Kdy jít přihlásit miminko k doktorovi?

lenus202
3. pro 2013

Chtěla bych se zeptat, kdy jste se šli mimčo přihlásit k doktorovi? Já jsem ve 6 měsíci a všichni mi už říkají, že je nejvyšší čas...poraďte, díky 🙂

laurital
3. pro 2013

@lenus202 Já bych si zjistila reference a obvolala přímo lékaře, je také možné, že vámi vybraný nebude přijímat nové pacienty.Jinak přihlásit jsem byla na prohlídce po návratu z porodnice, u nás to probíhalo tak, že jsem Dr. zavolala, že nás pustili z porodnice a ona určila termín, kdy máme přijít.Zpravidla je to do pěti dnů.

zuza01
3. pro 2013

Určitě už hledejte 🙂 Jinak u nás - Česká Lípa - jsme na propouštěcí zprávě z porodnice měli napsáno do 48 hodin od propuštění k dětskému dr.

blahova_andrea
3. pro 2013

já rodila předčasně, takže přítel šel k nejbližší dr. zjistit zda by nás vzala, protože v porodnici chtějí po porodu znát lékaře, který dítě převezme do péče. takže mi to přítel pak posílal v sms. co vím, tak většina maminek se jde domluvit s konkrétním pediatrem nejdřív kolem 7m těhotenství, dr. si předběžně poznamená budoucího pacienta a maminka má v porodnici co nahlásit. v den propuštění se obvykle volá dr., že jdete z porodnice a buď se domluvíte na návštěvě u vás doma nebo rovnou v ordinaci 😉

breberka
3. pro 2013

@lenus202 já se byla u prvního domluvit tak v půlce těhotensvtí, jestli nás vezme a pak jsme jí při propouštění z porodnice volali, jestli ji máme hned navštívit nebo druhý den. uUnás chtěji v porodnici nahlásit, kdo bude náš dětský lékař 😉

andelka
3. pro 2013

Kolem 30tt a teda natěsno, vzala nás až čtvrtá. Takže čím dřív tím líp.

romcovaklarka
3. pro 2013

Já jsem se předběžně přihlásila kolem 22tt.

luciesofi
3. pro 2013

Doporucuju cca v pulce tehotenstvi 🙂 Takze mas nejvyssi cas 🙂
@lenus202

pppxx
3. pro 2013

Volala jsem vybrane doktorce par mesicu pred terminem porodu, pote ihned po propusteni z porodnice, prohlidka byla druhy den

lenus202
autor
4. pro 2013

Tak už to mám zařízený 🙂 a přesně jak píšete, máme zavolat v den, kdy nás pustí z porodnice a paní doktorka musí do 48 hodin přijít kouknout na miminko...děkuju