cz/

dalilenka
autor
24. čer 2010

artuse, taky díky za tip🙂.

petapi
24. čer 2010

@dalilenka my teď chodíme k dr. Pellarové na Smetanové ul., je milá, hodná, má příjemnou sestřičku, není (aspoň teda, když jsme tam byli my) celá oblečená v bílé barvě, takže se děti míň bojí. raději volí co nejmíň bolestné varianty léčby, dcera dostala bonbón, obrázek, prostě to tam bylo fajn, akorát horší přístup s kočárkem, sice tam jsou kolejnice, ale na náš kočárek moc úzký, mě teda schody v ničem nebrání,umím v poho vydrncat, jenže druhou půlku dveří zabraly neotvíratelné dveře, takže jsem se tam dostávala fakt blbě.
a vaše paní dr vám nedala na nikoho kontakt?

dalilenka
autor
24. čer 2010

@petapi Díky za odpověď. 🙂 Paní doktorka nám zatím kontakt nedala, možná až tam půjdeme na kontrolu po neštovicích, tak nám někoho doporučí. Malej má něco na prstíku, nejdřív jsem si myslela, že si tam něco zapichl. Ale teď se mu zvětšilo a celkem si stěžuje, že ho to pobolívá. Příjde nám to jak bradavička (navíc manžel na to jako dítko celkem trpěl). Ale když jsme teď byli u paní doktorky, že máme neštovice, tak jsem jí to ukazovala, a jí se to jako bradavička nezdá. A že až půjdeme na kontrolu po neštovicích, že nám dá doporučení na kožní, ať se na to podívají. A tak bych ráda měla nějaký tip, kam jít. 😉

binki
25. čer 2010

Bílý dům...

dalilenka
autor
26. čer 2010

@binki a chodíte tam k někomu konkrétnímu? 🙂

dalilenka
autor
28. čer 2010

Jé, já se dívám, že jsem binki ani nepoděkovala za odpověď, tak se nezlob a díky. 😀

binki
28. čer 2010

😀 ne, šli jsme tam jen jednou bez objednání, jen s doporučením od obvodní...

dalilenka
autor
1. črc 2010

binki děkuji moc. 🙂