Lékaři v Olomouci, poraďte dobré

kukuiii
21. říj 2012

Pěkné odpoledne všem, ještě jsem tu nikdy nepřispívala, ale i přesto bych Vás ráda požádala o radu. Budeme se s dcerkou, která má 4,5 roku stěhovat do Olomouce a hledáme dobré lékaře, ke kterým bychom chodily. Dětský lékař, zubař, lékař pro dospělé, gynekolog atd. Moc děkuji za každou radu 🙂

evulinkab
21. říj 2012

Ahoj, jsem z Olomouce, takže ti mužu poradit.
Dětský lékař- záleží, v jaké časti Olomouce budete bydlet??...přece jen dojiždet potom s nemocnou dcerkou na druhý konec mesta by asi nebylo uplne dobré.
Co se týká zubaře, tak za sebe doporučuji doktorku Janu Tvrdou, má ordinaci na Jánského ulici, je moc přijemná, má neco málo pod 40(tipuji) a je rychlá, pečlivá a ačkoliv jsem se vždycky bála chodit k zubařum, tak u ni ten strach uplne vymizel.Nevim ale, jestli jeste přijímá nové pacienty, každopádne zkusit tam mužeš zavolat.Čislo ti pak mužu nechat v interní pošte, kdybys chtela.
Gynekolog-doporučuji zavolat si do G-centra, je tam pod jednou střechou spoustu dobrých gynekologu, sidlí primo na Horním namesti, naproti radnice)..jejich webovky www.g-centrum.cz

zlatelevizeedna
21. říj 2012

Ja chodim na gynekologii k MUDr. Miloslavu Zdrahalovi, ordinaci ma na poliklinice u trznice. Je vyborny, jen ma dlouhe objednaci lhuty a cekaci doby v cekarne.

lucifereeek
21. říj 2012

ahoj, já chodím taky na gyndu k MUDR. Zdráhalovi jak píše @zlatelevizeedna a je fakt super, i ten jeho přístup a tak - jsem prostě spokojená 🙂 k dětské chodíme do stejné budovy k p. Danuší Pínové, zatím nemůžu nic špatného říct, dá se s ní na čemkoliv domluvit. K zubaři chodím k Sylvě Vlachopulosové - ta je taky super, pomohla mi překonat ten hodně velký strach ze zubařů - a k obvodní chodím k Sylvě Otrubové - stěžovat si nemůžu, ale zatím jsem u ní jen krátce. Vybírala jsem si všechny dle recenzí na znamylekar.cz 😉

cuma
22. říj 2012

Zubaře mohu doporučit doktora Hajdu ve Spei - chodí k ní dospělí i malá,je moc hodný a s dětmi i dospělými to umí. K obvodním chodím do Moje ambulance -je tam více doktorů,mají otevřeno do 19hodin a objednává se telefonicky nebo přes net na určitou dobu,což mi vyhovuje,že nemusím vůbec čekat a je to rychlovka.Gynekologie - doktroka Schubertová,ale již několik let má plno.
s malou chodíme k Flugerové do Fluped ve Slavoníně, je moc hodná a mi to máme u nosu,což je super.
jinak ať se ti v Olomouci líbí