Kdy nahlásit nenarozené mimi k dětské doktorce?

kachnik
15. lis 2007

Holky hlásíte nenarozené mimi k dětské doktorce s tím, že až se narodí, tak k ní půjdete na první kontrolu?

kristi
15. lis 2007

ja si volala predem,abych vedela, zda bere novy mimca nebo ne a pote jsem ji zavolala, ze uz jsme doma a ona na prvni prohlidku prisla..

kachnik
autor
15. lis 2007

Mám tu taky u nás v merku jednu doktorku, je to pár kroků, jen jsem ale chtěla zjistit jaká je. Kristi, ty jsi věděla od někoho jaká je nebo jsi to riskla? Já nechci žádnou starou a protivnou babu, která vše odflákne...

nilita
15. lis 2007

Ahuj já si taky volila předem.. 😉 🙂 takže po porodu jsem měla jasno ke komu svěřit malou.

andilek
15. lis 2007

v porodnici se mě ptali kterou dr. jsme si zvolili, tak jsem jen nahlásila jméno a ještě v den propuštění jsem ji kontatkovala a ona se zastavila u nás doma, byla to má dětská lékařka, tak jsem tušila, že nás vezme 😉

mkr
15. lis 2007

já bych se tam určitě šla zeptat jestli berou, abys pak na rychlo někoho nehledala.jinak já malou dám k dětský, ke který jsem chodila já,mám i razítko v těhu průkazce nějaký porodnice to chtějí vědět

zany
15. lis 2007

My máme mojí doktorku z dětství 🙂 Švagrová mi to u ní domluvila, když tam byla... Chodí k ní všechny děti z rodiny 🙂 Pak jsem jí jen po porodu volala a domluvila se kdy máme přijít, protože ona domů nechodí... 😒 Ale jinak je fajn, strašně příjemná k dětem i k dospělým 🙂

dermajetics
15. lis 2007

ahoj holky,já mám taky svoji doktroku,ke které jsem chodila já sama.Ptala jsem se,jestli nás vezme a pak po porodu a propuštění z porodnice mi mamka zanesla k ní papíry a doktroka ji řekla který den k nám domů přijede.

majka07
16. lis 2007

ahoj, já si mudr zajistila před porodem asi 14 dní, řekla mi, že až budeme doma, tak ať zavolám, že se u nás zastaví. V porodnici se nás ptaly, jakou máme vybranou mudr.

ina.b
16. lis 2007

ahoj, nás se taky ptali v porodnici, kterého pediatra jsme vybrali a oni to pak sami zařídili. Druhý den po propuštění z nemocnice k nám přišla zdravotní sestra od naší pediatričky, malou prohlédla a objednala nás do poradny.

makelka
16. lis 2007

Ahoj, tak já jsem malýho taky přihlásila ještě před porodem, když jsem chodila do kurzu, tak tam měl přednášku - máme pediatra 🙂 a moc se mi líbil, perfektní přístup, milej člověk a mám s ním opravdu jen skvělé zkušenosti. Sám má roční dceru, tak se do věcí kolikrát vžije opravdu jako rodič a když příjdu i se sebemenší blbinou, nikdy se neksichtí, jako jsem to zažila u mé doktroky, když jsem byla malá. Hned ten den, co jsme přišli z porodnice za náma dorazil domů, malýho prohlídl, taktéž po týdnu a 14 dnech u nás byl i s váhou, takže skvělej chlapík 🙂 Je opravdu lepší zjistit si reference předem 😵

jabber
16. lis 2007

Já jsem nás u dětský doktorky přihlásila asi měsíc před porodem, abych měla čas najít jinou, kdyby tahle nebrala nové pacienty. Taky chtěli v porodnici vidět, že v těhotenské průkazce mám registrujícího dětského lékaře, prý aby měli jistotu, že je zajištěná návazná péče 🙂 A když nás pustili domů, tak jsem jí zavolala a druhý den byla u nás 😉

asiko
17. lis 2007

ahoj,taky mi říkali,že u nás v porodnici chtějí jméno pediatra vědět, aby mu mohly poslat zprávu

varfa
17. lis 2007

Já jsem si zašla za doktorkou ve čtvrteka ona mi dala takový papír,který ukážu v porodnici a pak mám zavolat až nás propustí.Optala jsem se na ní maminky v čekárně 😅

anney
17. lis 2007

Ahoj, mě se hned v porodce ptali na jméno pediatra.pokud by jsi žádnýho nevěděla, doporučí ti nějakého, který tě 100% vezme.Hned , jak nás z porodky propustili, musela jsem mu volat.Sestra mě pozvala do poradny na kontrolu.Někteří dr. chodí i domů, my však museli do ordinace.Tak to u nás chodí běžně. 🙂

mysulka
18. lis 2007

Ahojky, tak mě se na doktorku ptal gynekolog už teď (cca 2 měsíce před porodem) a psal si to do karty + u nás to chce vědět i porodnice před porodem, nebo jako při příjmu na porod. Měla jsem jí oťuklou z netu a ještě dělala přednášky na mém předporodním kurzu, tam mě to utvrdilo, pak jsem k ní zašla a jen si nás poznamenala a po propuštění se mám ozvat a že se u nás staví po porodu, i když jsem mimo její město působení, což je pro mě super 😉

Jinak jak jsem vypozorovala, tak od ledna asi vezmou všechny malinkaté pacienty, ale do prosince se už rozmýšlí, nevím proč, ale pokud máte termín ještě letos, tak bych si jí určitě vybrala a ozvala se jí co nejdřív, jistota je jistota a jsou to přeci jen naši drobečkové 🙂

kachnik
autor
19. lis 2007

Tak už jsem dnes přihlásila mimi k dětské doktorce, kterou mám fakt pár kroků. Mám ji informovat než pojedeme z porodnice domů a nebo hned jak dorazíme a domluvíme se na první prohlídce. Mají příjemnou ordinaci, sestřička i doktorka též, tak hurááá.