Mám změnit doktorku? Neudělala CRP, předepsala chybně ATB

hadeline
17. led 2014

Jen tak od pohledu do krku předepsala dceři 2,5r na bolavý krk její první atb. Neudělala crp, které má přímo v ordinaci. Dcera měla špatnou reakci na atb zvracela celý den a byla malátná. Na základě dodatečně udělaných stěrů z krku se ukázalo, že je to jenom viróza. Naštěstí dostala jen jednu dávku, ale podle původního plánu je měla brát deset dnů :( Naše dr. je už celkem stará a může každou chvíli odejít do důchodu. Tak si říkám, jestli bych radši neměla jít dceru nahlásit k jiné dětské doktorce a že jich tu je na výběr asi 3 další. Co si myslíte?

evikmi
17. led 2014

asi bych na nic nečekala a mazala k jiné doktorce, kor když máte z čeho vybírat 😉

kytkakvete
17. led 2014

šla bych k jiné doktorce 😉

smecka
17. led 2014

Doktorku bych změnila. 😉

berenika39
17. led 2014

Určitě, tohle by se opakovalo celé dětství malé a zbytečně, atb nejsou nic dobrého pro imunitu do budoucna, pro střeva. Dnes je to s tím crp mnohem komfortnější, nebolí to a výsledek hned.

petrusew
17. led 2014

šla bych k jiné lékařce

lucieandrlova
18. led 2014

Určitě bych šla k jiné doktorce.

honeypet
18. led 2014

určitě bych šla k jiné doktorce. Sama mám podobnou špatnou zkušenost z dětství. Moje doktorka vše řešila jediným antibiotikem. Skončilo to tím, že mi poškodila játra. Ne nějak extrémně, ale od té doby mám problém s vysokými jaterními testy.

hanny85
18. led 2014

určitě změň doktorku 🙂

abalajda
18. led 2014

Určitě se vypravte k jiné doktorce...