Kvalitní dětská zubařka v Chrudimi. Poraďte

janier
6. únor 2009

Ahojky, chci Vás poprosit, jestli mi můžete doporučit zubařku v Chrudimi, která bere i malé děti? Malé je rok, má osm zoubků, tak bych ji chtěla vzít na první prohlídku, ale nevim o žádné dobré zubařce ☹ . Moc Vám děkuji 🙂

garfieldmail1
7. únor 2009

Ahoj, nejsem z Chrudimi, ale z Ostravy. Hledala jsem nějakou dobrou zubařku tady a velice mi pomohly stránky www.znamylekar.cz . Zkus tam mrknout, třeba tam bude nějaká kvalitní zubařka z Chrudimi, která si ví rady s dětma 😉

hakanka
9. únor 2009

ahoj, jedna dobrý zubařka sídlí nedaleko benajmínka (modrý svět), si ted nevzpomenu, jak se jmenuje ulice ani zubařka, ale je to ulice, kde je kino (jdeš kolem školky, kina...). maminky si ji moc chválí.

janier
autor
9. únor 2009

Ahojky 🙂
garfieldmail1:Díky, už sem tam mrkla a docela mi to pomohlo 😉
hakanka: Vím kde je modrý svět, kino i školka, ale o žádné zubařce která by tam měla ordinaci nevim 😒 . Tak kdyby sis vzpomněla jak se jmenuje, bylo by to super. Díky moc 😉

bossova
10. únor 2009

Ahojda 🙂 ta paní doktorka se jmenuje Šafaříková a tel:469622561 je moc hodná a šikovná.

janier
autor
11. únor 2009

Bossova: Moc děkuji,obvolám a snad nás někdo veme 😉

harvyova
25. únor 2009

Janier: já jsem dceru také objednávala k dr. Šafaříkové (jdeme tam za měsíc). Mám na ni jen dobré reference a hlavně ji od vidění znám a vím, že působí mile, což je pro děti taky důležité. Jinak ordinaci tam má teprve rok, dva, je to nový rohový dům asi 100 metrů od kina.