• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám změnit doktorku? Neudělala CRP, předepsala chybně ATB

18. ledna 2014 
Jen tak od pohledu do krku předepsala dceři 2,5r na bolavý krk její první atb. Neudělala crp, které má přímo v ordinaci. Dcera měla špatnou reakci na atb zvracela celý den a byla malátná. Na základě dodatečně udělaných stěrů z krku se ukázalo, že je to jenom viróza. Naštěstí dostala jen jednu dávku, ale podle původního plánu je měla brát deset dnů :( Naše dr. je už celkem stará a může každou chvíli odejít do důchodu. Tak si říkám, jestli bych radši neměla jít dceru nahlásit k jiné dětské doktorce a že jich tu je na výběr asi 3 další. Co si myslíte?
17. led 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bych na nic nečekala a mazala k jiné doktorce, kor když máte z čeho vybírat :wink:
17. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
šla bych k jiné doktorce :wink:
17. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Doktorku bych změnila. :wink:
17. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Určitě, tohle by se opakovalo celé dětství malé a zbytečně, atb nejsou nic dobrého pro imunitu do budoucna, pro střeva. Dnes je to s tím crp mnohem komfortnější, nebolí to a výsledek hned.
17. led 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
šla bych k jiné lékařce
17. led 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Určitě bych šla k jiné doktorce.
18. led 2014 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě bych šla k jiné doktorce. Sama mám podobnou špatnou zkušenost z dětství. Moje doktorka vše řešila jediným antibiotikem. Skončilo to tím, že mi poškodila játra. Ne nějak extrémně, ale od té doby mám problém s vysokými jaterními testy.
18. led 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě změň doktorku :slight_smile:
18. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Určitě se vypravte k jiné doktorce...
18. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek