Máte tip na doktorku, ktorá nastreluje náušničky? Praha

lullka30
4. zář 2007

Nemate nejaky tip na Mudru, ktora nastreluje miminkam nausnicky v Prahe?

pipisek
5. zář 2007

ahoj lullka

náušnice nastřeluje náš dr. na prosecké poliklinice, ale nemám na něj ohledně nastřelování žádné reference, ani dobré ani špatné.Chci je nechat malé také nastřelit, ale zatím je nám teprv měsíc a kousek a k dr. jdeme příští týden, tak se zeptám, kdy je to optimální. S nastřelením nemám žádnou zkušenost, první dcera má klasicky píchnuté uši.

MUDr. Ctibor Dostál | Lékařská praxe dětí a dorostu
Lovosická 40, 190 00 Praha 9 | Tel.: +420 266 010 119
E-mail: c.dostal@seznam.cz

mapris
6. zář 2007

lullka30,
ja jsem nechavala dceri nastrelit nausnice myslim nekde v bohnicich a byla jsem velice spokojena. Dostala jsem tip od jedne doktorky. Momentalne jsem mimo cr, ale pristi tyden budu v pze. Tak kdybys chtela, tak napis do ip a zkusim ti doma najit nekde tu adresu.

lullka30
autor
6. zář 2007

Holky, diky za tip.Ja mam cislo na jednu doktorku na Budejovickej, ale ona nastreluje az po 2.ockovani a ja by som chcela nastrelit Natalke uz teraz.

mapris
7. zář 2007

lulka30,
tak to nevim, jestli uspejes. Tahle co nam nastrelovala, tak taky se ptala na ockovani, a nase detska nam taky doporucila az po prvnim ockovani. Kdyz jsou nastreleny, tak je jedno, kdy, protoze ty pecicky si deti nevytrhnout. Vim to podle Terky.

bolk
19. bře 2009

Ahoj oživuji tohle téma. Nemáte někdo tip na nastřelení náušic v Praze nejl. P-6 a okolí ale lze i jinde. Kolik to zhruba stojí?
Díky

pattie
20. bře 2009

Bolk: nám je nastřelila naše praktická lékařka (Barrandov), tak jestli chceš, napiš do IP, pošlu Ti kontakt, stálo to 300,- (podle typu náušniček, měla jich několik na výběr v cenách od 300 do asi 450) a bylo to po prvním očkování.

bolk
21. kvě 2009

Ahoj, díky moc
našla jsem tyto stránky. Třeba to někomu pomůže. Je tam seznam lékařů i ostatních, kteří nastřelují náušnice a to v celé CR.

http://www.nastrelovaci-nausnice.eu/kde.htm

denisse
10. zář 2009

ahoj holky ...

nedavali ste nahodou niekto nastrelovat nausnice na Prahe 13 - Stodulky, Luziny, Luka a okolie?
Diky za tipy a pripadne referencie ... 🙂

denisse
10. zář 2009

az teraz som si vsimla, ze som tato tema je v skupine "Kojenci" ... moja nela ma 2 a stvrt roka a az teraz by som jej chcela nechat nastrelit tie nausnice ...

bera28
10. zář 2009

Denisse, já jsem z Lužin a tady nikdo nastřelování nedělá. Jela jsem s malou na polikliniku na Barrandov, autem tam jsi za 10 minut, tak to bylo super. Nastřeleno během minutky a vše naprosto v poho. Jestli budeš chtít kontakt, tak písni.

janinka3
12. zář 2009

lullko tak my máme u první cácorky nastřelené naušničky právě u mudr. černochové na budějovické. Super úplně bez problémů. Nastřeluje v půl roce nejdříve. Ptala jsem se jí proč a vysvětlila mě, že to ouško předtím je malé a že jak roste tak by ty dírky mohla mít potom v blbém místě tj. třeba moc blízko k tvářičce nebo moc vysoko.
jinak malá udělala dvakrát bek bek a o ničem nevěděla. Rovnou ti taky předepíše framykoin na mazání takže v případě hnisání nemusíš nikam lítat.
takže tam plánuju objednat druhou cácorku tak za 2 měsíce 🙂

ljarmila
30. čer 2010

@pattie
Ahoj, mohla bych poprosit o kontakt na nastřelení naušnic ?
Díky, Jarmila

pelmisek
30. zář 2010

@ljarmila Poliklinika Prosek 3.patro, ordinace Mudr. Tameleho - tuším alergologie a nastřeluje jeho setřička,
tel: 607 910 430 nebo 266 010 224. Nechávali jsme teď nastřelit jenom té staší cca 4 leté, pže malá byla nastydlá. Všechno proběhlo úplně v pohodě. Vybrala si i naušničky jaké se jí líbily. Trocha pláče se holt musí vydržet ach jo ☹ Sestřička je super a Verča je nadšená, že konečně má naušničky a v podstatě jsme s nima ani nic nedělaly - trochu čistili lihem asi týden a teď už na to kašlem a jenom s nimi zahýbeme a je to.